sportovyrybar.sk

Sportex prút hydra speed 2,1 m 20 g

Tento kvalitný a žiadaný produkt Sportex prút hydra speed 2,1 od spoločnosti s úžasnou reputáciou SPORTEX môžete získať práve dnes za rozumné peniaze! Teraz možno objednať len za 137,66 EUR.
Sportex prút hydra speed 2
Overiť dostupnosť »
Značka: SPORTEX
137,66 EUR

Popis produktu

Moderné prívlačové prúty s nádychom svetovej extratriedy. Extémne ľahký blank, vyrobený z vysoko modulovaných japonských uhlíkových vlákien dáva týmto prútom výnimočné parametre akcia EXTRA – FAST. Vďaka vlastnostiam blanku prútu Sportex je nahadzovanie umelých aj prírodných návnad veľmi presné a extra ďaleké. Vysoká citlivosť blank znamená, že aj najmenší záber aj s tej najväčšej diaľky či hĺbky je cítiť priamo v rukoväti. Vyváženosť a ľahkosť prútu znamená nekonečné množstvo hodín lovu bez únavy. Prút je vybavený najkvalitnejšími SIC očkami, kvalitnou Duplon rukoväťou a sedlo navijaku FUJI STRONGER VSS perfektne dopĺňa tento prémiový prút.
Dôvody na kúpu SPORTEX prívlačového prútu – 10 ročná záruka na blank – top kvalita za dobrú cenu – zdolávanie ryby na tieto prúty je skutočným zážitkom – prúty v tenkom – modernom blanku – prúty sú vhodné na ďaleké a presné hody – každý prút má svoje výrobné číslo je jedinečný – dlhá životnosť aj po 20 rokoch sú prúty ako nové – nadčasový dizajn – ak si kupujete rybársky prút SPORTEX tak si kupujete zážitok ktorý vám žiadny iný prút neposkytne