sportovyrybar.sk

Sportex prút black pearl gt-3 ultra light 2,4 m 2-8 g

Tento skvelý výrobok Sportex prút black pearl gt-3 ultra light originál od značky SPORTEX ľahko zaobstaráte momentálne za výpredajovú cenu! Práve teraz za bezkonkurenčnú cenu 130,45 EUR.
EAN: 4048855392235
Sportex prút black pearl gt-3 ultra light
Overiť dostupnosť »
Značka: SPORTEX
130,45 EUR

Popis produktu

 
Akcia prútov bola špeciálne navrhnutá pre lov predátorov. Blank je vyrobený z vysoko modulovaného Japonského uhlíka čo zaručuje výborné vrhacie vlastnosti a ďaleké hody aj pri tenkom blanku. Prúty sú naviac veľmi ľahké, takže ani po celodennom lovení nebudete pociťovať únavu. Spodná časť je spevnená 4K uhlíkovou pančuchou čo vám dodá ešte väčšiu silu pri zdolávaní rýb. Prúty SPORTEX Black Pearl GT-3 ultra light sú osadené tenkými SIC očkami a pevným sedlom DPS navijaka. Delená rúčka je osadená kvalitným duplonom.
 
Dôvody ku kúpe SPORTEX prívlačového prútu – 10 ročná záruka na blank – top kvalita za dobrú cenu – zdolávanie ryby na tieto prúty je skutočným zážitkom – prúty v tenkom – modernom blanku – prúty sú vhodné na ďaleké a presné hody – každý prút má svoje výrobné číslo je jedinečný – dlhá životnosť aj po 20 rokoch sú prúty ako nové – nadčasový dizajn – ak si kupujete rybársky prút SPORTEX tak si kupujete zážitok ktorý vám žiadny iný prút neposkytne