sportovyrybar.sk

Sportex prút coregonum xtl 2,1 m 3-10 g

Dizajnový tovar Sportex prút coregonum xtl 2,1 od dodávateľa kvalitných produktov SPORTEX možno získať práve teraz u nás za parádnu cenu. Iba teraz za 139,46 EUR.
Sportex prút coregonum xtl 2
Overiť dostupnosť »
Značka: SPORTEX
139,46 EUR

Popis produktu

Preto sme zvolil Japonský vysoko-výkonný uhlíkový blank, ktorý umožňuje dlhé hody a extrémnu rýchlosť pri detekovaní záberu a následného úspešného záseku. Prúty majú dostatok sily pre zdolanie aj väčších a zdatnejších súperov. Špičkové doplnky prútu zahŕňajú SIC MINIMA očká a plnú korkovú rukoväť, vďaka čomu prúty váži len 114 gramov. Balenie prútov obsahuje dve vymeniteľné špičky, ktoré fungujú rovnako ako pri love s feedrom.
Dôvody na kúpu SPORTEX prívlačového prútu – 10 ročná záruka na blank – top kvalita za dobrú cenu – zdolávanie ryby na tieto prúty je skutočným zážitkom – prúty v tenkom – modernom blanku – prúty sú vhodné na ďaleké a presné hody – každý prút má svoje výrobné číslo je jedinečný – dlhá životnosť aj po 20 rokoch sú prúty ako nové – nadčasový dizajn – ak si kupujete rybársky prút SPORTEX tak si kupujete zážitok ktorý vám žiadny iný prút neposkytne