sportovyrybar.sk

Fenix taktické svietidlo tk22 tac

Lacný kus Fenix taktické svietidlo tk22 značky FENIX jednoducho nájdete práve tu lacno! Teraz si návštevník môže kúpiť tento produkt za cenu 119,90 EUR.
Fenix taktické svietidlo tk22
Overiť dostupnosť »
Značka: FENIX
119,90 EUR

Popis produktu

Je osadená najnovšou LED LUMINUS SFT-70 a prináša svetelný tok až 2800 lúmenov (ANSI) a dosvit až 540 metrov. Súčasťou balenia je nabíjací 21700 Li-ion akumulátor s kapacitou 5000 mAh, ktorý sa nabíja cez vlastný USB-C konektor. Svietidlo je vybavené otočným ovládačom, ktorým je možné zamknúť ovládanie či zvoliť jeden z dvoch módov použitia. V taktickom móde je možné svietidlo zapnúť do režimu 2800 lúmenov, alebo do stroboskopu s premenlivou frekvenciou. V služobnom móde je možné voliť medzi štyrmi režimami svietenia a stroboskopom, pričom najvyšší výkon je v takom prípade 1000 lúmenov. Na najnižší režim dokáže svietiť až 49,5 hodiny. Precízny a vodeodolný dizajn predurčuje toto taktické svietidlo primárne pre náročné vonkajšie podmienky a umožňuje aj použitie svietidla na dlhých zbraniach. Skvele poslúži bezpečnostným zložkám, pri vyhľadávaní, záchranných operáciách aj pre poľovníctvo.
Všetky parametre svietidla (svetelný tok, doba prevádzky na batérie, vodotesnosť, dosvit a nárazuvzdornosť) sú zmerané v súlade s normou ANSI/NEMA FL 1-2009.
Parametre taktického svetla Fenix TK22 TAC •Je použitá výkonná LED Luminus SFT-70 so životnosťou 50000 hodín. •Dva módy svietenia:◦Taktický mód: 2800 lúmenov (3 hodiny) -> stroboskop 2500 lúmenov. ◦Služobný mód: 1000 lúmenov (4 hodiny) -> 350 lúmenov (8,1 hodiny) -> 150 lúmenov (18,5 hodiny) -> 30 lúmenov (49,5 hodiny) -> stroboskop 2500 lúmenov
•Časy výdrže sú merané s nabíjacím Li-ion akumulátorom typu 21700 s kapacitou 5000 mAh. •Vysoko efektívny hladký reflektor pre svetelný kužeľ s dosvitom až 540 metrov (74000 cd). •Inteligentná ochrana proti prehriatiu. •Upozornenie na vybitý akumulátor. •Rozmery 15,4 cm (dĺžka) x 4 cm (priemer hlavy) x 2,6 cm (priemer tela). •Váha 228 gramov (vrátane akumulátora), 156 gramov (bez akumulátora). •Byteľná konštrukcia tela z leteckého tvrdeného hliníka A6061-T6. •Odolný ťažko poškriabateľný povrch – Type III hard anodized. •Nárazuvzdorná pádom z výšky 1 meter. •Vodotesná a prachotesná podľa štandardu IP68 (testované pod vodou v hĺbke 2 metre po dobu 30 minút). •Tvrdená ultra čistá sklenená šošovka s antireflexným povrchom. •Taktický vypínač na konci svietidla (funkcia okamžitého zapnutia/vypnutia stlačením). •Pevná spona pre bezpečné a jednoduché nosenie svietidla na opasku alebo vrecku (odstrániteľná). •Lichobežníkové závity vysoko odolné voči opotrebovaniu. •Súčasťou balenia je svietidlo, akumulátor Fenix ARB-L21-5000U s USB-C konektorom, USB-C kábel, náhradný o-krúžok a puzdro na opasok. •Ako voliteľné príslušenstvo je možné dokúpiť: káblový spínač AER-05 (káblové spínače na staršie verzie TK22 nepasujú!), červený dopravný kužeľ AOT-L, červený filter AOF-L, zelený filter AOF-L, modrý filter AOF-L, biely difuzér AOT-02. •So svietidlom je kompatibilné aj nasledujúce príslušenstvo: rýchloupínacia montáž na lištu ALG-15, rýchloupínacia montáž na lištu ALG-00, montáž na M-LOK Fenix ALG-16, montáž na hlaveň Fenix ALG-18, montáž na hlaveň, kovová magnetická montáž na hlaveň, plastová magnetická montáž na hlaveň, montáž svietidla na optiku, kovová montáž na optiku, popruh Fenix ALD-05 pre použitie svietidla na prilbe, držiak na bicykel FB-1, držiak na bicykel Fenix.
•K svietidlu je možné ďalej dokúpiť USB adaptér do elektrickej siete a USB adaptér do auta.
Použitie
Z výroby môže byť vo vnútri svietidla na akumulátore izolačná krytka. Pred prvým použitím ju z akumulátora odstráňte.
Otočným ovládačom na konci svietidla je možné voliť medzi módmi svietenia, ktoré majú odlišné ovládanie.
Taktický mód (otočný ovládač v ľavej polohe): Pre zapnutie stlačte taktické tlačidlo na konci svietidla, pre okamžitú aktiváciu tlačidlo stlačte. Svietidlo sa vždy aktivuje v najvyššom režime. Pre aktiváciu stroboskopu podržte tlačidlo stlačené po dobu 0,8 sekundy (aj z vypnutého stavu). Stlačením sa svietidlo vráti do pôvodného režimu. Stlačením tlačidla sa svietidlo vypne.
Služobný mód (otočný ovládač v pravej polohe): Pre zapnutie stlačte taktické tlačidlo na konci svietidla, pre okamžitú aktiváciu tlačidlo stlačte. Svietidlo si pamätá posledný navolený režim (okrem stroboskopu). Režimy svietenia (okrem stroboskopu) je možné cyklicky meniť stlačením tlačidla. Pre aktiváciu stroboskopu podržte tlačidlo po dobu 0,8 sekundy (aj z vypnutého stavu). Stlačením sa svietidlo vráti do pôvodného režimu. Stlačením tlačidla sa svietidlo vypne.
V prostrednej polohe otočného ovládača je možné uzamknúť ovládacie tlačidlo. Ak je svietidlo vypnuté, nie je možné zapnúť. Ak je zapnutá, dôjde k uzamknutiu ovládania v aktuálne nastavenom režime svietenia a ovládacie tlačidlo nebude reagovať. Pre opätovnú aktiváciu taktického tlačidla je nutné otočiť ovládač do taktického alebo služobného módu.
Pri použití káblového spínača AER-05 je dostupný iba najvyšší režim stáleho svietenia.
Inteligentná ochrana proti prehriatiu – pokiaľ teplota svietidla presiahne 60 ° C, potom sama zníži výkon v postupných krokoch, kým teplota neklesne pod bezpečnú hranicu. Po oc