sportovyrybar.sk

Fenix nabíjacie svietidlo cl26r červená

Exkluzívny produkt Fenix nabíjacie svietidlo cl26r od našej známej značky FENIX ľahko môžete zaobstarať v našej aktuálnej ponuke v bezva akcii! Akčné ceny už od 59,90 EUR.
EAN: 6942870306193
Fenix nabíjacie svietidlo cl26r
Overiť dostupnosť »
Značka: FENIX
59,90 EUR 65,35 EUR Zľava -8%

Popis produktu

Vysoko jasné diódy ukryté pod valcovým difuzérom poskytujú svetelný tok až 400 lúmenov (ANSI) a vydržia až 400 hodín. Lampáš je napájaný Li-ion akumulátorom typu 18650 s kapacitou 2600 mAh (súčasť balenia), ktorý sa nabíja priamo v lucerne pomocou micro-USB konektora. V prípade núdze je možné lampáš napájať aj dvoma jednorazovými CR123A batériami. Lampáš ponúka celkom osem režimov svietenia vrátane spodného a bočného svietenia a nechýba ani červené svetlo, ktoré nenarúša adaptáciu očí na tmu.
Bočné svietenie a spodné svietenie sú veľmi praktické funkcie výrazne šetriace energiu. Hodí sa obzvlášť v situáciách, keď nie je kruhové všesmerové osvetlenie potrebné. Lampáš je tiež vybavený funkciou predĺženia výdrže. Pri dlhšom použití v režimoch turbo (400 lúmenov) a vysoký (150 lumenov) lampáš postupne znižuje výkon v malých krokoch pre dosiahnutie dlhšej doby svietenia.
Vďaka odolnej a nárazuvzdornej konštrukcii s krytím IP66 je možné svietidlo bezpečne používať aj v nepriaznivom počasí (silný dážď). Horná strana lucerny je opatrená závesným okom a silným neodymovým magnetom, takže ju možno ľahko zavesiť či upevniť na čokoľvek železného. Možnosti upevnenia ďalej rozširuje závit na statív, ktorý je tiež na hornej strane lucerny. Vďaka kompaktným rozmerom a váhe 165 gramov je lampáš vhodný zvlášť na kempovanie a turistiku.
Všetky parametre svietidla (svetelný tok, doba prevádzky na batérie, vodotesnosť, dosvit a nárazuvzdornosť) sú zmerané v súlade s normou ANSI/NEMA FL 1-2009.
Parametre nabíjacej lucerny Fenix CL26R •Svetelným zdrojom sú vysoko jasné SMD diódy a červené LED. • Osem režimov výkonu: 400 lúmenov (5 hodín) -> 150 lúmenov (15 hodín) -> 40 lúmenov (30 hodín) -> bočné svietenie 25 lúmenov (58 hodín) -> spodné svietenie 3 lumene (240 hodín) -> spodné svietenie 25 lúmenov (58 hodín) -> červené LED 1 lumen (200 hodín) -> červené blikanie 1 lumen (400 hodín). • Merané s pribaleným Li-ion aku 18650 s kapacitou 2600 mAh. •Elektronika s funkciou predĺženej doby svietenia a ochranou proti opačnému vloženiu batérií. •Akumulátor 18650 s kapacitou 2600 mAh už je súčasťou balenia, ako náhradný je možné použiť ľubovoľný 18650 akumulátor z našej ponuky. V prípade núdze je možné lampáš napájať aj dvoma jednorazovými CR123A batériami. •Nabíjanie cez micro-USB konektor. •Mrazuodolné prevedenie, akumulátor je dobre izolovaný proti nízkym teplotám, takže je možné lampáš používať aj pri teplotách hlboko pod nulou. •Vyrobené z odolného plastu, lampáš je nárazuvzdorný pádom z výšky 1 metra. •Vodeodolná podľa štandardu IP66 (ostrekovanie silnými prúdmi vody zo všetkých smerov). •Všesmerový difuzér vytvára široký rovnomerný svetelný kužeľ s dosahom až 25 metrov. •Horná strana vybavená závesným okom, neodymovým magnetom na pripevnenie na čokoľvek železného a závitom na upevnenie na statív. •Rozmery 4,9 cm (priemer) x 9,7 cm (výška). •Váha 165 gramov (vrátane akumulátora). •Súčasťou balenia je lampáš, akumulátor Fenix 18650 2600 mAh, náhradný o-krúžok, závesná karabína a USB kábel. •Ďalej je možné k lucerne dokúpiť USB adaptér do elektrickej siete a USB adaptér do auta.
Použitie Fenix CL26R Z výroby môže byť vo vnútri lucerny na akumulátore čierna izolačná krytka. Pred prvým použitím ju z akumulátora odstráňte. Pre zapnutie či vypnutie podržte bočné tlačidlo stlačené po dobu 1 sekundy. Šesť stupňov výkonu bieleho svetla sa cyklicky prepína stlačením tlačidla, červené svetlo sa aktivuje dvojitým rýchlym stlačením tlačidla. Ďalším stlačením prepnete do červeného blikacieho režimu a dvojitým stlačením sa vrátite späť do režimov bieleho svetla.
Lampáš je vybavený funkciou predĺženia výdrže. Pri dlhšom použití v režimoch turbo (400 lúmenov) a vysoký (150 lumenov) lampáš postupne znižuje výkon v malých krokoch pre dosiahnutie dlhšej doby svietenia.
Upozornenie na vybitý akumulátor – svietidlo postupne automaticky prepne do najnižšieho režimu.
Nabíjanie lucerny Fenix CL26R Pre nabíjanie lucerny odklopte gumovú krytku micro-USB konektora. Pripojte ju pomocou priloženého USB kábla do počítača, sieťového USB adaptéra alebo USB adaptéra do auta. Na nabíjanie je možné použiť aj štandardnú nabíjačku na mobilný telefón s micro-USB konektorom či powerbanku. Počas nabíjania blikajú indikačné LED nad bočným tlačidlom a ukazujú priebeh nabíjania. Po skončení nabíjania zostanú svietiť.
Akumulátor netrpí pamäťovým efektom, takže ho je možné kedykoľvek dobíjať a nie je nutné čakať až bude vybitý. Nabíjanie plne vybitého akumulátora trvá cca 2,5 – 4 hodiny (podľa sily použitého nabíjacieho zdroja).
Počas nabíjania je možné lampáš zapnúť iba do režimu 40 lúmenov.
Indikácia stavu nabitia batérie – po krátkom stlačení tlačidla (lampáš musí byť vypnutý) sa aktivuje LED indikátor stavu nabitia batérií nad ovládacím tlačidlom. Štyri rozsvietené LED znamenajú, že batéria je nabitá na viac ako 80%, tri rozsvietené 60-80%, dve 40-60%, jedna 20-40% a jedna blikajúce značí že batéria je nabitá na menej ako 20%.
Upozornenie •Nerozoberajt