sportovyrybar.sk

Sportex prút styx t 2,1 m 29-71 g

Veľmi žiadaný produkt Sportex prút styx t 2,1 od značky s dlhou históriou SPORTEX nájdete momentálne na našich stránkach až neuveriteľne lacno. Lacno za 269,96 EUR.
Sportex prút styx t 2
Overiť dostupnosť »
Značka: SPORTEX
269,96 EUR

Popis produktu

Optimálna tuhosť Sportex blanku pomocou carbonu T800 splietaného metódou HT CROSS Winding, zabezpečuje precíznu prezentáciu nástrahy. Prívlačový prút Sportex Styx2 -T je jasná voľba pre lov veľkých predátorov s modernými nástrahami twitchbaits. Optimálna tuhosť Sportex blanku pomocou carbonu T800 splietaného metódou HT CROSS Winding, zabezpečuje precízne prezentáciu nástrahy a dokonalý pocit splinutí s nástrahou. SPORTEX STYX2 T je k dispozícii v troch hmotnostných triedach blanku: Stredne ľahký, Stredný a Extra ťažký. K dispozícii je verzia baitcast aj klasický smekací navijak na sedle SEAGUIDE reel seat a EXTRA FAST blank je osadený SIC guides SEAGUIDE.
Dôvody na kúpu SPORTEX přívlačového prútu – 10 ročná záruka na blank – top kvalita za dobrú cenu – zdolávanie ryby na tieto prúty je skutočným zážitkom – prúty v tenkom – modernom blanku – prúty sú vhodné na ďaleké a presné hody – každý prút má svoje výrobné číslo je jedinečný – dlhá životnosť aj po 20 rokoch sú prúty ako nové – nadčasový dizajn – ak si kupujete rybársky prút SPORTEX tak si kupujete zážitok ktorý vám žiadny iný prút neposkytne