sportovyrybar.sk

Mainline wafters clones barrel 10×14 mm 150 ml nutty hemp

Unikátny tovar Mainline wafters clones barrel 10x14 mm od známeho dodávateľa MAINLINE pohodlne nakúpite v súčasnosti vo výhodnej akcii! Výhodná ponuka za skvelú cenu 9,99 EUR.
EAN: 5060509816002
Mainline wafters clones barrel 10x14 mm
Overiť dostupnosť »
Značka: MAINLINE
9,99 EUR

Popis produktu

Hlavným účelom Clones je, ako názov napovedá, ‚klonovať‘ akýkoľvek partikel alebo spod mix, ktorým je miesto zakŕmené, a replikovať to do návnady na háčik ‚match the hatch‘, ktorá je oveľa praktickejšia ako samotný partikel.
Najmä preto, že niektoré partiklové návnady sú príliš malé alebo príliš mäkké na to, aby sa dali skutočne použiť na vaše náväzce. Waftersky použijete v prípade, že si chcete byť istí, že vaša návnada je stále nastražená a funguje tak, ako má po dlhú dobu, oproti napríklad samotnej kukurici.
Clones sú k dispozícii v štyroch rôznych typoch/príchutiach, buď v 13mm pop-upoch alebo 10mm x 14mm wafters, a hoci boli primárne navrhnuté pre použitie na partiklom zakŕmených miestach, počas testovania sa tiež veľmi osvedčili vo všetkých situáciách pri klasickom rybolove.
Nutty hemp:
Konope je jedným z najväčších rybích atraktorov a kapry milujú tieto olejnaté semená, až do tej miery, že keď sú vo vašej návnade, môžete vidieť olejové škvrny narážajúce na hladinu! Konope má však aj vizuálnu príťažlivosť, pretože toto lesklé tmavo hnedé / čierne semeno vyniká na dne jazera vďaka bielym škvrnám, ktoré sú výsledkom klíčenia semienok. Aby napodobnili nielen chuťou, ale aj vzhľadom, Pop Up Clones Hemp a Wafters majú dvojfarebnú tmavo čiernu a ľahko špinavo bielu farbu.