sportovyrybar.sk

Mainline wafters clones barrel 10×14 mm 150 ml tiger nut

Tento zľavnený kus Mainline wafters clones barrel 10x14 mm od skvelého výrobcu MAINLINE pohodlne dostanete práve teraz v bezva akcii! Produkt momentálne predávame za 9,99 EUR.
EAN: 5060509816033
Mainline wafters clones barrel 10x14 mm
Overiť dostupnosť »
Značka: MAINLINE
9,99 EUR

Popis produktu

Hlavným účelom Clones je, ako názov napovedá, ‚klonovať‘ akýkoľvek partikel alebo spod mix, ktorým je miesto zakŕmené, a replikovať to do návnady na háčik ‚match the hatch‘, ktorá je oveľa praktickejšia ako samotný partikel.
Najmä preto, že niektoré partiklové návnady sú príliš malé alebo príliš mäkké na to, aby sa dali skutočne použiť na vaše náväzce. Waftersky použijete v prípade, že si chcete byť istí, že vaša návnada je stále nastražená a funguje tak, ako má po dlhú dobu, oproti napríklad samotnej kukurici.
Clones sú k dispozícii v štyroch rôznych typoch/príchutiach, buď v 13mm pop-upoch alebo 10mm x 14mm wafters, a hoci boli primárne navrhnuté pre použitie na partiklom zakŕmených miestach, počas testovania sa tiež veľmi osvedčili vo všetkých situáciách pri klasickom rybolove.
Tigernut:
Nedá sa poprieť, že kapry milujú tigrie orechy! Ich chrumkavý a lepkavý cukor ako návnada má jedinečnú orechovú chuť. Pop ups a Wafters Clones Tiger Nut sú špinavo bielej farby s tmavšími škvrnami a chutia rovnako ako tigrie orechy. Ideálne pre lov s celými a drvenými orechmi (ako je Power Particle Nut Crush) alebo nad zakŕmeným miestom s návnadou, pokiaľ sa potrebujete vyhnúť zákazu tigrieho orecha.