sportovyrybar.sk

Lowrance echolot hook reveal 9 so sondou hdi 50/200 khz

Tento dizajnový produkt Lowrance echolot hook reveal 9 so od skvelej značky LOWRANCE ľahko môžete získať tu a teraz práve za super peniaze! Práve teraz za skvelú cenu 686,50 EUR.
EAN: 9420064114627
Lowrance echolot hook reveal 9 so
Overiť dostupnosť »
Značka: LOWRANCE
686,50 EUR 727,65 EUR Zľava -5%

Popis produktu

Tento echolot je len na objednávku. Ohľadom objednania nás kontaktujte a my Vás budeme informovať ohľadom dostupnosti a termínu dodania.
Momentálne prebieha akcia, kde môžete získať časť peňazí za nákup späť.
SideScan * a DownScan Imaging ™ a teraz najnovšie aj FishReveal ™, ktorý uľahčuje orientáciu v zobrazení rýb kombináciou výhod sonaru Lowrance CHIRP a DownScan Imaging ™ na jednej obrazovke.
Či už lovíte na svojom obľúbenom mieste či preskúmavate neznámu vodu, ľahko nájdete tie najlepšie oblasti, ktoré môžete vďaka funkcii Genesis Live okamžite zmapovať.
K echolotu od nás získate baterku a nabíjačku zdarma.
kľúčové vlastnosti
FishReveal ™ Mapovanie v reálnom čase Genesis Live Automatické ladenie sonaru Dvojnásobné pokrytie oproti bežným sonarom K dispozícii so sondami TripleShot, 83/200 HDI a 50/200 HDI. Nové farebné palety na vyhľadávanie rýb Optimalizovaná klávesnica s prístupom ku kľúčovým funkciám na jeden dotyk Možnosť zobrazenia máp zahŕňajúce C-MAP, C-MAP Genesis Live, Navionics® a ďalšie * Slot pre kartu microSD Jednoduchá montáž kdekoľvek na lodi alebo možnosť zabudovania do prístrojovej dosky Displej SolarMax ™ – Vychutnajte si ostrý a jasný pohľad na displej bez ohľadu na podmienky – a to aj na priamom slnečnom svetle – s vynikajúcou jasnosťou a viditeľnosťou za denného svetla displeja SOLARMAX ™ HOOK Reveal.
FishReveal ™
Vďaka tejto zbrusu novej funkcii, ktorá bola predtým dostupná iba u vyšších radov, možno ryby ľahšie nájsť a identifikovať. Funkcia FishReveal kombinuje zobrazenie klasického osvedčeného sonaru Lowrance CHIRP a detailného zobrazenia štruktúry dna vo vysokom rozlíšení DownScan Imaging ™. Vďaka tomu tak nie je potreba mať obrazovku rozdelenú na viac častí, ale možno sledovať obe zobrazenia naraz.
Genesis Live
Genesis Live je funkcia, vďaka ktorej môžete vytvárať vrstevnicové mapy priamo za plavby. Vytvorte si vlastnú mapu nezmapovanej vody pomocou vrstevníc, ktoré možno nastaviť v rozmedzí už od 15cm. Mapu možno vytvárať priamo vo vašom prístroji HOOK Reveal a stačí vám k tomu akákoľvek karta MicroSD (max. 32GB), ktorú vložíte do slotu na kartu. Jediné, čo je potrebné, je spustiť funkciu Genesis Live a mapa sa začne automaticky ukladať na vloženú kartu. Nie je potrebné inštalovať žiadny program, všetko možno urobiť priamo na vašom displeji sonaru.
Autotuning
Autotuning je funkcia, ktorá vám uľahčí používanie vášho sonaru. Strávite teda viac času rybolovom a menej času nastavovaním. Sonar vďaka tejto funkcii zaistí to najlepšie možné nastavenie za vás a pri zmene podmienok automaticky toto nastavenie sám upraví.
ovládanie
Jednoduché ovládanie prostredníctvom klávesnice HOOK Reveal umožňuje jednoduchú navigáciu v menu, výber možností a sprostredkovanie jednotlivých funkcií prístupových tlačidiel pomocou jednoduchého rozloženia menu a klávesnice.
Sonar HOOK Reveal 9 je teraz možné zakúpiť s týmito sondami:
HDI 50/200 kHz – Sonda s vyšším výkonom pre hlbšie vody (mora). Novo pribudla možnosť meniť uhly záberu sonaru medzi 20 a 60 stupňami. Táto sonda obsahuje funkcie Low / High CHIRP, DownScan imaging a FishReveal ™. TripleShot – sonda vhodná predovšetkým na plytké vody (vnútrozemské vody). Obsahuje funkcie High CHIRP, SideScan imaging, DownScan imaging ™ a FishReveal ™. Táto sonda ponúka zobrazenie SideScan Imaging, ktoré disponuje vysokým rozlíšením a možnosťou vidieť štruktúru dna na oboch stranách vašej lode a to v uhle až 180 °.
obrazovka
Veľkosť obrazovky: 9 palcov (228,6mm) Rozlíšenie obrazovky: 800 x 480 Typ displeja: Displej SOLARMAX ™ čitateľný na slnku Jas: 1300 nits Pozorovacie uhly: 70 ° / 50 °, ze z hora / zdola, 70 ° / 70 °, zľava / sprava
Sonar
Frekvencia sonaru: 50/200/455/800 kHz Uhol záberu: 20 ° / 60 ° / 55 ° / 30 ° Dosah sonaru: Sonar 152M, DownScan 91m
úložisko
Pamäťová karta: 1x MicroSD karta (max.32GB)
GPS / Navigácia
Trasové body: 3000 Trasy: 100 Cesty: 100
technické špecifikácie
Zdroj napájania: 10,4-17 v DC (12V systém) Odber prúdu: 19,4 W Vodeodolnosť: IPX6 / IPX7 Operačná teplota: -15 ° C do + 55 ° C Váha: 1,0 kg Šírka: 287,1 mm Výška: 175,2 mm Hĺbka: 111,6 mm
BALENIE OBSAHUJE: obrazovku stojan obrazovky sondu HDI 50/200 kHz uchytenie sondy poistkovú skriňa poistku české menu manuál v CZ