sportovyrybar.sk
Kolibri čln km-260 p šedý pevná

Séria malých motorových člnov, použiteľných na pohon veslami, ale hlavne na pohon závesným motorom. Majú pevné zadné čelo tzv. zrkadlo na upevnenie motora. Člny majú pevnú skladaciu podlahu z vodeodolnej preglejky, ktorá spevňuje čln a zlepšuje jazdné vlastnosti. Rozbalenie a zbalenie člna trvá maximálne 10-15 minút. Materiál použitý na výrobu je 5 vrstvové PVC hustoty 950g / m2.
V základnej výbave člnov je 2 ks lavička, 2 ks veslá, nafukovacia nožná pumpa, prepravný vak, opravná sada, návod na obsluhu.
Pevná podlaha je zložená z dielov, ktoré sú spojené do jedného kusa. Jednotlivé diely podlahy sú vyrobené z vodeodolnej preglejky, ktorá má protišmykovú úpravu. Po vybratí podlahy z člna je možné jednotivé diely zložiť na seba do kompaktných rozmerov. Pri nafukovaní člna sa podlaha rozloží a jednoducho vloží na dno člna. Výhodou tohto druhu podlahy je pokrytie celej plochy dna člna.

Fasten objímka na rúrky

S pomocou veľkej matice ju ľahko pripevníte a utiahnete k trubke. Môže slúžiť napríklad ako havlinka k veslám. Objímka je vyrobená z pevného kvalitného plastu a ocele. Na spodku zostavy je upevňovací bod, ktorý zasuniete a poistkou zaistíte do akéhokoľvek rýchloupínacieho držiaka Fasten.

Fasten otáčacia podložka s kĺbom a adaptérom do

Podložka je vyrobená z pevného kvalitného plastu. Na spodku zostavy je upevňovací bod, ktorý zasuniete a poistkou zaistíte do akéhokoľvek rýchloupínacieho držiaka Fasten.

Fasten predlžovač 205 mm

Podložka je vyrobená z pevného kvalitného plastu. Na spodku zostavy je upevňovací bod, ktorý zasuniete a poistkou zaistíte do akéhokoľvek rýchloupínacieho držiaka Fasten.

Fasten držiak hrazda 700 mm s tromi

Táto hrazda umožňuje mať 3 rôzne príslušenstvá vedľa seba. Sú na nej 3 rýchloupínacie držiaky, vďaka ktorých veľmi jednoducho a spoľahlivo fungujúcemu zámku môžete pripevniť akékoľvek príslušenstvo k lodiam, ako je sonda sonaru, držiak prútov, doska pre obrazovku sonaru, držiaky na tablety, telefóny, foťáky či Go Pro kamery, viazačky kotvy, upevňovacie háčiky, veslá, hrazdy a ďalšie. Všetky tieto Fasten príslušenstvá majú na koncoch špeciálne tvarovaný upevňovací bod, ktorý ľahko zapadne do rýchloupínacieho držiaka. Potom už stačí iba zasunúť poistku a príslušenstvo je pevne spojené s držiakom. Rovnakým spôsobom sa na dvoch miestach pripevňuje aj táto hrazda.

Fasten predlžovací držiak s

Zostava obsahuje držiak, nadstavec (L – 100 mm) a adaptér s bočnými drážkami. Na jednej strane je nadstavec pripevnený spoločne s držiakom pre príslušenstvo a na druhej strane pomocou adaptéra. Oba kĺby majú drážky 27,7° a sú vybavené skrutkami M6*50 DIN 931 (jeden na každej strane) a maticami M6 DIN 934. Sklon každého zo spojov je fixovaný utiahnutím šesťhrannej matice rukoväte. Vnútorné drážky držiaka obsiahnuté v zostave sú 30°. Vonkajšie otvory adaptéra, ktorými je konštrukcia upevnená v montážnom systéme predtým nainštalovanom na lodi, sú tiež 30°. Hlavné kusy sú vyrobené z polyamidu vystuženého sklenenými vláknami. Rúrka nadstavca – z práškovo lakovaného eloxovaného hliníka. Spojovací materiál – z nerezovej ocele triedy A2 (okrem dvoch mosadzných matíc M6 DIN 934).

Fasten držiak sonaru plocha pre obrazovku 100x100

Fasten Držiak Sonaru Plocha Pre Obrazovku 100×100 mm Set Na Sedačkovú Lištu

Fasten držiak sonaru sada s univerzálnym držiakom

Fasten Držiak Sonaru Sada S Univerzálnym Držiakom Na Valec

Fasten držiak prútu set s držiakom

Fasten Držiak Prútu Set S Držiakom Na Sedačkovú Lištu

Fasten držiak uchytenie pre

Vhodné pre laná do priemeru 10 mm. Valcová kladka umožňuje ľahkú manipuláciu s lanom v oboch smeroch. Lano je nutné vo zvolenej polohe dodatočne zaistiť omotaním, uviazaním alebo iným spôsobom. Na spodku zostavy je upevňovací bod, ktorý zasuniete a poistkou zaistíte do akéhokoľvek rýchloupínacieho držiaka Fasten.

Fasten držiak sondy sonaru

Tento držiak umožňuje ako pripevnenie sondy sonaru, tak obrazovky sonaru. Je vhodný pre nafukovacie člny aj Belly boaty. Ľahko ho upevníte do rýchloupínacích zámkov Fasten. Sonda sonaru sa upevňuje na spodok držiaka, kde je veľká matica z pevného plastu a ozubené podložky, ktoré umožňujú ako veľmi pevné upevnenie sondy, tak možnosť nastavovania jej polohy. Stojná noha obrazovky sonaru sa upevňuje s pomocou skrutiek do plochy. Na spodku plochy je upevňovací bod, ktorý zasuniete a poistkou zaistíte do akéhokoľvek rýchloupínacieho držiaka Fasten. Vďaka spodnej teleskopickej nohe je možné ľahko meniť hĺbku ponoru sondy. Kĺby na vrchnej časti zase umožňujú optimálne prispôsobenie akémukoľvek člnu alebo Belly boatu a zlepšujú skladnosť. Držiak je optimálny pri umiestnení na bok lode. Vďaka 90 st. natočenie úchytu je sonda natočená v smere jazdy a funguje tak, ako by ste ju mali na zadnom zrkadle. Možno ho ale použiť aj vzadu, tj klasicky cez zrkadlo.

Fasten držiak kamier a

Toto riešenie umožňuje inštalovať na plavidlo ľahké predmety s hladkým a rovným povrchom, vyrobené z akéhokoľvek materiálu okrem gumy a polyetylénu, ktoré nie sú vhodné na lepenie 3M VHB pásky. Môže to byť puzdro na smartfón, malý organizér atď. Umožňuje ľahko odopnúť plošinu jednou rukou a znovu ju nasadiť. Držiak má tiež otvor na uchytenie karabíny s bezpečnostným vodítkom, ktoré ochráni smartfón pred pádom do vody. Príslušenstvo je možné ľahko a spoľahlivo upevniť do akéhokoľvek zámku alebo montážneho systému BORIKA FASTen® av prípade použitia prechodových adaptérov aj do montážnych systémov iných výrobcov (SCOTTY®, RAM®, RAILBLAZA®, YakAttack®). Vďaka otočným a sklopným kĺbom v dizajne držiaka. Navrhnuté na upevnenie plochých predmetov s rovným, hladkým povrchom (napríklad kryt na gadget) na plavidle. Konštrukcia sa skladá z plošiny 39 x 69 mm opatrenej 3M VHB páskou, v ktorej je upevnená západka držiaka, 15 ° štrbinového sklopného kĺbu a 12-bodového otočného adaptéra do hviezdy. Poloha náklonu je fixovaná pomocou štvorstranného gombíka. Držiak sa môže otáčať o 360° okolo osi bez toho, aby bolo nutné ho vybrať zo zámku. Súčasťou zostavy sú tiež upevňovacie prvky – skrutka M6*30 DIN 931, skrutky M6*60 DIN 912, M6*25 DIN 963, 2 matica M6 DIN 985 a matica M6 DIN 934. Hlavné diely sú vyrobené z polyamidu vystuženého skiel sú vyrobené z nerezovej ocele triedy A2 (okrem mosadznej matice M6 DIN 934). Inštalácia a prevádzka Štrbinové šikmé pripojenie ľahko doplníme nástavcami (pre veľkosť slotov sú vhodné modely Ex150 a Ex400). Na predĺženie životnosti produktu ho po použití v morskej vode opláchnite veľkým množstvom čerstvej vody. Materiály použité vo výrobku: polyamid vystužený sklenými vláknami, nerezová oceľ A2, mosadz. Kompletná sada: držiak a plošina MAx021.

Fasten držiak sondy sonaru

Veľmi jednoduchý a praktický držiak, ktorý ľahko upevníte do rýchloupínacích zámkov Fasten. Sonda sa upevňuje na spodok držiaka, kde je veľká matica z pevného plastu a ozubené podložky, ktoré umožňujú ako veľmi pevné upevnenie sondy, tak možnosť nastavovania jej polohy. Na vrchnej časti držiaka je kĺb umožňujúci správne nasmerovanie sondy a tiež upevňovací bod, ktorý zasuniete a poistkou zaistíte do akéhokoľvek rýchloupínacieho držiaka Fasten. Dĺžka držiaka 400 mm je vhodná k prevažnej väčšine nafukovacích aj pevných člnov. Obvykle sa pripevňuje na zadné zrkadlo lode.

Fasten držiak rýchloupínací set

Súprava FMX225, ktorá sa skladá zo zámku príslušenstva a montážnej podložky modelu MX, umožňuje na tento montážny kábel inštalovať rôzne príslušenstvo s adaptérom s 30° vonkajšími drážkami. Dôležitou výhodou tohto spôsobu inštalácie príslušenstva je, že nie je nutné strácať čas inštalácií alebo čakať na zaschnutie lepidla. Plošinu spoločne s nainštalovaným príslušenstvom je možné ľahko demontovať bez toho, aby na lodi zostali stopy.

Fasten držiak adaptér na sedačkovú lištu pre uchytenie

Montážny systém MX umožňuje pripevniť príslušenstvo vybavené funkciou nakláňania (kĺbom), na sedačkovú lištu. Šikmý kĺb je vybavený nastavovacími podložkami, ktoré umožňujú znížiť krok sklonu na 7,5 °. Pomocou tohto montážneho systému je možné takmer všetko naklápacie príslušenstvo BORIKA FASTen® (HT213, SLT223, SST223, atď.) nasadiť na nafukovačky z PVC. Výnimkou sú iba tie, ktorých použitie je sprevádzané zvýšeným dynamickým zaťažením. Konštrukcia systému zahŕňa obojstranné sloty s krokom 27,7 °. Súčasťou zostavy sú 2 prechodové podložky modelu Dp230, ktoré znižujú rozstup drážok na 7,5°, pružina na rýchle oddelenie drážok, krytka, ktorá slúži ako zátka, šesťhranná rukoväť a upevňovacie prvky: skrutka M6*60 DIN 933 a matica M6 DIN 98. K plošine sú pridané podložky z lisovaného PVC s hrúbkou 5 mm, ktoré umožňujú nastaviť lepšie uchytenie k balónu člna. Podložky sú opatrené obojstrannou 3M VHB páskou. Plastové diely sú vyrobené z polyamidu vystuženého sklenými vláknami. Montážny systém sa odporúča inštalovať na polonafúknutý valec. Materiály použité vo výrobku: polyamid vystužený sklenými vláknami, PVC, nerezová oceľ A2, mosadz.

Fasten držiak sonaru pre upevnenie sondy a obrazovky na

Vďaka tejto sade nemusíte nič lepiť, ani vŕtať a po konci rybárčenia ju jednoducho odopnete z člna. Vhodné pre všetky typy nafukovacích člnov s valcami. Upevňovací systém sa skladá z dvoch držiakov FS219, plochy pre sonar SL223, držiaka sondy FTR300, pevnostného pásu (dĺžka – 1,5 m), držiakov pásu, 2 krytov a 2 spôn.

Fasten držiak sonaru pre upevnenie sondy

Vďaka tejto sade nemusíte nič lepiť, ani vŕtať a po konci rybárčenia ju jednoducho odopnete z člna. Vhodné pre všetky typy nafukovacích člnov s valcami. Upevňovací systém sa skladá z dvoch držiakov FS219, plochy pre sonar SS223, držiaka sondy FTR300, pevnostného pásu (dĺžka – 1,5 m), držiakov pásu, 2 krytov a 2 spôn.

Savage gear pumpa hand

Je ľahko použiteľná a veľmi účinná a má aj malý číselník, ktorý vám presne ukáže tlak, aby ste mali istotu, že plavidlo nenafúknete ani málo, ani veľa, ale skrátka presne akurát. Na rozdiel od mnohých ručných púmp na trhu vám táto umožňuje aj vyfúknuť predmety a prepínací ventil umožňuje užívateľovi vybrať si medzi režimami dvojčinného/vysokokapacitného alebo jednočinného/vysokotlakového nafukovania. Maximálny tlak je 29 PSI (2 bary).

Haswing elektromotor protruar 2.0

•plynulý chod pridávania plynu (0-100%). (maximilizér) •bezuhlíková technológia •720W •60A •12V DC •Váha 8,2kg •max.otáčky: 1150rpm •55db •Funguje pri napätí: min.8,0 V max.15,0 V •Trojlistá vrtuľa •Ukazovateľ stavu batérie 3x LED

Suretti držiak prútu na

Suretti Držiak Prútu Na Loď

Nash čln boat life inflatable rib

Špecifikácia: •Veľmi odolná tkanina s hrúbkou 0,9 mm so zosilnenými spodkami valcov o hrúbke 0.7 mm pre zaručujúcu ochranu pred prerazením •Lamelová podlaha z vystuženého plastu uhlíkovými vláknami (CFRP) pre rýchlu montáž a ochranu pred poškodením podlahy •Vylepšený dizajn vypúšťacieho ventilu, aby sa zabránilo strate tlaku komôr •Extra vystuženie spodnej časti lode a bokov valcov proti oderu •Čierne hliníkové veslá •Čierny drevený sedák •Vystužené kotevné body •Bezpečnostný pretlakový ventil •Masívne paracordové madlo •Dodávané vrátane nožnej pumpy a lepiacej sady •Dodávané vrátane prenosnej tašky
MODEL: RIB 180
VÁHA: 24.5 KG
MAXIMÁLNY POČET OSÔB: 2
MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE: 250 KG
MAXIMÁLNA SILA MOTORA: 2.5KW/3.5HP
MAXIMÁLNA VÁHA MOTORA: 21 KG
POČET KOMOR: 2
CERTIFIKAČNÝ ŠTÍTOK: ISO 9001:2015
Registráciou tohto produktu na webových stránkach Nash Tackle získate predĺženú záruku.

Nash čln boat life inflatable

Špecifikácia: •Veľmi odolná tkanina s hrúbkou 0,9 mm so zosilnenými spodkami valcov o hrúbke 0.7 mm pre zaručujúcu ochranu pred prerazením •Lamelová podlaha z vystuženého plastu uhlíkovými vláknami (CFRP) pre rýchlu montáž a ochranu pred poškodením podlahy •Vylepšený dizajn vypúšťacieho ventilu, aby sa zabránilo strate tlaku komôr •Extra vystuženie spodnej časti lode a bokov valcov proti oderu •Čierne hliníkové veslá •Čierny drevený sedák •Vystužené kotevné body •Bezpečnostný pretlakový ventil •Masívne paracordové madlo •Dodávané vrátane nožnej pumpy a lepiacej sady •Dodávané vrátane prenosnej tašky
MODEL: RIB 320
VÁHA: 49.5 KG
MAXIMÁLNY POČET OSÔB: 4+1
MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE: 525 KG
MAXIMÁLNA SILA MOTORA: 7.5KW/10HP
MAXIMÁLNA VÁHA MOTORA: 55 KG
POČET KOMOR: 3
CERTIFIKAČNÝ ŠTÍTOK: CE EN6185-2
Registráciou tohto produktu na webových stránkach Nash Tackle získate predĺženú záruku.

Nash elektromotor boat life

Sú dostupné v dvoch variantoch, kedy zaručia každému člnu pohon na všetkých typoch vôd.

Sklopná hlava motora
Modrá LED dióda stavu batérie
3-listá polykarbonová vrtuľa
Predĺžená dĺžka riadiacej tyče
Nylonom zosilnený držiak motora
Hliníkový kryt motora
Ľahko nastaviteľná hĺbka a uhol ponoru

Technické špecifikácie:

5 rýchlostí vpred
3 rýchlosti vzad
Váha 9kg
Dĺžka riadiacej tyče 82cm

Nash elektromotor boat life electric

Sú dostupné v dvoch variantoch, kedy zaručia každému člnu pohon na všetkých typoch vôd.

Sklopná hlava motora
Modrá LED dióda stavu batérie
3-listá polykarbonová vrtuľa
Predĺžená dĺžka riadiacej tyče
Nylonom zosilnený držiak motora
Hliníkový kryt motora
Ľahko nastaviteľná hĺbka a uhol ponoru

Technické špecifikácie:

5 rýchlostí vpred
3 rýchlosti vzad
Váha 11kg
Dĺžka riadiacej tyče 82cm

Nash čln boat life

Špecifikácia: •Veľmi odolná tkanina s hrúbkou 0,9 mm so zosilnenými spodkami valcov o hrúbke 0.7 mm pre zaručujúcu ochranu pred prerazením •Lamelová podlaha z vystuženého plastu uhlíkovými vláknami (CFRP) pre rýchlu montáž a ochranu pred poškodením podlahy •Vylepšený dizajn vypúšťacieho ventilu, aby sa zabránilo strate tlaku komôr •Extra vystuženie spodnej časti lode a bokov valcov proti oderu •Čierne hliníkové veslá •Čierny drevený sedák •Vystužené kotevné body •Bezpečnostný pretlakový ventil •Masívne paracordové madlo •Dodávané vrátane nožnej pumpy a lepiacej sady •Dodávané vrátane prenosnej tašky
MODEL: RIB 240
VÁHA: 33.5 KG
MAXIMÁLNY POČET OSÔB: 3
MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE: 350 KG
MAXIMÁLNA SILA MOTORA: 4.4KW/6HP
MAXIMÁLNA VÁHA MOTORA: 27 KG
POČET KOMOR: 3
CERTIFIKAČNÝ ŠTÍTOK: ISO 9001:2015
Registráciou tohto produktu na webových stránkach Nash Tackle získate predĺženú záruku.

Nash pumpa boat life

Pumpamá zabudovanú pamäť pre uloženie tlaku, ktorý nastavíte. Vďaka nej čln nafúknete rovnomerne.
•DC 12V Konektor autozásuvky– je možné napájať z vozidla •LCD displej tlaku v baroch/psi •Pumpou je možné čln aj vyfúknuť •Bezpečnostný snímač teploty proti prehriatiu pumpy
Registráciou tohto produktu na webových stránkach Nash Tackle získate predĺženú záruku.

Rhino ochrana hlavy motora power

Ponúka UV ochranu pri silnom slnečnom žiarení. Zakrýva pole s ukazovateľmi počas noci, aby bolo možné zaistiť čo najlepšiu viditeľnosť.
•IDEÁLNE POUŽITIE: pre všetky závesné elektromotory Rhino s kormidlovým riadením. •PRAKTICKÝ: jednoduchá aplikácia, malé skladovacie rozmery. •OCHRANNÁ FUNKCIA: chráni pred poškodením, slnkom, nečistotami a prachom. •IDEÁLNY DOPLNOK: nielen pre elektromotory značky Rhino!

Haibo baterie lifepo 4 12v

12V (nabitie až 14,6V) 100Ah 1200Wh je dokonalá batéria nielen k vašim elektromotorom. Články sú umiestnené v malom vodotesnom kufríku o rozmere 36x27x11,5 cm a hmotnosti 9,75 kg. Nabíjačka v cene!
Prečo uprednostniť Haibo LiFePO4 batérie? • LiFePO4 (Lítium-železo-fosfát) je momentálne známa ako najbezpečnejšia, najstabilnejšia a najspoľahlivejšia lítiová batéria na svete. •Životnosť cyklu batérie LiFePO4 je viac ako 4x dlhšia ako u iných lítiových batérií. Štandardne môžu dosiahnuť až 7 000 cyklov. Vďaka tomu je možné batériu LiFePO4 používať o mnoho rokov dlhšie ako iné typy lítiových batérií, takže náklady na jej obstaranie sú oveľa priaznivejšie. • LiFePO4 majú veľmi krátku dobu nabitia na 100% kapacity. Majú veľmi nízke samovybíjanie, ktoré je nižšie ako 2 % mesačne. Nabitá batéria takmer nestráca kapacitu a je vždy pripravená na použitie. V porovnaní s obvyklými Lítium-iónovými akumulátormi majú články využívajúce LiFePO4 nižšie napätie, je to však vykompenzované oveľa pomalším znižovaním maximálnej kapacity. Nespornou výhodou je tiež to, že výstupné napätie LiFEPO4 nestúpa nad hodnotu, ktorú niektoré elektromotory vyhodnocujú ako prepätie. Vďaka tomu sa u niektorých motorov stáva, že sa s Lítiovými batériami nerozbehnú. • Pracovný rozsah teplôt pre LiFePO4 je od -20 °C do +60 °C, tj v chlade sa nevybíja rýchlejšie. Extrémne studené alebo teplé počasie nemá mať vplyv na výkon batérie. • LiFePO4 sú NEHORĽAVÉ, majú extrémne stabilné chemické zloženie a sú bezpečné. Batéria pri prebíjaní, nadmernom vybíjaní, skrate, prepichnutí cudzím predmetom a podobne nezačne horieť ani nevybuchne, ako sa môže stať pri iných typoch lítiových batérií. Má vysokú tepelnú stabilitu až do 500 °C. • LiFePO4 neobsahujú žiadne toxické alebo ťažké kovy, ako je olovo a kadmium, ani nebezpečné žieraviny. Preto sú považované za jedny z najviac ekologicky bezpečných batérií súčasnosti.
Technické parametre: • Rozmery 36x27x11,5 cm, hmotnosť 9,75 kg • Nominálne napätie: 12 V • Kapacita 100 Ah • Energia: 1200 Wh •Životnosť až 7000 cyklov •Max. napätie 14,6V (nevypína ochrana motora proti prepätiu) • Samovybíjanie menej ako 2% mesačne, •Teplota pri nabíjaní: 0° až 45°C • Pracovná teplota: –20° až 60°C • Teplota na skladovanie: –5° až 35°C • Vodotesné puzdro • Nabíjačka súčasti balenia • Závit na batériovom kontakte: M8

Humminbird echolot helix 7 chirp mdi gps

Ďalšie funkcie: Switchfire Sonar, záznam sonaru, Humminbird PC, aktualizácia software, priblíženie zobrazenia, zobrazenie dna, 3D zobrazenie, zobrazenie veľkých číselných údajov, zobr. širokého / úzkeho signálu, možnosť výberu zobrazenia, možnosť výberu zobrazovaných hodnôt, možnosť nastavenia farieb, alarm teploty, zmrazenie obrazu, zobr. „rybieho oblúka“, okamžitá aktualizácia obrazu, identifikácia rýb (Fish ID+), vylepšenie sonarového obrazu, Triplog, X-Press Menu, 1 x slot na micro SD kartu.
Čo je čo
Autochart Live: systém – funkcia mapovania, ktorou sú vybavené všetky prístroje s GPS. Stačí len zapnúť funkciu, a prístroj začne vykresľovať 2D mapu – topografiu dna. Pokiaľ nie je vložená SD karta, potom ukladá dáta do internej pamäte prístroja. Ak SD karta vložená je (a zvolená ako primárne úložisko) potom sa dáta zapisujú na nej.
Autochart Zero Line Card: SD karta s obrysovými mapami vodných plôch Európy, slúžiaca ako mapový podklad a úložisko dát. Po jej vložení sa zápis z funkcie Autochart zobrazuje na reálnej mape.
• veľkosť displeja – uhlopriečka: 178 mm •pixel matrix displeja: 800H x 480V •typ displeja: farebný TFT •farby/stupne šedej: 16 bit •sonarová sonda: Dual Spectrum CHIRP, MEGA Down Imaging •frekvencia sonaru (kHz): 50/83/200/455/800 & 1,2 MHz •frekvencia CHIRP (kHz): Full (150-220), Narrow (180-240), Wide (140-200) •frekv. CHIRP Imaging (kHz): MEGA DI (1075-1150), 455 (440-500) •výst. výkon (efektívny = RMS): 500 W •výs. výkon( špička-špička = PtP): 4000 W •hĺbkový dosah: 455 kHz 121 m/MEGA 22 m, DS CHIRP+SwitchFire: 366 m •stranový dosah: 455 kHz 240 m •meranie rýchlosti: áno, GPS •podsvetlenie displeja: áno LED •vodotesnosť: áno •upevňovacia vidlica obrazovky: 26,8×14,8×9,3 cm •veľkosť v montáži – pal. doska: 26,8×13,8×2,9 cm •montáž: pevná, možnosť rýchleho odpojenia jednotky • typ sondy: XNT 9 HW MDI 75 T •montáž sondy: zrkadlo lode / trup •napájacie napätie: 10,8-20 V DC •príkon: 800 mA •rozlíšenie cieľa: 6,35 cm • meranie teploty: áno

Humminbird echolot helix 7 chirp si gps

Ďalšie funkcie: Switchfire Sonar, záznam sonaru, Humminbird PC, aktualizácia software, priblíženie zobrazenia, zobrazenie dna, 3D zobrazenie, zobrazenie veľkých číselných údajov, zobr. širokého / úzkeho signálu, možnosť výberu zobrazenia, možnosť výberu zobrazovaných hodnôt, možnosť nastavenia farieb, alarm teploty, zmrazenie obrazu, zobr. „rybieho oblúka“, okamžitá aktualizácia obrazu, identifikácia rýb (Fish ID+), vylepšenie sonarového obrazu, Triplog, X-Press Menu, 1 x slot na micro SD kartu.
Čo je čo
Autochart Live: systém – funkcia mapovania, ktorou sú vybavené všetky prístroje s GPS. Stačí len zapnúť funkciu, a prístroj začne vykresľovať 2D mapu – topografiu dna. Pokiaľ nie je vložená SD karta, potom ukladá dáta do internej pamäte prístroja. Ak SD karta vložená je (a zvolená ako primárne úložisko) potom sa dáta zapisujú na nej.
Autochart Zero Line Card: SD karta s obrysovými mapami vodných plôch Európy, slúžiaca ako mapový podklad a úložisko dát. Po jej vložení sa zápis z funkcie Autochart zobrazuje na reálnej mape.
• veľkosť displeja – uhlopriečka: 178 mm pixel matrix displeja: 800H x 480V typ displeja: farebný TFT farby/stupne šedej: 16 bitová škála farieb sonarová sonda: Dual Spectrum CHIRP, CHIRP DI, CHIRP SI sonarové pokrytie: 20°, 60° & (2) 86° ​​@ -10db (180°) frekvencia CHIRP (kHz): 83/200 (75-155/130-250), Full (150-220), Narrow (180-240), Wide (140-200) frekvencia sonaru SI/DI: 83/200/455/800 kHz hĺbkový dosah: 120 m (455 kHz), 38 m (800 kHz) stranový dosah: 240 m (455 kHz), 76 m (800 kHz) výs. výkon( špička-špička = PtP): 4000 W výst. výkon (efektívny = RMS): 500 W meranie teploty: áno meranie rýchlosti: áno – GPS podsvietenie displeja: áno LED vodotesnosť: áno upevňovacia vidlica obrazovky: 26,8 × 14,8 × 9,4 cm veľkosť v montáži – pal. doska: 26,8 × 13,8 × 2,9 cm montáž: pevná, možnosť rýchleho odpojenia jednotky typ sondy: XNT 9 HW SI T montáž sondy: zrkadlo lode / trup napájacie napätie: 10.8-20 V DC príkon: 850 mA rozlíšenie cieľa: 6,35 cm

Humminbird echolot helix 7

Vylepšený 7ʺ (18cm) displej s vysokým rozlíšením, mnoho prednastavených pohľadov aj s obrazovkou delenou na zobrazenie rôznych funkcií.
Ovládanie tlačidlami: ovládajte svoj HELIX dotykom tlačidla. Prechádzajte prednastavené zobrazenia z užívateľsky prívetivého menu, pomocou mäkkých tlačidiel za akýchkoľvek poveternostných podmienok.
Dual Spectrum CHIRP sonar: pred každým nahodením bude poznať čo tam dole je, vďaka vysoko detailnému zobrazeniu rybích oblúkov a čistému zobrazeniu štruktúr pod vodou a dna.
Sonda Low-Q CHIRP, Dual Spectrum CHIRP 2D sonar ponúka dve možnosti vyhľadávania – Wide Mode pre maximálne pokrytie a Narrow Mode s ktorým sa dá sústrediť na tie najmenšie detaily.
Vstavaný interný GPS prijímač a mapy Humminbird Basemap: Vylepšené základné mapy zjednodušia navigáciu.
AutoChart Live: Vytvárajte svoje vlastné mapy v reálnom čase, mapujte svoje obľúbené rybárske miesta a využívajte patentované funkcie pre zobrazenie izobat (vrstevníc pod vodou), tvrdosti dna, podvodnej vegetácie. Vstavaná pamäť má kapacitu 8 hodín záznamu. Prístroj je kompatibilný s kartami AutoChart Zero Line SD, ktoré poskytnú takmer neobmedzenú kapacitu na mapovanie.
Bluetooth: Bezdrôtovo, priamo z obrazovky vášho Humminbirdu ovládajte ďalšie položky výbavy lode, ako sú kompatibilné modely teleskopických kotiev Talon alebo kotiev Raptor určených pre plytké vody. Cez Bluetooth je možné tiež aktualizovať softvér pomocou aplikácie Humminbird FishSmart, ktorá tiež zobrazí upozornenie z vášho smartfónu na displeji sonaru Humminbird.
Ďalšie možnosti: snímka obrazovky, nahrávanie sonaru, GPS Chartplotting (mapovanie), GPS Trackplotting (ukladanie trás), tlačidlá predvolieb zobrazenia, X-Press Menu systém, upraviteľné zobrazenie digitálnych hodnôt. Vytváranie vlastných zobrazení nie je možné, nie je kompatibilný s HDMI.
Čo je čo:
Autochart Live: systém – funkcia mapovania, ktorou sú vybavené všetky prístroje s GPS. Stačí len zapnúť funkciu, a prístroj začne vykresľovať 2D mapu – topografiu dna. Pokiaľ nie je vložená SD karta, potom ukladá dáta do internej pamäte prístroja. Ak SD karta vložená je (a zvolená ako primárne úložisko) potom sa dáta zapisujú na nej.
Autochart Zero Line Card: SD karta s obrysovými mapami vodných plôch Európy, slúžiaca ako mapový podklad a úložisko dát. Po jej vložení sa zápis z funkcie Autochart zobrazuje na reálnej mape.
•veľkosť displeja – uhlopriečka 7″ (18 cm) •pixel matrix displeja 1024H x 600V •farby/stupne šedej 16 bitová škála farieb •sonarová sonda Dual Spectrum CHIRP •sonarové pokrytie 20°, 42°, 60° & (2) 86° ​​@ -10dB, 53 kHz, 50/Low Airmar CHIRP •frekvencia CHIRP (kHz) 83/200 (75-155/130-250), Full Mode (150-220) •frekvencia sonaru (kHz) CHIRP: Narrow Mode (180-240), Wide Mode (140-200) •frekvencia sonaru (kHz): 50/83/200 kHz •hĺbkový dosah 1200 ft/360 m (štandard), 3500 ft/1050 m (voliť. 50 •pamäťová karta dual mikro SD •príkon 800 mA •napájacie napätie 10,8-20 V (DC-jednosmerný) •výst. výkon (efektívny = RMS) 500 W •výs. výkon ( špička-špička = PtP) 4000 W •upevňovacia vidlica obrazovky inch/cm: 10,54 x 5,8 x 3,68/27 x 15 x 9/naklápací •montáž na zadnej časti lode typ sondy XNT 9 HW T • meranie teploty áno, alarm teploty, graf teploty •meranie rýchlosti áno – GPS

Humminbird echolot apex 16 msi+

Najpokročilejšia sonarová technológia MEGA Imaging+ a Dual Spectrum CHIRP ako štandard, s možnosťou ešte vyššieho výkonu vďaka samostatnému kanálu pre sonarové sondy 2D CHIRP až do 2 kW. Full-HD dotyková obrazovka s uhlopriečkou 40 cm (15,6″) poskytne užívateľom upraviteľné zobrazenie informácií z pokročilých sietí ako NMEA 2000, HDMI In/Out, WiFi, Bluetooth a One-Boat Network pre integráciu a presnosť Humminbird GPS máp, dokonalú kontrolu nad ovládaním lode s motormi Minn Kota a dosiahnutie nových hĺbok pomocou bezdrôtového ovládania Cannon Optimum vrátkov pre hlbinnú prívlač.
Full-HD displej s rozhraním Cross Touch: APEX poskytne detailný pohľad s rozlíšením 1920H x 1080V, ktoré vám nadvihne obočie. Neuveriteľne detailné zobrazenie sonaru a máp zaručí, že nič neprehliadnete. Ovládajte všetko dotykom na obrazovke alebo pomocou tlačidiel, ako vám to bude najlepšie vyhovovať.
Zážitok na mieru: využite intuitívne rozhranie a bočnú lištu menu, ktoré ponúknuť kombinácie zobrazení a nastavení, ktoré upravíte podľa svojich vlastných požiadaviek.
Procesor Dual Core: vykoná akýkoľvek úkon s rýchlosťou a ľahkosťou plynúcou z jeho vysokej kapacity.
Najpokročilejšia sonarová technológia Humminbird: k dispozícii má MEGA Side Imaging+, MEGA Down Imaging+ a Dual Spectrum CHIRP. MEGA Imaging+ poskytuje pohľady až 75 metrov pod a na každú stranu vašej lode a Dual Spectrum CHIRP poskytne 2D sonar so skvelým rozlíšením cieľa/detailu pre zobrazenie rýb.
Dual Channel CHIRP Sonar: duálna možnosť pripojenia sonarovej sondy 2D sonaru umožňuje pripojenie ako sond Humminbird, tak špeciálnych 2D sonarových sond až do výkonu 2 kW. Integrované ID sonarovej sondy poskytne ľahké a rýchle pripojenie sonarových sond Airmar.
Vstavaná GPS a Humminbird Basemap: vylepšené mapy poskytnú jasný pohľad na terén pod vodnou hladinou a pomôžu nájsť zaujímavé miesta pre rybolov. Kompatibilný s prémiovými mapami Humminbird LakeMaster a CoastMaster, rovnako ako s Navionics.
AutoChart Live: Vytvárajte svoje vlastné mapy v reálnom čase, mapujte svoje obľúbené rybárske miesta a využívajte patentované funkcie pre zobrazenie izobat (vrstevníc pod vodou), tvrdosti dna, podvodnej vegetácie. Vstavaná pamäť má kapacitu 8 hodín záznamu. Prístroj je kompatibilný s kartami AutoChart Zero Line SD, ktoré poskytnú takmer neobmedzenú kapacitu na mapovanie.
Kompatibilný so sieťou One-Boat Network: Tieto modely Humminbird je možné jednoducho integrovať do siete, kde spolu komunikujú ďalšie prístroje značiek Humminbird, Minn Kota a vrátky pre hlbinnú prívlač Cannon Optimum, čo umožní prístup k ďalším funkciám a ponúkne zjednodušenie ovládania vášho plavidla. Vy si tak budete môcť užiť čas strávený na vode a venovať sa rybárčeniu.
Duálne Ethernet porty: vytvorte silný a skutočne profesionálny systém pre rybolov z lode pomocou Ethernetu. Jednoducho prepojte jednotlivé zariadenia priamo, spojte niekoľko displejov na rôznych miestach na lodi, prepojte ich s ďalšími zariadeniami ako sú Minn Kota i-Pilot Link a Humminbird CHIRP radar.
HDMI kompatibilný: pripojte nezávislé HDMI In a HDMI Out porty a využívajte ďalšie príslušenstvo, ako kamery a iné zdroje video signálu, alebo výstup pre ďalšie možnosti zobrazenia informácií zo systému.
Bluetooth: Bezdrôtovo, priamo z obrazovky ovládajte ďalšie zariadenia, ako sú kompatibilné modely teleskopických kotiev Talon alebo kotiev Raptor určených pre plytké vody a vrátky pre hlbinnú prívlač Cannon Optimum. Cez Bluetooth je možné tiež aktualizovať softvér pomocou aplikácie Humminbird FishSmart.
Vstavaný NMEA 2000 networking: pripojte príslušenstvo a prístroje kompatibilné so sieťou NMEA 2000 a získavajte ďalšie informácie o výkonnostných parametroch lode, počasí, situácii na vode a pod. APEX je kompatibilný s CZone® Contact 6, Contact 6 Plus.
Balenie obsahuje jednotku displeja, kryt displeja, montážne pomôcky na upevnenie sondy, konzolu pre displej a napájací kábel.
Displej APEX je možné inštalovať tiež ako zapustený do palubnej dosky vďaka jeho nízkemu profilu a s využitím dokúpiteľnej inštalačnej súpravy.
•veľkosť displeja – uhlopriečka 15,6″ (40 cm) •pixel matrix displeja 1920H x 1080V •farby/stupne šedej 16 bitová škála farieb •sonarová sonda Dual Spectrum CHIRP, MEGA DI+, MEGA SI+ •sonarové pokrytie 20°, 42°, 60° & (2) 86° ​​@ -10dB, voliteľné: 50/83/200 kHz, Airmar High, Medium, Low •frekvencia CHIRP (kHz) Full 28-75, Narrow 75-155, Wide 130-250 •frekvencia sonaru (kHz) 50/83/200/455/800 & 1.2 MHz •frekv. CHIRP Imaging (kHz) 455 DI+ (435-535), 455 SI+ (405-505), 800 DI+ (800, 800 SI+ (780-840), MEGA DI+ (1100-1200), MEGA SI+ •hĺbkový dosah 1200 ft/360 m (štandard), 3500 ft/1050 m (voliť. 50 •hĺbkový rozsah DI: 400 ft/120 m (455 kHz), 250 ft/75 m (MEGA) •stranový dosah SI: 800 ft/240 m (455 kHz), 500 ft/150 m (MEGA) •pamäťová karta dual mikro SD •príkon 4,3 Amps •napájacie napätie 10,8-20 V (DC-jednosmerný) •výst. výkon (efektívny = RMS) 8000 W •výs. výkon( špička-špička = PtP) 1000 W •upevňovacia vidli

Humminbird echolot helix 7 chirp

Vylepšený 7ʺ (18cm) displej s vysokým rozlíšením, mnoho prednastavených pohľadov aj s obrazovkou delenou na zobrazenie rôznych funkcií. Všetky modely HELIX 7 G4N podporujú sieťové prepojenia cez ethernet, Bluetooth, NMEA 2000, wi-fi a sú kompatibilné s One-Boat Network, ktorý prináša úplnú kontrolu a ovládanie rôznych prístrojov na vašej lodi.
Ovládanie tlačidlami: ovládajte svoj HELIX dotykom tlačidla. Prechádzajte prednastavené zobrazenia z užívateľsky prívetivého menu, pomocou mäkkých tlačidiel za akýchkoľvek poveternostných podmienok.
MEGA Side Imaging: kryštalicky čistý pohľad pod hladinu s dosahom až 38 m na každú stranu. Poskytuje až 3× viac detailov v porovnaní so štandardným SI sonarom.
MEGA Down Imaging: kryštalicky čistý pohľad do hĺbky až 38 m priamo pod loďou. Poskytuje až 3× viac detailov v porovnaní so štandardným DI sonarom.
Dual Spectrum CHIRP sonar: pred každým nahodením bude poznať čo tam dole je, vďaka vysoko detailnému zobrazeniu rybích oblúkov a čistému zobrazeniu štruktúr pod vodou a dna.
Sonda Low-Q CHIRP, Dual Spectrum CHIRP 2D sonar ponúka dve možnosti vyhľadávania – Wide Mode pre maximálne pokrytie a Narrow Mode s ktorým sa dá sústrediť na tie najmenšie detaily.
Vstavaný interný GPS prijímač a mapy Humminbird Basemap: Vylepšené základné mapy zjednodušia navigáciu.
AutoChart Live: Vytvárajte svoje vlastné mapy v reálnom čase, mapujte svoje obľúbené rybárske miesta a využívajte patentované funkcie pre zobrazenie izobat (vrstevníc pod vodou), tvrdosti dna, podvodnej vegetácie. Vstavaná pamäť má kapacitu 8 hodín záznamu. Prístroj je kompatibilný s kartami AutoChart Zero Line SD, ktoré poskytnú takmer neobmedzenú kapacitu na mapovanie.
Kompatibilný s One-Boat Network: Tieto modely Humminbird je možné jednoducho integrovať do siete, kde spolu komunikujú ďalšie prístroje značiek Humminbird a Minn Kota, čo umožní prístup k ďalším funkciám a ponúkne ďalšie zjednodušenie ovládania vášho plavidla. Vy si tak budete môcť užiť čas strávený na vode a venovať sa rybárčeniu.
Ethernet Networking: Vysokorýchlostná Ethernetová sieť pre prepojenie ďalších jednotiek sonarov, plotterov, Minn Kota motorov vybavených i-Pilot Link a radarom Humminbird CHIRP.
Bluetooth: Bezdrôtovo, priamo z obrazovky vášho Humminbirdu ovládajte ďalšie položky výbavy lode, ako sú kompatibilné modely teleskopických kotiev Talon alebo kotiev Raptor určených pre plytké vody. Cez Bluetooth je možné tiež aktualizovať softvér pomocou aplikácie Humminbird FishSmart, ktorá tiež zobrazí upozornenie z vášho smartfónu na displeji sonaru Humminbird.
Pripravené pre sieťové prepojenie NMEA 2000: Pripojte displej sonaru k sieti NMEA 2000 na lodi a získavajte informácie o výkonnostných parametroch lode, počasí, situácii na vode a pod. Balenie obsahuje zobrazovaciu a ovládaciu jednotku sonaru (displej), sonarovú sondu určenú pre montáž na zadok plavidla , napájací kábel, upevňovaciu vidlicu displeja a montážne pomôcky.
Kompatibilita: AIS, AutoPilot, Minn Kota US2 Sonar, Minn Kota Built-In MEGA DI, MEGA Live, One-Boat Network, Minn Kota i-Pilot Link, Minn Kota Talon/Raptor, NMEA 2000, Radar, LakeMaster, Coast Master, Navionics Gold/HotMaps, Navionics Platinum+, Platinum, GPS prijímač s elektronickým kompasom.
Ďalšie možnosti: snímka obrazovky, nahrávanie sonaru, GPS Chartplotting (mapovanie), GPS Trackplotting (ukladanie trás), tlačidlá predvolieb zobrazenia, X-Press Menu systém, upraviteľné zobrazenie digitálnych hodnôt. Vytváranie vlastných zobrazení nie je možné, nie je kompatibilný s HDMI.
Čo je čo
Autochart Live: systém – funkcia mapovania, ktorou sú vybavené všetky prístroje s GPS. Stačí len zapnúť funkciu, a prístroj začne vykresľovať 2D mapu – topografiu dna. Pokiaľ nie je vložená SD karta, potom ukladá dáta do internej pamäte prístroja. Ak SD karta vložená je (a zvolená ako primárne úložisko) potom sa dáta zapisujú na nej.
Autochart Zero Line Card: SD karta s obrysovými mapami vodných plôch Európy, slúžiaca ako mapový podklad a úložisko dát. Po jej vložení sa zápis z funkcie Autochart zobrazuje na reálnej mape.
•veľkosť displeja – uhlopriečka 7″ (18 cm) •pixel matrix displeja 1024H x 600V •farby/stupne šedej 16 bitová škála farieb •sonarová sonda Dual Spectrum CHIRP, MEGA DI, MEGA SI •sonarové pokrytie 20°, 42°, 60° & (2) 86° ​​@ -10dB, •voliteľné: 53 kHz, 50/Low Airmar CHIRP •frekvencia CHIRP (kHz) 83/200 (75-155/130-250), •Full Mode (150-220) frekvencia sonaru (kHz) •CHIRP: Narrow Mode (180-240 kHz), Wide Mode (140-2 frekvencia sonaru (kHz): voliteľné: 50/83/200/455/800 kHz & 1.2 MHz frekv. •CHIRP Imaging (kHz) 455 (440-500), MEGA DI (1075-1150), •MEGA SI (1075- hĺbkový dosah 1200 ft/360 m (štandard), 3500 ft/1050 m (volit. 50 hĺbkový rozsah DI: 400 ft/120 m (455 kHz), 75 ft/22 m (MEGA) stranový) : 800 ft/240 m (455 kHz), 250 ft/75 m (MEGA) pamäťová karta dual mikro SD príkon 800 mA napájacie napätie 10,8-20 V (DC-jednosmerný) výst. výkon ( efektívny = RMS) 500 W vys. meranie teploty áno, alarm tep

Madcat belly boat pro

Oproti predchádzajúcej verzii je o 5cm dlhšia, čo zlepšuje vztlak a stabilitu, a má o 2cm vyššie sedadlo s protišmykovým EVA polstrovaním pre ešte väčší komfort. Belly boat je navrhnutý s tromi samostatnými vzduchovými komorami – pokiaľ by došlo k najhoršiemu a jedna z nich by bola prepichnutá, môže stále plávať s dvoma zostávajúcimi. Všetky dodávané tašky sú úplne vodeodolné a stabilné. Súčasťou balenia je okrem belly boatu aj ľahko použiteľná ručná pumpa a tlakomer, vďaka ktorému si budete istí, že máte belly boat nafúknutý na optimálny tlak.
• Možnosť pripevnenia motora • Extra dlhý pre väčšiu stabilitu • Nafukovacie dno • Extra vysoké sedadlo s komfortným EVA polstrovaním • 4 robustné, stabilné a vodeodolné tašky • 3 vzduchové komory • Protišmykové popruhy sedadla • Nízka hmotnosť: 14,5kg (vrátane všetkých tašiek) • Dĺžka: 185cm • Vrátane ručnej pumpy s tlakomerom

Dr.boat lepidlo na člny

•účinok: zváranie za studena •farba: priehľadná •odolné voči UV žiareniu •flexibilné •vulkanizácia (monolit s produktom) •vysoká priľnavosť
Moderné a špecializované lepidlo na opravy člnov a bazénov z PVC. Dr. Boat je vysoko kvalitný produkt, ktorý dokáže odstrániť prakticky akúkoľvek vadu na PVC materiáli na molekulárnej úrovni. Lepidlo nemrzne pri mínusových teplotách, ale napriek tomu neodporúčame opravy pri nízkych teplotách.

Savage gear belly boat gated front bar

Tyč je možné pripevniť k belly boatu pomocou dvoch adaptérov, ktoré sú nalepené pomocou zodpovedajúcich nalepovacích podložiek (priemer 12,5 cm). Tieto adaptéry umožňujú rýchle odpojenie tyče v prípade potreby a umožňujú otáčanie tyče hore a dole a dokonca aj o 360 stupňov. Perfektne sa hodí na belly boat Savage Gear PRO-MOTOR 180 a MADCAT PRO-MOTOR 185, ale v skutočnosti bude pasovať takmer na akýkoľvek belly boat vďaka nastaviteľnej dĺžke tyče (85 cm až 95 cm). Dodávané s dvoma podložkami s D-krúžkom a lepidlom.
• Ľahko otváracia a zatváracia predná tyč • Nastaviteľná dĺžka (85cm až 95cm) • Tyč sa dá ľahko odopnúť z adaptérov • Ponúka ďalší pracovný priestor alebo priestor na vyháčkovanie úlovku • Ľahká, pogumovaná sieťovina na stôl • Dodávané s podložkami s D-krúžkami a lepidlom

Delphin podsedák do člnu

Na jeseň či na jar zase chladná. Zmena však nemusí byť komplikovaná, ani finančne náročná. Delphin ComfoSIT je praktická a univerzálna pomôcka pre všetkých rybárov, ktorí počas lovu využívajú čln. Podsedák ComfoSIT je vyrobený z maximálne pohodlnej peny so zvýšenou hustotou, vďaka ktorej je komfort sedenia na lavičke člna posunutý o niekoľko levelov vyššie. Táto pena, ktorá pôsobí ako dokonalý izolant je potiahnutá vodeodolnou látkou, čím si poradí aj so zrážkami či rannou rosou. Navyše je ľahko čistiteľná.
Na spodnej strane sa nachádza protišmyková gumová plocha, ktorá sa stará o dokonalú priľnavosť k povrchu lavičky. Dva popruhy so suchým zipsom umožňujú rýchle upevnenie k akejkoľvek štandardnej lavičke člna.
Technické parametre: •Rozmer: 65x20x3 cm •Dĺžka popruhov: 2×20 cm

Haibo montážna doska quick

Jednoduchá inštalácia, skvelá funkčnosť a nerušivý čierny design.

Haswing náhradná lítiová batéria

Lítium-iónová dobíjacia batéria. 29,6 V; 20,3 Ah.
Váha: 4,9 kg.

Mistrall plávajúca rybárska vesta x1

Hodí sa pre muškárov, vláčikov, ale aj pre rybárov, ktorý vyrazia k vode len naľahko s plávačkovým prútom. Materiál vesty je pevný a zaisťuje tak jej dlhú životnosť.
V prípade pošmyknutia Vám bude oporou jej plávajúca schopnosť.
Pozor, nejedná sa o certifikovanú záchrannú vestu!