sportovyrybar.sk

Hotspot design tričko zander mania-veľkosť m

Veľa podarený kus Hotspot design tričko zander originál od výrobcu HOTSPOT DESIGN jednoducho nájdete aktuálne za výhodnú cenu. Produkt je v súčasnosti v predaji za 34,63 EUR.
EAN: 8054382262848
Hotspot design tričko zander

Popis produktu

Toto tričko je vyrobené z veľmi jemného 100% čistého bavlneného jersey na jemný pocit a skvelú priedušnosť. Prednosťou je manuálne farbenie zastudena vo farbách, ktoré sú exkluzívne. Tento postup dáva do odevu autentický opotrebovaný vzhľad, ktorý vytvára rôzne prechody medzi farbami a ich zámerné blednutie. Hlavným cieľom tohto procesu je vyrobiť nerovnomerný farebný odtieň. Akákoľvek nedokonalosť, ako sú napríklad pruhy alebo nerovnomerné farbenia, treba považovať za prvky jedinečnosti nie vád. Tento výrobný proces manuálneho farbenia tiež znamená, že farba každého trička sa bude mierne líšiť, čo len pridáva exkluzivitu a šarm. Charakteristika výrobku: 100% bavlnený jersey.

 

Návod na pranie trička: Pre dlhodobú životnosť výrobku a zachovanie tkaniny odporúčame žehliť a prať tričká na rubovej strane a nepoužívať vodu s teplotou vyššou ako 40 stupňov.