Hotspot design bunda zander obsession zip-veľkosť xxl

Tento najpredávanejší tovar Hotspot design bunda zander obsession zip-veľkosť od výrobcu HOTSPOT DESIGN je možné nakúpiť aktuálne na našej webovej stránke až neuveriteľne lacno. Teraz za akčnú cenu 116,69 EUR. EAN: 8054382261032
Hotspot design bunda zander obsession zip-veľkosť
116,69 EURDostupnosť: SKLADOM
Overiť dostupnosť »

Popis produktu

Je polstrovaná 160gsm polyestreovou tkaninou pre zahriatie aj v naozaj chladných dňoch. Bundu môžete používať aj pri veľmi nízkych teplotách a bude vám príjemne. Jedná sa o teplý, polstrovaný a robustný produkt, ktorý je vhodný pre outdoorové aktivity a ktorý váš udrží v teple a suchu a súčasne odvetráva vlhkosti tela. Táto bunda je odolná voči zlým venkovnám podmienkam ako je silný dážď a vietor.

 

Kapucňa je perfektne nastaviteľná okolo hlavy, pokiaľ ju nepoužívate, tvorí vysoký golier, ktorý udržuje váš krk v teple.

 

Zip vpredu je vodeodolný, rovnako tak je vodeodolné vrecko na hrudi a dve veľké bočné vrecká s vertikálnymi zipsami pokrytými širokou ochrannou klapkou. Bunda má aj vnútorné vrecko na zips. Všetky vrecká sú priestranné a praktické.

 

Zadná časť bundy je predĺžená, takže vám chráni chrbát a poskytuje im pohodlie a teplo. Rukávy sú tvarované a manžety možno nastaviť ľubovoľne vďaka dizajnovým kovovým cvočkom.

 

Výnimočne teplá, priedušná, robustná a nepremokavá bunda, odolná proti vetru, v ktorej sa miešajú nadčasový a štýlový dizajn. Výsledkom je skvelá a veľmi kvalitná bunda!