sportovyrybar.sk

Fenix nabíjacie led svietidlo pd35r

Kvalitný produkt Fenix nabíjacie led svietidlo od obľúbenej značky so zárukou kvality FENIX jednoducho zoženiete momentálne za výpredajovú cenu. Práve teraz za bezkonkurenčnú cenu 89,90 EUR.
Fenix nabíjacie led svietidlo
Overiť dostupnosť »
Značka: FENIX
89,90 EUR

Popis produktu

Výborný svetelný výkon bol dosiahnutý použitím LED Luminus SFT-40. Svietidlo je napájané z Li-ion 18650 3400 mAh akumulátora (súčasťou balenia), ktorý sa nabíja priamo vo svietidle cez moderný USB-C konektor. LED svietidlo Fenix PD35R používa duálny taktický spínač, ktorý umožňuje rýchlejšie a spoľahlivejšie ovládanie v krízových situáciách. Možno ju napríklad rýchlo zapnúť priamo do stroboskopického režimu. Hlava svietidla je opatrená úderným ráfikom. Preto je možné svietidlo použiť na prerazenie skla v krízových situáciách či na sebaobranu. Fenix PD35R disponuje šiestimi rôznymi režimami svietenia, ktoré umožnia voliť medzi vysokým výkonom a dlhou výdržou, ktorá dosahuje až 100 hodín. Jedným zo svetelných režimov je aj stroboskop s premenlivou frekvenciou. Robustné prevedenie a kompatibilita s káblovým spínačom Fenix AER-02 umožňuje použitie svietidla na dlhých zbraniach, takže je vhodná nielen pre outdoorových nadšencov, ale aj pre profesionálov, ozbrojené zložky a poľovníctvo.
Všetky parametre svietidla (svetelný tok, doba prevádzky na batérie, vodotesnosť, dosvit a nárazuvzdornosť) sú zmerané v súlade s normou ANSI/NEMA FL 1-2009.
 
Parametre nabíjacieho svietidla Fenix PD35R •Je použitá špičková výkonná LED Luminus SFT-40 so životnosťou 50000 hodín. •Šesť režimov svietenia: Turbo 1700 lúmenov (2,25 hodiny) -> 1000 lúmenov (2,9 hodiny) -> 350 lúmenov (4,75 hodiny) -> 50 lúmenov (38 hodín) -> 10 lúmenov (100 hodín) – Strobe 1700 lúmenov (stroboskop s premenlivou frekvenciou). •Svetelný tok a časy výdrže sú merané s nabíjacou Li-ion batériou Fenix 18650 s kapacitou 3400mAh (súčasťou balenia). •Digitálne regulované pre konštantný jas, inteligentná ochrana proti prehriatiu. •Napájanie: jeden Li-ion akumulátor 18650. Núdzovo je možné použiť dve jednorazové CR123A batérie, ale maximálny výkon bude obmedzený na 1000 lúmenov. •Podporované napájacie napätie 2,85-6V, upozornenie na vybité batérie. •Vzhľadom na mechanickú ochranu proti prepólovaniu musí mať akumulátor vystúpený plusový pól. Staršie akumulátory Fenix s plochým plusovým pólom teda nie je možné použiť. •Hladký parabolický reflektor pre svetelný kužeľ s dosvitom 353 metrov (31200 cd). •Svietidlo má pamäť a zapne sa vždy v poslednom nastavenom režime (neplatí pre stroboskop). •Lichobežníkové závity so zvýšenou odolnosťou voči opotrebovaniu. •Rozmery 13,6 cm (dĺžka) x 2,32 cm (priemer tela) x 2,54 cm (hlava). •Hmotnosť 140 gramov (vrátane akumulátora). •Vyrobené z leteckého tvrdeného hliníka, odolný povrch – Type III hard anodized. •Nárazuvzdorná pádom z výšky 1 meter. •Vodotesná a prachotesná podľa štandardu IP68 (testované pod vodou v hĺbke 2 metre po dobu 30 minút). •Odnímateľná oceľová spona. •Tvrdená ultra čistá sklenená šošovka s anti-reflexným povrchom. •Duálny taktický vypínač na konci svietidla (funkcia okamžitého zapnutia/vypnutia – momentary on/off). •K svietidlu je priložená šnúrka na zápästie, puzdro na opasok, náhradné o-krúžky, akumulátor Fenix 18650 3400 mAh a USB-C nabíjací kábel. •Ako voliteľné príslušenstvo je možné napríklad dokúpiť: káblový spínač Fenix AER-02, biely difuzér AOD-S V2.0, červený dopravný kužeľ AOT-S+, rýchloupínacia montáž na lištu ALG-00, montáž na hlaveň Fenix ALG-18, kovová magnetická montáž na hlaveň, plastová magnetická montáž na hlaveň, rýchloupínacia montáž na lištu ALG-15, montáž svietidla na optiku, popruh Fenix ALD-05 pre použitie svietidla na prilbe, držiak na bicykel FB-1, držiak na bicykel Fenix, puzdro ALP-10S. •Do montáže na M-LOK Fenix ALG-16 je možné svietidlo PD35R vzhľadom k menšiemu priemeru tela upnúť iba za hlavu alebo koncovku.
Použitie svietidla Fenix PD35R
Z výroby môže byť vo vnútri svietidla na akumulátore izolačná krytka. Pred prvým použitím ju z akumulátora odstráňte.
Pre zapnutie/vypnutie stlačíte väčšie taktické tlačidlo umiestnené na konci svietidla, pre okamžitú aktiváciu tlačidlo stlačte. Stlačením vedľajšieho prepínacieho tlačidla môžete kedykoľvek počas prevádzky prepínať medzi režimami výkonu. Pre prepnutie do zábleskového režimu pri zapnutom svietidle pridržte prepínacie tlačidlo zhruba 0,5 sekundy. Pre zapnutie svietidla priamo do stroboskopického režimu stlačte a držte prepínacie tlačidlo.
Inteligentná ochrana proti prehriatiu – Pokiaľ teplota prekročí 60°C, dôjde k automatickému zníženiu výkonu. Akonáhle teplota klesne pod 60°C, je možné opäť používať najvyšší výkon.
Indikácia stavu nabitia akumulátora – svietidlo vždy indikuje stav nabitia batérie tri sekundy po zapnutí. Zelená značí dostatočný stav nabitia (100% – 85%), zelené blikanie (85% – 50%), stále červené (50% – 25%) a blikajúca červená kriticky vybitý akumulátor (25% – 1%). Pokiaľ je akumulátor vybitý, tak svietidlo začne postupne automaticky prepínať do nižších režimov výkonu, v najnižšom režime potom každých päť minút 3x zabliká.
Nabíjanie – odklopte gumovú krytku nabíjacieho konektora na boku svietidla a zapojte priložený kábel (konektor USB-C), druhý koniec kábla zapojte do počítača, alebo USB