sportovyrybar.sk

Fenix taktické nabíjacie svietidlo tk20r ue kamufláž

Tento kvalitný produkt Fenix taktické nabíjacie svietidlo tk20r od skvelej značky FENIX ľahko zoženiete na našich stránkach za úplne najnižšiu cenu! Teraz za 146,12 EUR.
Fenix taktické nabíjacie svietidlo tk20r
Overiť dostupnosť »
Značka: FENIX
146,12 EUR

Popis produktu

Je osadená špičkovou LED Luminus SFT-70, ktorá v kombinácii s hladkým reflektorom vytvára dobre zaostrený svetelný kužeľ s mimoriadnym dosvitom 465 metrov. Súčasťou balenia je Li-ion akumulátor 21700 s kapacitou 5000 mAh, ktorý sa nabíja cez USB-C konektor priamo vo svietidle. Nabíjacia zdierka je krytá skrutkovacou maticou, takže je dokonale chránená proti vode a nečistotám. Na koncovke svietidla je taktický spínač a prepínacia páčka FlexiSensa control, ktorou je možné svietidlo zamknúť či zvoliť jeden z dvoch módov použitia. V taktickom móde je možné svietidlo zapnúť do režimu 2800 lúmenov, alebo do stroboskopu s premenlivou frekvenciou. V služobnom móde je možné voliť medzi štyrmi režimami svietenia s výdržou až 40 hodín. Toto taktické svietidlo je vďaka svojmu masívnemu prevedeniu pevné ako tank a pritom si zachováva kompaktnú veľkosť. Robustné prevedenie umožňuje použitie svietidla na dlhých zbraniach, takže je vhodná pre profesionálov, ozbrojené zložky a poľovníctvo.
Všetky parametre policajného svietidla (svetelný tok, doba prevádzky na batérie, vodotesnosť, dosvit a nárazuvzdornosť) sú zmerané v súlade s normou ANSI/NEMA FL 1-2009.
Parametre: •Je použitá výkonná LED Luminus SFT-70 so životnosťou 50000 hodín. •Dva módy svietenia: Taktický mód: 2800 lúmenov (3 hodiny) -> stroboskop 2800 lúmenov. Služobný mód: 2800 lúmenov (3 hodiny) -> 1000 lúmenov (3,25 hodiny) -> 350 lúmenov (9 hodín) -> 30 lúmenov (40 hodín). •Parabolický hliníkový reflektor pre perfektný svetelný kužeľ s dosvitom až 465 metrov (53880 cd). •K napájaniu používa jeden nabíjací vysokokapacitný Li-ion akumulátor 21700 s kapacitou 5000 mAh, ktorý je súčasťou balenia. •Nabíjanie cez utesnený USB-C konektor s indikáciou stavu nabitia akumulátora. •Elektronika s digitálnou konštantnou reguláciou výkonu a ochranou proti prehriatiu. •Svietidlo má pamäť a zapne sa vždy v poslednom nastavenom režime (platí aj pre stroboskop v taktickom móde). •Rozmery 15,37 cm (dĺžka) x 3,4 cm (priemer hlavy) x 2,54 cm (priemer tela). •Váha 207 gramov vrátane akumulátora. •Telo svietidla vyrobené z leteckého tvrdeného hliníka, hlava svietidla je doplnená o úderný ráfik v čiernej farbe. •Akumulátor uložený medzi dvoma pružinami – bez problémov znáša spätné rázy pri použití na zbrani. •Nárazuvzdorná pádom z výšky 1 meter. •Lichobežníkové závity vysoko odolné voči opotrebovaniu. •Ťažko poškriabateľný povrch – Type III hard anodized. Vodotesná a prachotesná podľa štandardu IP68 (testované pod vodou v hĺbke 2 metre po dobu 4 hodín). Tvrdená ultra čistá sklenená šošovka s antireflexným povrchom. •Taktický prepínač FlexiSensa control na konci svietidla pre prepínanie módov a uzamknutie svietidla. •Pevný klip pre bezpečné a jednoduché nosenie svietidla (odnímateľný). •Svietidlo vďaka svojmu dizajnu nepreklzáva v ruke a neotáča sa pri položení. •K svietidlu je priložená šnúrka na zápästie, puzdro na opasok, náhradný o-krúžok, nabíjací USB-C kábel, akumulátor Fenix ARB-L21-5000 V2.0. •Ako voliteľné príslušenstvo je možné dokúpiť: káblový spínač AER-05, dopravný kužeľ AOT-M, červený filter AOF-M a difuzér AOD-M. •So svietidlom je kompatibilné aj nasledujúce príslušenstvo: rýchloupínacia montáž na lištu ALG-15, rýchloupínacia montáž na lištu ALG-00, montáž na M-LOK Fenix ALG-16, montáž na hlaveň Fenix ALG-18, montáž na hlaveň, kovová magnetická montáž na hlaveň, plastová magnetická montáž na hlaveň, montáž svietidla na optiku, kovová montáž na optiku, popruh Fenix ALD-05 pre použitie svietidla na prilbe, držiak na bicykel FB-1, držiak na bicykel Fenix. •K svietidlu je možné ďalej dokúpiť USB adaptér do elektrickej siete a USB adaptér do auta.
Použitie:
Z výroby môže byť vo vnútri svietidla na akumulátore izolačná krytka. Pred prvým použitím ju z akumulátora odstráňte.
Pre zapnutie stlačte taktické tlačidlo na konci svietidla, pre okamžitú aktiváciu tlačidlo stlačte. Prepínacou páčkou FlexiSensa control na konci svietidla je možné voliť medzi taktickým a služobným módom svietenia a uzamknutím svietidla.
Služobný mód – svietidlo sa zapne v poslednom zvolenom režime svietenia, štyri režimy výkonu je možné cyklicky meniť stlačením tlačidla.
Taktický mód – svietidlo sa zapne v poslednom zvolenom režime svietenia, k dispozícii je stroboskop a najvyšší výkon 2800 lúmenov. Stlačením tlačidla sa medzi režimami prepína.
Uzamknutie – tretia poloha na otočnom voliči svietidlo uzamkne a nemožno ho zapnúť – vhodné napríklad pri prevoze v batožine. Svietidlo je možné uzamknúť vo vypnutom aj zapnutom stave, uzamknutie svietidlo súčasne aj vypne. Odomknutie svietidlo zároveň zapne v poslednom použitom režime príslušného módu.
Inteligentná ochrana proti prehriatiu – vzhľadom na to, že svietidlo dosahuje obrovský výkon 2800 lúmenov, dochádza u nej k nárastu teploty. Pokiaľ teplota prekročí 60°C, dôjde k automatickému zníženiu výkonu. Akonáhle teplota klesne pod 60°C, je možné opäť používať najvyšší výkon.
Indikácia stavu nabitia batérií – indikátor nabitia je z taktickýc