sportovyrybar.sk

Fenix mini lampáš e spark

Často hľadaný tovar Fenix mini lampáš e od spoločnosti s dlhoročnou tradíciou FENIX pohodlne získate v našej online ponuke naozaj výhodne. Produkt je v súčasnosti v predaji za 39,90 EUR.
Fenix mini lampáš e
Overiť dostupnosť »
Značka: FENIX
39,90 EUR

Popis produktu

Kombinuje v sebe funkciu svietidla a powebanky pre dobitie USB-C telefónu na núdzové použitie. Napájanie zaisťuje vstavaný Li-pol akumulátor s kapacitou 800 mAh, ktorý sa dobíja prostredníctvom moderného USB-C konektora. Okrem bieleho svetla s dosahom až 30 metrov ponúka svietidlo aj stále červené svetlo a červené blikanie, ktoré môžete použiť na signalizáciu v núdzi alebo zvýšenie svojej viditeľnosti v cestnej premávke. Vďaka plochému tvaru a malej veľkosti môžete mať Fenix E-SPARK stále pri sebe na kľúčoch, vo vrecku či kabelke.
Všetky parametre svietidla (svetelný tok, doba prevádzky na batérie, vodotesnosť, dosvit a nárazuvzdornosť) sú zmerané v súlade s normou ANSI/NEMA FL 1-2009.
Parametre mini lucerny a powerbanky Fenix E-SPARK •Štyri kvalitné LED so životnosťou 50000 hodín •Tri režimy výkonu bieleho svetla: 100 lúmenov (3,3 hodiny) -> 30 lúmenov (11 hodín) -> 5 lúmenov (52 hodín) •Dva režimy červeného svetla: 5 lúmenov (14 hodín) -> 5 lúmenov blikania. •Napájanie zaisťuje vstavaný Li-pol akumulátor s kapacitou 800 mAh. •Dobíjanie akumulátora cez USB-C kábel. •Vybíjací USB-C port (samec – male) pre funkciu powerbanky (pri plnom nabití dobije telefón s kapacitou 500 mAh, čo je cca 10-15% kapacity batérie telefónu). •Dosvit až 30 metrov (225 cd). •Zadná krytka slúži po predsadení pred diódy ako biely difuzér pre rozptýlené mäkké svetlo. •Svietidlo má pamäť a zapína sa v poslednom nastavenom režime. •Pracho a vodeodolná podľa štandardu IP24 (dážď). •Nárazuvzdorná pádom z výšky 1 meter. •Rozmery 87 x 37 x 8 mm. •Hmotnosť 37 gramov (vrátane akumulátora). •Súčasťou balenia je svietidlo, krúžok na kľúče, pútko na ruku a dobíjací USB-C kábel.
Použitie
Pre zapnutie/vypnutie svietidla stlačte bočné tlačidlo na 0,5 sekundy. Pri zapnutom svietidle jednoduchými stlačeniami bočného tlačidla cyklicky meníte režimy: 5 lúmenov -> 30 lúmenov -> 100 lúmenov -> červené svetlo -> červené blikanie.
Ovládacie tlačidlo je možné uzamknúť, aby nedošlo k samovoľnému zapnutiu napr. pri prevoze v batožine – dvakrát rýchlo (v rozsahu 0,5 sekundy) stlačte ovládacie tlačidlo. Pre odomknutie tlačidlo opäť dvakrát rýchlo stlačte.
Indikácia stavu nabitia batérií – jednoduchým stlačením bočného tlačidla spustíte na 3 sekundy ukazovateľ nabitia batérie v tlačidle: stála zelená značí dostatočný stav nabitia (100% – 85%), zelené blikanie (85% – 50%), stála červená (50% – 25 %) a blikajúce červená kriticky vybitý akumulátor (25% – 1%). Pokiaľ je akumulátor vybitý, tak svietidlo začne postupne automaticky prepínať do nižších režimov výkonu.
Nabíjanie akumulátora – odstráňte zadný kryt konektorov a zapojte priložený kábel do svietidla (konektor USB-C – samica – female), druhý koniec kábla zapojte do počítača, alebo USB adaptéra do elektrickej siete či auta (nie sú súčasťou balenia). Počas nabíjania svieti indikačná LED v tlačidle červeno a po plnom nabití sa rozsvieti zeleno. Po nabití svietidla nasaďte kryt konektorov späť. Nabíjanie plne vybitého akumulátora trvá cca 2 hodiny pri použití 5V/1A zdroja. Svietidlo je možné pri nabíjaní plne používať, doba nabíjania sa tým predĺži.
Funkcia powerbanky – vypnite svietidlo a snímte zadný kryt konektorov. Zapojte USB-C port (samec – male) svietidla do zariadenia, ktoré potrebujete nabíjať. Jednoduché stlačenie bočného tlačidla spustí nabíjanie. Pri použití powerbanky svieti indikácia vybíjania svietidla a svietidlo sa nedá použiť na svietenie. Po ukončení procesu odpojte nabíjané zariadenie a vráťte späť ochrannú krytku konektorov.
Upozornenie •Nerozoberajte sami zapečatené časti svietidla, poruší sa tým záruka. •Používajte zámok ovládania, pokiaľ svietidlo prenášate v batožine či vrecku, alebo pokiaľ ho skladujete.
Záruka
Záruka dva roky.
Max výdrž 52 hod Napájanie Interný akumulátor, USB dobíjanie Počet režimov 5 Farba svetla Denná biela (5500-6500 K) Vodotesnosť IP24 (mierny dážď) Svetelný zdroj SMD diódy Hmotnosť 37 g