sportovyrybar.sk

Fenix led svietidlo wt16r

Lacný produkt Fenix led svietidlo od známeho popredného výrobcu FENIX je k dispozícii teraz vo výpredajové akciu! Akčné ceny od 64,90 EUR.
EAN: 6942870307886
Fenix led svietidlo
Overiť dostupnosť »
Značka: FENIX
64,90 EUR

Popis produktu

Svetelným zdrojom v diaľkovom reflektore je dvojica LED Cree XP-E2, bočné svetlo obsahuje niekoľko COB LED. Bočné svetlo má široký svetelný kužeľ s rovnomernou intenzitou, ktorý je ideálny nielen na osvetlenie pracoviska, navyše má aj funkciu výstražného žltého blikania. Svietidlo Fenix WT16R je tiež vybavené pevnou oceľovou sponou pre ľahké nosenie na opasku či vrecku. Ďalej je vybavená dvoma silnými magnetmi, jedným umiestneným na boku a druhým na spodnej strane. Svietidlo je tak možné ľahko uchytiť na železný povrch v dvoch rôznych polohách. Svojou variabilitou je svietidlo navrhnuté špeciálne pre pracovné využitie, ale skvele poslúži v domácnosti aj pri kempovaní.
Svietidlo je napájané zabudovaným Lítium-polymérovým akumulátorom 3,7 V/2000 mAh, ktorý sa nabíja káblom cez USB-C konektor (súčasťou balenia).
Všetky parametre svietidla (svetelný tok, doba prevádzky na batérie, vodotesnosť, dosvit a nárazuvzdornosť) sú zmerané v súlade s normou ANSI/NEMA FL 1-2009.
Parametre pracovného svetla Fenix WT16R •Sú použité výkonné LED Cree XP-E2 a COB so životnosťou 50000 hodín. •Šesť režimov výkonu:◦ Diaľkový reflektor: 300 lúmenov (3,8 hodiny) -> 100 lúmenov (9,3 hodiny) -> 30 lúmenov (30 hodín). ◦Bočné široké svetlo: 300 lúmenov (3,8 hodiny) -> 100 lúmenov (9,3 hodiny) -> žlté blikanie (10 lúmenov).
•Digitálne regulované pre konštantný jas, elektronika si pamätá posledný nastavený režim. •Používa vstavaný Lítium-polymérový akumulátor 3,7 V/2000 mAh, ktorý sa nabíja cez USB-C konektor na svietidle. •Podporuje rýchle nabíjanie, plné nabitie za 1 hodinu a 40 minút s 2A USB zdrojom. •Dosvit diaľkového svetla 115 metrov (3200 cd), dosvit bočného širokého svetla 23 metrov (130 cd). •Indikácia stavu nabitia akumulátora. •Rozmery 12,7 cm (dĺžka) x 3,7 cm (šírka) x 2,6 cm (výška). •Váha 129 gramov (vrátane akumulátora). •Vyrobené z nárazuvzdorného plastu. •Nárazuvzdorná pádom z výšky 1 meter. •Vodotesná podľa štandardu IP66. •Dva magnety na zadnej a bočnej strane svietidla – svietidlo je možné uchytiť na čokoľvek železného. •Súčasťou balenia je svietidlo s nabíjacím akumulátorom, USB-C kábel a pútko na ruku. •K svietidlu je možné ďalej dokúpiť USB adaptér do elektrickej siete a USB adaptér do auta.
 
Produktové recenzie •Zaujíma Vás, či sú magnety dosť silné a stabilné? Či pri práci s rotačnými nástrojmi nevzniká efekt blikania? Nielen to otestoval vo svojej dielni Milan Gígel z portálu prakticky.sk. Všetko sa dočítate v tomto článku.
Ovládanie
Svietidlo sa zapína a vypína stlačením tlačidla po dobu 0,5 sekundy, akonáhle je zapnutá, tak sa režimy svietenia prepínajú jeho krátkym stlačením. Na prepnutie medzi diaľkovým a bočným širokým reflektorom podržte tlačidlo po dobu 1,2 sekundy. Svietidlo má pamäť a po opätovnom zapnutí sa vždy zapne v poslednom svetelnom režime.
Ovládacie tlačidlo je možné uzamknúť, aby nedošlo k samovoľnému zapnutiu napr. pri prevoze v batožine. Keď je svietidlo vypnuté, tak dvakrát rýchlo (v rozsahu 0,5 sekundy) stlačte ovládacie tlačidlo, svietidlo potom dvakrát zabliká, čím signalizuje uzamknutie. Pre odomknutie tlačidlo opäť dvakrát rýchlo stlačte.
Ochrana proti prehriatiu – pri prevádzke na najvyšší výkon svietidlo po piatich minútach pozvoľna zníži svetelný tok na 200 lúmenov pri použití diaľkového reflektora, respektíve na 150 lúmenov pri použití bočného reflektora.
Svietidlo sa nabíja pomocou USB-C konektora, ktorý je možné zapojiť do počítača, powerbanky, USB adaptéra do elektrickej siete či USB adaptéra do auta. Počas nabíjania svieti indikačná dióda vedľa tlačidla na červeno a po plnom nabití sa rozsvieti na zeleno. Plné nabitie trvá približne 1 hodinu a 40 minút pri použití 2 A zdroja.
Indikácia stavu nabitia: Po krátkom stlačení tlačidla (svietidlo musí byť vypnuté) sa aktivuje LED indikátor stavu nabitia batérií vedľa tlačidla. Zelené svetlo znamená, že batéria je nabitá na viac ako 85%, zelená blikajúca na 50-85%, červené svetlo na 25-50% a červené blikajúce značí, že batéria je nabitá na menej ako 25%.
Upozornenie •Nerozoberajte sami svietidlo, poruší sa tým záruka. •Ak svietidlo bliká alebo sa nerozsvieti, môže to byť jedným z nasledujúcich dôvodov:◦Akumulátor je vybitý – nabite ho.
Záruka
Dva roky.
Max výdrž 30 hod Napájanie Interný akumulátor, USB dobíjanie Počet režimov 6 Farba svetla Denná biela (5500-6500 K) Vodotesnosť IP66 (prudký dážď) Svetelný zdroj Cree XP-E2 Hmotnosť 129 g