Black cat rig wallet pro 25x35x8

5 větších a 5 menších extrémně zesílených ochranných oddělení pouzdra Rig Wallet XXL garantuje bezpečné uchování hotových sumcových návazců a rybáři při použití u vody poskytuje dobrý přehled.

Korda puzdro na náväzce rig

Sú vyrobené z peny, takže háčik je možné zabezpečiť do cievky, aby bezpečne držal náväzec na mieste, bez obáv z poškodenia hrotu, druhý koniec je zaistený pomocou špendlíka (12 ks súčasťou každého balenia).
Každá cievka Rig Spool pohodlne pojme až šesť montáží a každé balenie obsahuje dve cievky. Špendlíky sa dodávajú v malom boxe, ktorý sedí presne do stredu cievok, a okrem toho, že slúži na zabezpečenie vašich montáží (sú dodávané k cievkam) sú tiež užitočné pre ukladanie ďalších vecí, ako sú zarážky na vlas alebo kúsky peny pre zigy.

Mivardi puzdro zigrig camocode

Obsahuje tri EVA cievky so zaisťovacími špendlíkmi.

Mistrall krabička na náväzce s

Pokiaľ si pri vode radi vyberáte z väčšieho množstva náväzcov, potom je táto krabička vhodná práve pre vás!
Špecifikácia: • Rozmery: 350x100x68 mm

Filfishing zásobník na náväzce

Vhodný ako na plávanú, feeder, ale aj pre kaprové náväzce.
Dĺžka: 28cm Počet náväzcov: 20 ks

Sensas klasický nádväzcovník -

Je vyrobený z kvalitných a odolných materiálov pre jeho maximálnu životnosť. Možnosť uskladniť 80 náväzcov až niekoľko stoviek.
Prevedenie: PM (náväzca 8 – 25 cm) a GM (náväzce 20 – 40 cm)

Nash krabička chod box

Je vybavená vnútorným penovým valčekom pre napínanie a uchytenie náväzcov pre udržanie dokonalej krivky Vašich montáži pri ich skladovaní. Pojme až 15 montáži. Dodávané s pripínacími kolíkmi.

Ngt krabička xpr plus box

Rovnako ako náš štandardný Box System, aj tento držia pohromade pomocou magnetov, vďaka ktorým je prístup a skladovanie rýchle a bezpečné. Medzi ďalšie výhody patrí merítko 22 cm na čelnej strane, ktoré je ideálne pre výrobu náväzcov. Vďaka 8 bezpečným priehradkám na terminálne náradie a väčšej centrálnej úložnej ploche to bude skvelý doplnok k vašej rybárskej výbave. (Zahŕňa 20 špendlíkov pre zaistenie náväzcov.)
veľkosť: 26 x 14,5 x 3 cm (uzatvorená) 26 x 28 x 2 cm (otvorená)

Ngt puzdro na náväzce stiff rig

Penálový zásobník až na 20 ks koncových montáží. Je vyrobený z vysoko kvalitného 600D nylonu a osadený zipsam, ktoré majú dlhú životnosť. Vnútri je silná penová výplň.
• dodávané s upevňovacími špendlíkmi • rozmery: 29 x 14 x 4 cm

Giants fishing púzdro na

Prevedenie v atraktívnom kamuflážovom prevedení.
– Peračník s dostatkom miesta pre vaše hotové nadväzce – Dodávaný vrátane 20 kusov fixačných špendlíkov – Vyrobený z odolného a vode odpudivého nylonu 210D – Rozmery: 35x14x3,5cm – Hmotnosť: 385g

Ridgemonkey vešiak na náväzce hangman rig

Univerzálny držiak, na ktorý môžete zavesiť vaše náväzce, pripravené PVA sety a veľa ďalších vecí. Hangman Rig Rack je malý produkt, ktorý ktorý vám na rybách ušetrí veľa starostí. Je vyrobený z robustného ABS plastu a ponúka hneď niekoľko možností pre zavesenie. Vďaka silnému magnetu ho možno pripevniť nielen na bivak, brolly alebo prístrešok, ale aj na vonkajšiu alebo vnútornú karosériu vášho automobilu. Skvelý pomocník tiež pre pretekárov, ktorí potrebujú mať neustále pripravených niekoľko rôznych montáží.
VLASTNOSTI PRODUKTU Robustná konštrukcia ABS Rôzne možnosti zavesenia Súčasťou balenia je kovová podložka pre magnetické spojenie s bivakom alebo brolly Vhodný pre náväzce, PVA prípravu, preteky Silný magnet, ktorý udrží až 900g

Avid carp zásobník na

Skvelé riešenie pre skladovanie Zigových náväzcov. Tento kompaktný box je dodávaný s 8 Zig cievkami, kde každá pojme aspoň 2 zigové náväzce. Cievky majú posuvníky, čo umožňuje pohodlné ukladanie Zigových náväzcov všetkých dĺžok.
Pri používaní a transporte Zigových náväzcov sa stáva, že sa náväzec zamotá a nedajbože na ňom vznikne suk. To práve vďaka tomuto boxu chceme znemožniť a uľahčiť tak prácu s týmito náväzcami všetkým rybárom, ktorí majú túto populárnu techniku lovu radi.
Zigové náväzce môžu byť docela časovo náročné na uviazanie a na väčšine miestach sa oplatí meniť ich dĺžku. V pravidelných intervaloch meníme ich dĺžku, pokiaľ čakáme na záber, takže je rozumné vytvoriť si zásobu náväzcov. Doteraz, keď si rybári chceli uviazať zigy doma, tak bolo celkom náročné ich skladovánie.Našťastie nový Avid box zodpovedá prosbám rybárov, ktorí to s rybárčením a ich zigovými háčikmi myslia vážne. Dodávané s 8 špecificky navrhnutými cievkami, kde sa každá chváli unikátnymi posuvníky, ktoré držia zigy na cievke. Box ľahko pojme 16 vytvorených Zigových náväzcov. Dodávané so 32 samolepkami, ktoré môžu byť nalepené na cievky, takže presne viete, akú dĺžku zigu máte na každej cievke. Cievky sú dodávané v praktickom i-design puzdre, vybaveným 30cm pravítkom na strane pre presné meranie dĺžok vašich zigov

Delphin púzdro na feedrové nadväzce

Tento plochý box je vyrobený z plastu. Jeho spodná časť je bordovej farby, doplnená o plastové výbežky, na ktoré upevneníte nadväzce a o EVA penu, kde možete zapichnúť háčiky. Vrchná časť je z priehľadného plastu, aby ste mali dokonalý prehľad o umiestnení nadväzcov. Uzatvára sa dvomi klipmi.

Delphin púzdro na feedrové nadväzce atoma

Tento plochý box je vyrobený z plastu. Jeho spodná časť je bordovej farby, doplnená o plastové výbežky, na ktoré upevneníte nadväzce a o EVA penu, kde možete zapichnúť háčiky. Vrchná časť je z priehľadného plastu, aby ste mali dokonalý prehľad o umiestnení nadväzcov. Uzatvára sa dvomi klipmi.

Giants fishing púzdro na nádväzce carp

Veľký zásobník na nádväzce

Elastické držiaky na ihly a nožnice

Tri oddelené priehradky

Umývateľné a vode odolné dno

Kvalitné veľké zipsy

maskáčové prevedenie

 

Rozměry: 35x20x11cm 
Hmotnost: 1,21g

Giants fishing púzdro na nádväzce carp organizer

Elastické držiaky na ihly a nožnice
Dodávané vrátane 4 škatuliek a 2 náväzcových plát
Štyri oddelené priehradky

 

Rozmery: 34x21x8cm
Hmotnosť: 1,08g

Nash púzdro zig pouch

Priestor vo vnútri púzdra umožňuje tiež uloženie cievky s vlascom NXT Zig Flo Mono. Vnútri je tiež vrecko na zips pre ukladanie háčikov, pien a Zig Links.

 

ROZMERY: 8cm (v) x 12cm (š) x 9.5cm (h)

Trabucco zásobník rig storage

Materiál krabičky je z tvrdého plastu, vo vnútri 16 cievok z EVA materiálu.

Rozmery: 11x25x3cm

Flagman zásobník na náväzce two

Zásobník je vyrobený z odolného plastu s pevnými a spoľahlivými zámkami. Má pridanú kapacitu, pri ktorej pojme až 200 nadväzcov. Vďaka posuvným držiakom pri vnútornom pravítku si môžete presne vytvoriť sadu rovnako dlhých nadväzcov. Mäkká EVA pena nijak nadväzec nepoškodzuje a udržuje ich v bezpečí.

Delphin krabička na náväzce

Vo vnútri sa nachádza plastový naklikávací diel na uchytenie háčikov a pena s rozmermi 260x69mm do ktorej je možné pomocou priložených špendlíkov uchytiť koniec montáže. Špendlíky so žltou guľatou hlavičkou v počte 20 kusov sa nachádzajú v dvoch uzatvárateľných priečinkoch. Penál tmavej zelenej farby sa uzatvára sivým priesvitným krytom na troch pántoch s dvoma zámkami. Na kryte sa nachádza praktická mierka v centimetroch (30cm) a v palcoch (12″). Cenovo dostupný a veľmi praktický kus výbavy nielen pre kaprárov.

Technické parametre:

Rozmery: 348x85x25mm

Kapacita puzdra: 20ks nadväzcov s max. dĺžkou cca 30cm

Hmotnosť: 193g

Korda púzdro na náväzce

Môžete do neho uložiť clipy a Heli-Safe systémy a je navrhnutý tak aby perfektne pasoval do Korda Tackle Boxu, keď z neho odstránite obal. Odstrániteľný obal ochráni montáže v prípade, že ho skladujete mimo Tackle Box.

Korda púzdro na náväzce

Môžete do neho uložiť clipy a Heli-Safe systémy a je navrhnutý tak aby perfektne pasoval do Korda Tackle Boxu, keď z neho odstránite obal. Odstrániteľný obal ochráni montáže v prípade, že ho skladujete mimo Tackle Box.

Flagman zásobník na náväzce eva rig box 8

Guľaté zásobníky z EVA peny umožňujú skladovať nadväzce v prirodzenom tvare a vyhnúť sa tak nechcenému zalomeniu, ktoré môže vlasec poškodiť. Stačí len zapichnúť háčik, namotať vlasec a koncovú slučku upevniť kolíkom a hotovo. Balenie obsahuje 8 ks penových zásobníkov uskladnených v praktickom plastovom boxe z priehľadného materiálu, ktorý sa uzatvára pomocou magnetov.

Rozmery: 32x9x3 cm

Flagman zásobník na náväzce

Guľaté zásobníky z EVA peny umožňujú skladovať nadväzce v prirodzenom tvare a vyhnúť sa tak nechcenému zalomeniu, ktoré môže vlasec poškodiť. Stačí len zapichnúť háčik, namotať vlasec a koncovú slučku upevniť kolíkom a hotovo. Balenie obsahuje 6 ks penových zásobníkov uskladnených v praktickom plastovom boxe z priehľadného materiálu, ktorý sa uzatvára pomocou magnetov.

Matrix púzdro na 12 cievok s nádväzcami small eva storage

Magnetický uzamykací mechanizmus
Gumové tesnenie chráni pred vlhkosťou
Plne tuhá povrchová úprava, ktorá chráni pred poškodením UV žiarením
Poskytnite 12 cievkových matríc EVA a veľmi jemné kolíky
Rozmery: 34 x 12 x 4cm

Carppro púzdro rig pouch

hlavná komora rozdelená na dve časti čalúneným deličom
hlavná komora uzatvárateľná dvoujitým zipsom
súčasťou balenia zásobník na náväzce s dĺžkou 28 cm
súčasťou balenia 3 menšie boxy na bižutériu 10,5 x 6,5 x 2,3 cm

Trakker púzdro na náväzce

Cievky na suchý zips sú ideálne na uchovávanie zig-Rigu alebo náväzcov na rybárčenie z hladiny. Na druhej strane nájdete EVA dosku a formovanú priečku na uchytenie háčikov. Hi-Viz štipce zaistia, že Vaše nadväzce budú vždy rovné, napnuté a zároveň pekne zrovnané.

 

 

Vlastnosti produktu

Obojstranné púzdro na nadväzce a náväzcové materiály na zips

EVA doska, formovaná priečka na uchytenie háčikov a Hi-Viz kolíkmi

Vnútorné číre vrecko vo veku

Šesť vnútorných čírych vreciek na zips vhodných na uchovávanie návazcových materiálov

Päť cievok na suchý zips vhodných na zig-rig nadväzce

Vonkajšok vyrobený z oderu vzdorné NXG látky

Technické parametre

Materiál: 600D Polyester

Rozmery: 27 (D) x 16 (Š) x 13,5 (H) cm

Trakker púzdro na náväzce

V NXG Stiff Rig Pouch sú polokotúče 3 veľkostí, ktoré slúžia na uchovanie zakrivenie koncovej sekcie napr. Hinge-stiff Rigu. Možno ale použiť aj na klasické nadväzce, tie pripnete na vedľajšiu klasickú, rovnú náväzcovú dosku. Púzdro je dodávané so 20 redesignovanými kolíkmi, ktoré na EVA doske umožňujú nádväzce poriadne napnúť.

 

 

Vlastnosti produktu

Redesign, ktorý umožňuje uchovať rôzne typy stužených náväzcov

Perfektný na Hinge-stiff Rigy, alebo Chod Rigy

3 veľkosti polokotúčov navrhnutých na uchovanie zakrivenia v stuženej časti nadväzca

Redesignovaná plochá doska na nadväzce umožňuje pripnutie klasických náväzcov

Dodávané so 20 kolíkmi, ktoré na EVA doske umožňujú nadväzce poriadne napnúť

Vysokohustotná EVA pena

Zosilnené púzdro na zips zaisťuje, že nadväzce budú vždy v bezpečí

Technické parametre

Rozmery: 35 (D) x 14 (Š) x 5,5 (h) cm

Materiál: 600D Polyester

Fox púzdro na náväzce large disc rig box sys inc

Dodávané disky majú možnosť popisu, aby si užívatelia dokázali napísať na disk typ háčiku, typ nadväzcovej šnúrky a ďalšie informácie Dodávané s 6 magnetickými vložkami diskov, ktoré sú umiestnené v strede Chod Disku, na ich bezpečné umiestnenie v boxe Vysoká hustota EVA peny na doskách zabezpečia pevné umiestnenie štipcov a zabezpečenie nadväzcov Tvarované hrazdy na umiestnenie háčikov zabraňujú ich posunutiu Magnetické závesy umožňujú vzájomné oddelenie oboch dosiek Kompatibilný s F- Box Magnetic Large Rig Box Lid Magnety zaručujú bezpečné uzavretie Pravítko na vonkajšej strane umožňuje vytvorenie presných montáží Dodávané s 60 kolíkmi

Fox púzdro na náväzce large double rig box sys inc

Tvarované pre umiestnenie háčikov a zabraňujúce ich posúvanie.

Magnetické závesy umožňujú vzájomné oddelenie oboch dosiek

Kompatibilný s boxami F-Box Magnetic Large Rig Box LIDS

Magnety zaručujú pevné uzatvorenie

Pravítko na vonkajšej strane umožňuje vytvorenie presných montáži

Dodávané s 50 kolíkmi

Fox púzdro na náväzce medium disc rig box sys inc pins

Dodávané disky majú možnosť popisu, aby si užívatelia dokázali napísať na disk typ háčiku, typ nadväzcovej šnúrky a ďalšie informácie Dodávané s 10 magnetickými vložkami diskov, ktoré sú umiestnené v strede Chod Disku, na ich bezpečné umiestnenie v boxe Vysoká hustota EVA peny na doskách zabezpečí pevné umiestnenie kolíčkov a zabezpečenie nadväzcov Tvarované hrazdy na umiestnenie háčikov zabraňujú ich posunutiu Magnetické závesy umožňujú vzájomné oddelenie oboch dosiek Kompatibilný s F- Box Magnetic Medium Rig Box Lid Magnety zaručujú bezpečné uzavretie Pravítko na vonkajšej strane umožňuje vytvorenie presných montáží Dodávané s 50 kolíkmi

Fox púzdro na náväzce medium double rig box sys

Tvarované pre umiestnenie háčikov a zabraňujúce ich posúvaniu.
Magnetické závesy umožňujú vzájomné oddelenie oboch dosiek
Kompatibilný s boxami F-Box Magnetic Medium Rig Box LIDS
Magnety zaručujú pevné uzatvorenie
Pravítko na vonkajšej strane umožňuje vytvorenie presných montáží
Dodávané s 50 kolíkmi
Rozmer: 27 x 12 x 4cm

Delphin púzdro na náväzce area

Bezchybné šitie, silné zipsy, ergonomické strihy. To je Delphin AREA! Luxusné puzdro na kaprárske nadväzce, ktoré splní aj tie najnáročnejšie očakávania. Vonkajší obal je tvrdený a tak obsahu puzdra nehrozí žiadne nebezpečie. Na vrchnej časti je všitý komfortný úchop. Otvára sa kvalitne spracovaným zipsom. Po otvorení zistíte, že sa delí na 3 časti. Ľavá strana je osadená penou (26x10x1cm). Tento priestor je určený na Vaše pripravené nadväzce. Ich upevnenie je jednoduché pomocou 10 špendlíkov s guľatou hlavičkou. Pravá strana zase obsahuje 3 samostatné krabičky na kaprársku bižutériu. Každá z nich má rozmer 10x7x2,5cm. Poslednou, treťou časťou je stredová prepážka, ktorá má v sebe navyše všité vrecko na zips. Tu je možné umiestniť napríklad nožnice, či iné príslušenstvo pre výrobu nadväzcov. Tento vrcholný model je navyše ponúkaný za bezkonkurenčnú cenu!

Technické parametre:

Rozmer puzdra: 30x13x8cm

Kamufláž CARPATH je unikátnym a patentovaným dizajnovým vzorom, ktorý v sebe skĺbil maskovací vizuál kamufláže a siluety kaprov, ktoré túto kamufláž tvoria. Tento jedinečný a neopakovateľný návrh pochádza kompletne z dielne značky Delphin a posúva hranice vášho rybárskeho vybavenia do úplne novej dimenzie.

Delphin púzdro na náväzce area

Púzdro Rig slúži k uloženie kaprárskych ako aj iných nadväzcov. Púzdro je jednoduchej konštrukcie, avšak už dielenské vypracovanie svedčí o jeho kvalite a životnosti. Z vonkajšej strany je púzdro úpne vystužené, potiahnuté naimpregnovaným materiálom. Z vnútornej strany je vrstva PVC na ktorej je upevnený tvrdený molitan. Taktiež sa tu nachádzajú špendlíky pre upevnenie. Tých je 20 ks a majú guľaté hlavičky, ktoré sa neotláčajú do peny tak, ako je tomu v prípade použitia hranatých. Tie majú často za následok poškodenie peny, čo u guľatých nehrozí. Kombinácia vonkajšieho materiálu s vnútornou vrstvou PVC zabezpečí, že Vaše nadväzce budú vždy suché. Celé puzdro je osadené zipsom s kovovým bežcom, ktorý zabezpečuje jeho dlhú životnosť. 

Technické parametre:

Rozmery : 30x14x4cm

Kapacita púzdra : 20ks nádväzcov o max.dĺžke cca 24,5cm

Kamufláž CARPATH je unikátnym a patentovaným dizajnovým vzorom, ktorý v sebe skĺbil maskovací vizuál kamufláže a siluety kaprov, ktoré túto kamufláž tvoria. Tento jedinečný a neopakovateľný návrh pochádza kompletne z dielne značky Delphin a posúva hranice vášho rybárskeho vybavenia do úplne novej dimenzie.

Iron claw poúzdro na náväzce stinger hardcase

Vďaka tomuto materiálu sa dajú háčiky ľahko fixovať.
Rozmery: 200 x 110 x 50 mm

Iron claw púzdro na náväzce stinger hardcase

Vďaka tomuto materiálu sa dajú háčiky ľahko fixovať.
Rozmery: 160 x 90 x 45 mm

Korda organizér tacklesafe

Púzdro sa uzatvára magneticky, takže sa Vám nemôže stať, že po nejakom čase sa jednoducho odlomí zatvárací klip. Povrch je z veľmi príjemného protišmykového materiálu a na jednej strane má praktickú mierku, ktorá Vám pomôže pri meraní náväzcov. Vnútri na jednej strane nájdete otvorenú sekciu, ktorá skvele poslúži na úschovu šnúrok, nožníc a podobných vecí väčších rozmerov. Rovnaká časť potom obsahuje 8 malých prepážok na zatváranie, do ktorých pohodlne naskladáte všetky závesky, prevleky, imitácie nástrah a ďalšie podobné drobnosti. Opačná strana potom disponuje dvoma sekciami na uloženie ihiel a balíčkov háčikov. Rovnako tak ale obsahuje niekoľko malých prepážok na uloženie najmenšej bižutérie ako sú obratlíky, rôzne klipy a krúžky.

Korda zásobník na náväzce

Zásobník obsahuje 12 priehradiek, v ktorých môžete pohodlne a hlavne oddelene od seba skladovať drobnú bižutériu ako obratlíky alebo prevleky na zamotania. Na druhej strane môžete uložiť 20 náväzcov s dĺžkou 20 cm. Súčasťou zásobníka je aj 15 klasických štipcov na napnutie hotových náväzcov a 10 dvojitých, ktoré bezpečne zaistí nedokončené náväzca bez slučky. Nový magnetický systém uzatvárania garantuje, že sa zásobník nemôže otvoriť počas transportu a taktiež uľahčuje jeho otváranie v prípade potreby aj v chladnom a vlhkom počasí, kedy máte skrehnuté prsty. Každý háčik hotového náväzca sa prichytáva na robustnú hliníkovú hrazdičku, pod ktorou je vybraný priestor, vďaka ktorému nehrozí poškodenie ostria háčika.

Korda zásobník na náväzce

Tento veľmi kompaktný a pritom robustný zásobník dokáže pojať až 90 hotových kaprových náväzcov! Nový magnetický systém uzatvárania garantuje, že sa zásobník nemôže otvoriť počas transportu a taktiež uľahčuje jeho otváranie v prípade potreby aj v chladnom a vlhkom počasí, kedy máte skrehnuté prsty. Každý háčik hotového nadväzca sa prichytáva na robustnú hliníkovú hrazdičku, pod ktorou je vybraný priestor, vďaka ktorému nehrozí poškodenie ostria háčika. Každý zásobník je dodávaný s 30 klasickými napínacími špendlíkmi a 20 širokými, ktoré sú určené pre uchytenie náväzcov, ktoré neboli ešte ukončené slučkou alebo obratlíkom a ich konečnú dĺžku si tak môžete upraviť priamo pri vode.

Korda zásobník na náväzce mini rig

Zásobník obsahuje 12 priehradiek, v ktorých môžete pohodlne a hlavne oddelene od seba skladovať drobnú bižutériu ako obratlíky alebo prevleky proti zamotaniu. Na druhej strane môžete uložiť 20 nadväzcov s dĺžkou 20 cm. Súčasťou zásobníka je aj 15 klasických štipcov na napnutie hotových náväzcov a 10 dvojitých, ktoré bezpečne zaistia nedokončené nadväzce bez slučky. Nový magnetický systém uzatvárania garantuje, že sa zásobník nemôže otvoriť počas transportu a taktiež uľahčuje jeho otváranie v prípade potreby aj v chladnom a vlhkom počasí, kedy máte skrehnuté prsty. Každý háčik hotového náväzca sa prichytáva na robustnú hliníkovú hrazdičku, pod ktorou je vybraný priestor, vďaka ktorému nehrozí poškodenie ostria háčika.