sportovyrybar.sk
Ridgemonkey puzdro na náväzce armouty

Aj keď je Armory Rig Box ľahký a kompaktný, môžete do neho uložiť viac ako 100 náväzcov naraz, čo znamená, že ste vždy pripravení na čokoľvek. Jednoducho pripevnite háčik k tyčke a udržujte svoje háčiky rovno prišpendlením druhého konca náväzca pomocou dodaných kolíčkov. Armory Rig Box má štyri úložné priestory, ktoré vám umožnia mať veci vždy po ruke, ako sú háčiky, zarážky na boilies alebo obratlíky. V hornej časti veka tiež nájdete značky na pravítku, ktoré vám pomôžu zakaždým vytvoriť perfektnú dĺžku náväzca. Armory Rig Box je vyrobený z robustného ABS plastu a je odolný voči poveternostným vplyvom, čo znamená, že vydrží veľmi dlhú dobu a odolá tomu, čo naň môže spadnúť každému rybárovi. Armory Rig Box bol navrhnutý tak, aby sa perfektne hodil k radu RidgeMonkey Ruggage.
Foto je ilustračné – náväzce nie sú súčasťou balenia.

Dam box na náväzce salt x

Dostupné v 2 veľkostiach. Stredná verzia obsahuje 24 EVA cievok v 3 rôznych farbách, veľká verzia 46 cievok v 4 rôznych farbách. V oboch prípadoch je súčasťou aj balíček malých kolíčkov na pripnutie náväzcov na jednotlivé cievky. Vynikajúce riešenie pre ochranu, úschovu a usporiadanie náväzcov pre lov na mori.

Trabucco zásobník rig storage

Materiál krabičky je z tvrdého plastu, vo vnútri 16 cievok z EVA materiálu.

Rozmery: 11x25x3cm

Korda zásobník na náväzce large

Tento veľmi kompaktný a pritom robustný zásobník dokáže pojať až 90 hotových kaprových náväzcov! Nový magnetický systém uzatvárania garantuje, že sa zásobník nemôže otvoriť počas transportu a taktiež uľahčuje jeho otváranie v prípade potreby aj v chladnom a vlhkom počasí, kedy máte skrehnuté prsty. Každý háčik hotového nadväzca sa prichytáva na robustnú hliníkovú hrazdičku, pod ktorou je vybraný priestor, vďaka ktorému nehrozí poškodenie ostria háčika. Každý zásobník je dodávaný s 30 klasickými napínacími špendlíkmi a 20 širokými, ktoré sú určené pre uchytenie náväzcov, ktoré neboli ešte ukončené slučkou alebo obratlíkom a ich konečnú dĺžku si tak môžete upraviť priamo pri vode.

Trabucco krabička gnt ready

Vyrobená z veľmi odolného plastu s čírym vekom pre maximálny prehľad. Jednotlivé sekvencie sú tvorené EVA materiálom, výborná vec, kde jednotlivé náväzce sú oddelené od seba, nehrozí tak ich opotrebenie pri prechovávaní. Na oboch stranách je 20 + 20 držiaku, ktoré ponúka možnosť uskladnenia rôznych radov a typov pre okamžité použitie. Jednoznačne ideálna pre pretekárov, feeder. Možno uskladniť v dĺžkach od 5 cm až do dĺžky 31 cm a dokonca aj dlhšie.
Špecifikácia: rozmery: 13 x 36 x 3,5 cm

Imax puzdro oceanic rig

Číre vrecká na zips držia náväzce oddelené od seba, čo zabraňuje ich vzájomnému zamotaniu. Dve sieťované vrecká ponúkajú miesto na úschovu komponentov na náväzce, ako sú háčiky, náväzcový materiál atď. Rýchle a jednoduché otváranie a zatváranie puzdra zaisťuje suchý zips.
• Číre vrecká na zips pre úschovu morských náväzcov bez rizika vzájomného zamotania • 2 vnútorné sieťované vrecká na rôzne komponenty • Zatváranie na suchý zips • Ľahko umývateľný potiahnutý materiál 600D (100% polyester)

Ice fish tubus na náväzce - malý

Nie je nič príjemné rozmotávať zamotané náväzce vo vlnách na mori – toto je jednoduché riešenie.
Tento model je vhodný na dravce, ale aj na kaprárinu.

Delphin puzdro na náväzce rig

Vyznačuje sa špičkovým spracovaním, kvalitnými zipsami, ale najmä výnimočným dizajnom s použitím C2G kamufláže.
Uložiť všetky komponenty a nadväzce bol pre aktívneho kaprára vždy boj. Až do momentu, kým sme nenavrhli dizajn modelu RigStation. Taška, ktorá poskytuje obrovský úložný priestor a je zároveň kompaktná. Taška, ktorá spája peračník na nadväzce s taškou na bižutériu.
Hlavná priehradka poskytuje veľkorysý priestor na uloženie rôznej bižutérie, nadväzcových šnúr a náradia potrebného k zostaveniu vašich montáži. Navyše sa v nej nachádzajú 4 praktické krabičky, v ktorých bude vaša bižutéria vždy na poriadku. Krabičky majú rôzne vnútorné usporiadanie a vy si ich môžete teda naplniť spôsobom, ktorý uznáte za najvhodnejší. Stredový panel je opatrený malými sieťovými vreckami na jednej strane a veľkým sieťovým vreckom na strane druhej. Vďaka tomuto vyhotoveniu vždy vidíte čo sa nachádza vo vnútri a bez problémov tak nájdete vždy tú požadovanú časť výbavy. RigStation obsahuje taktiež dve penové plochy slúžiace na dokonalé usporiadanie a uchytenie vašich nadväzcov. Devízou tejto tašky je taktiež úchop, situovaný v hornej časti, vďaka čomu tašku pri transporte neprevraciate a všetky komponenty v nej sú tak stále na svojom mieste. Navyše je vybavená kvalitnými zipsami s efektnými plastovými ťaháčikmi.
Technické parametre: Rozmery: 31x 24×11 cm Vnútorné vrecko: 30x23x7 cm Rozmer prepážok vnútri: 10×8 cm Rozmer prepážok vnútri: 21×14 cm Rozmer plastových krabičiek: 10,5x 6,5×2,5 cm Rozmer penovej plochy: 27x10x1 cm
Štýlová patentovaná kamufláž z dielne značky Delphin pod označením C2G má mnoho podôb a uhlov pohľadu. Presne tak aj jej názov, ktorý môžeme voľne preložiť ako Carpath 2. generácie, čo priamo odkazuje na jej predchodcu, ale môžeme ho čítať aj ako Carpath to Green, teda prechod myšlienky Carpathu do zelenej farby. Jej jedinečnosť a nezameniteľnosť spočíva v prvkoch, z ktorých je vytvorená. Na prvý dojem ide o kamufláž tvorenú troma rôznymi odtieňmi zelenej. Všetko sa však zmení pri detailnejšom pohľade, kedy si všimnete siluety kaprov, komponentov kaprárskej montáže a lôg značky Delphin spolu s označením C2G. Vďaka tomuto neopakovateľnému prevedeniu sa vaša rybárska výbava okamžite stane jedinečnou a maximálne originálnou.

Korda púzdro na náväzce leader

Môžete do neho uložiť clipy a Heli-Safe systémy a je navrhnutý tak aby perfektne pasoval do Korda Tackle Boxu, keď z neho odstránite obal. Odstrániteľný obal ochráni montáže v prípade, že ho skladujete mimo Tackle Box.

Korda púzdro na náväzce leader

Môžete do neho uložiť clipy a Heli-Safe systémy a je navrhnutý tak aby perfektne pasoval do Korda Tackle Boxu, keď z neho odstránite obal. Odstrániteľný obal ochráni montáže v prípade, že ho skladujete mimo Tackle Box.

Flagman zásobník na náväzce eva rig

Guľaté zásobníky z EVA peny umožňujú skladovať nadväzce v prirodzenom tvare a vyhnúť sa tak nechcenému zalomeniu, ktoré môže vlasec poškodiť. Stačí len zapichnúť háčik, namotať vlasec a koncovú slučku upevniť kolíkom a hotovo. Balenie obsahuje 6 ks penových zásobníkov uskladnených v praktickom plastovom boxe z priehľadného materiálu, ktorý sa uzatvára pomocou magnetov.

Flagman zásobník na náväzce eva rig

Guľaté zásobníky z EVA peny umožňujú skladovať nadväzce v prirodzenom tvare a vyhnúť sa tak nechcenému zalomeniu, ktoré môže vlasec poškodiť. Stačí len zapichnúť háčik, namotať vlasec a koncovú slučku upevniť kolíkom a hotovo. Balenie obsahuje 8 ks penových zásobníkov uskladnených v praktickom plastovom boxe z priehľadného materiálu, ktorý sa uzatvára pomocou magnetov.

Rozmery: 32x9x3 cm

Trakker púzdro na náväzce nxg stiff

Cievky na suchý zips sú ideálne na uchovávanie zig-Rigu alebo náväzcov na rybárčenie z hladiny. Na druhej strane nájdete EVA dosku a formovanú priečku na uchytenie háčikov. Hi-Viz štipce zaistia, že Vaše nadväzce budú vždy rovné, napnuté a zároveň pekne zrovnané.

 

 

Vlastnosti produktu

Obojstranné púzdro na nadväzce a náväzcové materiály na zips

EVA doska, formovaná priečka na uchytenie háčikov a Hi-Viz kolíkmi

Vnútorné číre vrecko vo veku

Šesť vnútorných čírych vreciek na zips vhodných na uchovávanie návazcových materiálov

Päť cievok na suchý zips vhodných na zig-rig nadväzce

Vonkajšok vyrobený z oderu vzdorné NXG látky

Technické parametre

Materiál: 600D Polyester

Rozmery: 27 (D) x 16 (Š) x 13,5 (H) cm

Trakker púzdro na náväzce nxg

V NXG Stiff Rig Pouch sú polokotúče 3 veľkostí, ktoré slúžia na uchovanie zakrivenie koncovej sekcie napr. Hinge-stiff Rigu. Možno ale použiť aj na klasické nadväzce, tie pripnete na vedľajšiu klasickú, rovnú náväzcovú dosku. Púzdro je dodávané so 20 redesignovanými kolíkmi, ktoré na EVA doske umožňujú nádväzce poriadne napnúť.

 

 

Vlastnosti produktu

Redesign, ktorý umožňuje uchovať rôzne typy stužených náväzcov

Perfektný na Hinge-stiff Rigy, alebo Chod Rigy

3 veľkosti polokotúčov navrhnutých na uchovanie zakrivenia v stuženej časti nadväzca

Redesignovaná plochá doska na nadväzce umožňuje pripnutie klasických náväzcov

Dodávané so 20 kolíkmi, ktoré na EVA doske umožňujú nadväzce poriadne napnúť

Vysokohustotná EVA pena

Zosilnené púzdro na zips zaisťuje, že nadväzce budú vždy v bezpečí

Technické parametre

Rozmery: 35 (D) x 14 (Š) x 5,5 (h) cm

Materiál: 600D Polyester

Fox púzdro na náväzce large double rig

Tvarované pre umiestnenie háčikov a zabraňujúce ich posúvanie.

Magnetické závesy umožňujú vzájomné oddelenie oboch dosiek

Kompatibilný s boxami F-Box Magnetic Large Rig Box LIDS

Magnety zaručujú pevné uzatvorenie

Pravítko na vonkajšej strane umožňuje vytvorenie presných montáži

Dodávané s 50 kolíkmi

Fox púzdro na náväzce medium disc rig

Dodávané disky majú možnosť popisu, aby si užívatelia dokázali napísať na disk typ háčiku, typ nadväzcovej šnúrky a ďalšie informácie Dodávané s 10 magnetickými vložkami diskov, ktoré sú umiestnené v strede Chod Disku, na ich bezpečné umiestnenie v boxe Vysoká hustota EVA peny na doskách zabezpečí pevné umiestnenie kolíčkov a zabezpečenie nadväzcov Tvarované hrazdy na umiestnenie háčikov zabraňujú ich posunutiu Magnetické závesy umožňujú vzájomné oddelenie oboch dosiek Kompatibilný s F- Box Magnetic Medium Rig Box Lid Magnety zaručujú bezpečné uzavretie Pravítko na vonkajšej strane umožňuje vytvorenie presných montáží Dodávané s 50 kolíkmi

Fox púzdro na náväzce medium double rig

Tvarované pre umiestnenie háčikov a zabraňujúce ich posúvaniu.
Magnetické závesy umožňujú vzájomné oddelenie oboch dosiek
Kompatibilný s boxami F-Box Magnetic Medium Rig Box LIDS
Magnety zaručujú pevné uzatvorenie
Pravítko na vonkajšej strane umožňuje vytvorenie presných montáží
Dodávané s 50 kolíkmi
Rozmer: 27 x 12 x 4cm

Delphin púzdro na náväzce area

Bezchybné šitie, silné zipsy, ergonomické strihy. To je Delphin AREA! Luxusné puzdro na kaprárske nadväzce, ktoré splní aj tie najnáročnejšie očakávania. Vonkajší obal je tvrdený a tak obsahu puzdra nehrozí žiadne nebezpečie. Na vrchnej časti je všitý komfortný úchop. Otvára sa kvalitne spracovaným zipsom. Po otvorení zistíte, že sa delí na 3 časti. Ľavá strana je osadená penou (26x10x1cm). Tento priestor je určený na Vaše pripravené nadväzce. Ich upevnenie je jednoduché pomocou 10 špendlíkov s guľatou hlavičkou. Pravá strana zase obsahuje 3 samostatné krabičky na kaprársku bižutériu. Každá z nich má rozmer 10x7x2,5cm. Poslednou, treťou časťou je stredová prepážka, ktorá má v sebe navyše všité vrecko na zips. Tu je možné umiestniť napríklad nožnice, či iné príslušenstvo pre výrobu nadväzcov. Tento vrcholný model je navyše ponúkaný za bezkonkurenčnú cenu!

Technické parametre:

Rozmer puzdra: 30x13x8cm

Kamufláž CARPATH je unikátnym a patentovaným dizajnovým vzorom, ktorý v sebe skĺbil maskovací vizuál kamufláže a siluety kaprov, ktoré túto kamufláž tvoria. Tento jedinečný a neopakovateľný návrh pochádza kompletne z dielne značky Delphin a posúva hranice vášho rybárskeho vybavenia do úplne novej dimenzie.

Delphin púzdro na náväzce area

Púzdro Rig slúži k uloženie kaprárskych ako aj iných nadväzcov. Púzdro je jednoduchej konštrukcie, avšak už dielenské vypracovanie svedčí o jeho kvalite a životnosti. Z vonkajšej strany je púzdro úpne vystužené, potiahnuté naimpregnovaným materiálom. Z vnútornej strany je vrstva PVC na ktorej je upevnený tvrdený molitan. Taktiež sa tu nachádzajú špendlíky pre upevnenie. Tých je 20 ks a majú guľaté hlavičky, ktoré sa neotláčajú do peny tak, ako je tomu v prípade použitia hranatých. Tie majú často za následok poškodenie peny, čo u guľatých nehrozí. Kombinácia vonkajšieho materiálu s vnútornou vrstvou PVC zabezpečí, že Vaše nadväzce budú vždy suché. Celé puzdro je osadené zipsom s kovovým bežcom, ktorý zabezpečuje jeho dlhú životnosť. 

Technické parametre:

Rozmery : 30x14x4cm

Kapacita púzdra : 20ks nádväzcov o max.dĺžke cca 24,5cm

Kamufláž CARPATH je unikátnym a patentovaným dizajnovým vzorom, ktorý v sebe skĺbil maskovací vizuál kamufláže a siluety kaprov, ktoré túto kamufláž tvoria. Tento jedinečný a neopakovateľný návrh pochádza kompletne z dielne značky Delphin a posúva hranice vášho rybárskeho vybavenia do úplne novej dimenzie.

Iron claw púzdro na náväzce

Vďaka tomuto materiálu sa dajú háčiky ľahko fixovať.
Rozmery: 200 x 110 x 50 mm

Iron claw púzdro na náväzce

Vďaka tomuto materiálu sa dajú háčiky ľahko fixovať.
Rozmery: 160 x 90 x 45 mm

Korda zásobník na náväzce

Zásobník obsahuje 12 priehradiek, v ktorých môžete pohodlne a hlavne oddelene od seba skladovať drobnú bižutériu ako obratlíky alebo prevleky na zamotania. Na druhej strane môžete uložiť 20 náväzcov s dĺžkou 20 cm. Súčasťou zásobníka je aj 15 klasických štipcov na napnutie hotových náväzcov a 10 dvojitých, ktoré bezpečne zaistí nedokončené náväzca bez slučky. Nový magnetický systém uzatvárania garantuje, že sa zásobník nemôže otvoriť počas transportu a taktiež uľahčuje jeho otváranie v prípade potreby aj v chladnom a vlhkom počasí, kedy máte skrehnuté prsty. Každý háčik hotového náväzca sa prichytáva na robustnú hliníkovú hrazdičku, pod ktorou je vybraný priestor, vďaka ktorému nehrozí poškodenie ostria háčika.

Korda organizér tacklesafe

Púzdro sa uzatvára magneticky, takže sa Vám nemôže stať, že po nejakom čase sa jednoducho odlomí zatvárací klip. Povrch je z veľmi príjemného protišmykového materiálu a na jednej strane má praktickú mierku, ktorá Vám pomôže pri meraní náväzcov. Vnútri na jednej strane nájdete otvorenú sekciu, ktorá skvele poslúži na úschovu šnúrok, nožníc a podobných vecí väčších rozmerov. Rovnaká časť potom obsahuje 8 malých prepážok na zatváranie, do ktorých pohodlne naskladáte všetky závesky, prevleky, imitácie nástrah a ďalšie podobné drobnosti. Opačná strana potom disponuje dvoma sekciami na uloženie ihiel a balíčkov háčikov. Rovnako tak ale obsahuje niekoľko malých prepážok na uloženie najmenšej bižutérie ako sú obratlíky, rôzne klipy a krúžky.

Korda nadväzcový box chod

Je odolný proti nárazu a umožňuje zakrivenie a ukladanie až 28 Hotových náväzcov.

Korda zásobník na náväzce mini

Zásobník obsahuje 12 priehradiek, v ktorých môžete pohodlne a hlavne oddelene od seba skladovať drobnú bižutériu ako obratlíky alebo prevleky proti zamotaniu. Na druhej strane môžete uložiť 20 nadväzcov s dĺžkou 20 cm. Súčasťou zásobníka je aj 15 klasických štipcov na napnutie hotových náväzcov a 10 dvojitých, ktoré bezpečne zaistia nedokončené nadväzce bez slučky. Nový magnetický systém uzatvárania garantuje, že sa zásobník nemôže otvoriť počas transportu a taktiež uľahčuje jeho otváranie v prípade potreby aj v chladnom a vlhkom počasí, kedy máte skrehnuté prsty. Každý háčik hotového náväzca sa prichytáva na robustnú hliníkovú hrazdičku, pod ktorou je vybraný priestor, vďaka ktorému nehrozí poškodenie ostria háčika.

Zfish zásobník na náväzce chod &

Jedná sa o 5 kompaktných EVA špuliek s fixovacími kolíkmi, kam uložíte svoje nadväzce bezpečne a úhľadne na malom priestore. Tento univerzálny systém je možné použiť pre všetky druhy nadväzcov rôznych dĺžok vrátane Zig Rig a Chod Rig montáží. Mäkké EVA špulky chránia zapichnutý háčik a zaoblené hrany zabraňujú poškodeniu alebo rozmotaniu nadväzca.

Balenie obsahuje 5 ks špuliek.

Zfish zásobník na náväzce chod

Neni nutné používať štipce k dopnutiu nadväzca. Ideálne na 6 nadväzcov v maximálnej dĺžke 15cm.

Sonik púzdro na náväzce sk-tek

Na tomto obale si rozhodne všimneme vonkajšieho SK-TEK camo materiálu s HD 600D PVC podlepením a stuženými stenami, ktoré chránia náväzce. Vnútro puzdra je rozdelené vreckami zo sieťoviny, ktoré oddelí monofil a pletenku. Dvojité zipsy zaisťujú jednoduchý prístup. Puzdro je dodávané so špendlíkmi, ktorými zaistíte svoje náväzce a budú tak vždy pripravené.

 

SK-TEK camo materiálu s HD 600D PVC podlepením

Dve dosky na náväzce sa špendlíky

Stužené steny, ktoré chránia návazce

2 vnútorné vrecká a vrecká zo sieťoviny

Rozmery:

Š 32cm x H 21cm x V 6cm

Maximálna dĺžka náväzca: 27cm

Matrix púzdro na náväzce small

Gumové tesnenie chráni pred vlhkosťou
Dodávané 30x identifikačné štítky
20 trvanlivých hákových čapov schopných držať 10+ háčikov za kolík
Plne tuhá povrchová úprava, ktorá chráni pred poškodením UV žiarením

 

Kompaktný dizajn L18.5cm x W12cm x H3.5cm

Saenger ms range šablona na

Obe strany šablóny sú rovnaké, takže je nástroj vhodný ako pre ľavákov tak i pravákov.

9,5 cm

Suretti zásobník na náväzce

Suretti Zásobník na náväzce 25cm

Carp spirit boite a bas

CARP SPIRIT Boite a Bas de Lignes

Anaconda stiff rig wallet

Ďalej je súčasťou osem priehradiek z PVC na drobný materiál, ktorý je nutný pri viazaní montáži.

hrazdička na háčiky je z nerezovej ocele
rozmery: 27 x 22 x 5,5 cm
vyrobené z 600/450 D polyesteru

Anaconda organizér na hotové náväzce

Anaconda organizér na hotové náväzce Rig Carrier

Anaconda púzdro na náväzce

Výmena náväzcov je rýchla a jednoduchá.

rozmery: 30 x Ø 8,5 cm
materiál: polyester 600Dx450 D
9 kotúčov z EVA materiálu
suchý zips

Saenger ms range púzdro

Materiál: odolné PVC (nepremokavé a umývateľné)
až 80 náväzcov s dĺžkou max. 14 cm

Rozmery: 26,5 x 15cm

Uni cat púzdro rig

Z jednej strany je zakladač na náväzce. Ďalej obsahuje jednu praktickú veľkú kapsu s niekoľkými pododdielmi a vpredu má všité dve vrecká vhodné na škatuľky s háčikmi a drobným materiálom. Zakladač je priestranný a dodáva sa bez doplnkov. Rozmery sú 72 x 48 x 11 cm. Materiál použitý pri výrobe je Nylon 600D s vodeodolnou PVC vrstvou.

Giants fishing krabička na náväzce

Na vnútornej strane veka krabičky, je praktická mierka do 30 cm, vďaka nej môžete vytvoriť presné nadväzca. Súčasťou krabičky je 19 ks špendlíkovej zarážok.

 

Rozmery: 35 x 8,5 x 2,5 cm
Hmotnosť: 199 g