sportovyrybar.sk

Sticky baits plávajúce boilies signature pop-ups mixed 70 g-12 mm

Úplne unikátny produkt Sticky baits plávajúce boilies signature pop-ups od výrobcu s dlhou históriou STICKY BAITS nájdete aktuálne na webe za super cenu! Kúpiť teraz za 8,42 EUR.
EAN: 5060333111311
Sticky baits plávajúce boilies signature pop-ups

Popis produktu

Ak teda patríte medzi rybárov, ktorí radi experimentujú s farbami pop up boilies, je toto balenie určené práve Vám.

 

Mix pop up boilies Signature nie je len štandardný boilies z regálu obchodu ….. obsahuje totiž viac než 10 tekutých zložiek a dve sypké ovocné zložky, ktoré spôsobujú ako okamžitú prácu vo vode, tak aj dlhodobé postupné rozpúšťanie. Máte tak k dispozícii pop up boilies, ktoré efektívne funguje okamžite po dopade do vody, ale aj v dlhom časovom úseku.

 

Táto návnada bola dlhú dobu držaná pod pokrievkou, keďže bol problém so získaním dôležitých zložiek, ktoré sa v pop-up nachádzajú. Teraz sa však centrále podarilo zaistiť stály prísun ingrediencií a tak sa darí zaistiť stála kvalita a konzistencia na vysokej úrovni!

 

Signature nie je len obyčajné pop-up boilies. Obsahuje totiž viac ako desať jedinečných liquidov a dva silné ovocné výťažky, ktoré umožňujú jeho okamžité aj dlhodobé odmáčanie a teda jeho krátkodobú aj dlhodobú účinnosť. Nie je to len jeho štipľavá, ostrá, ovocná vôňa, kvôli ktorej je tak účinné. Hlavný dôraz sa kládol predovšetkým na zabezpečenie takého Ph, aby bolo na tej správnej úrovni pre vyprovokovanie ryby na kŕmenie. Tým to však nekončí. Po uvarení je toto boilies potiahnuté vedecky formulovanou zmesou aminokyselín, ktorá zaručuje, že boilies bude atraktívne nielen na jar, ale tiež od leta do zimy, kedy sa ovocné príchute moc nepoužívali. Tomu je však koniec vďaka Signatures boilies, na ktoré sme právom hrdí a nemalo by chýbať u žiadneho rybára, ktorý to myslí s lovom kaprov naozaj vážne.

 

Mix farieb: odmočená žltá, odmočená ružová, biela

Rozdiel je u tohto boilies len vo farbe, zmes je u všetkých rovnaká.

Veľkosti 14mm alebo 16mm v 70g balení