sportovyrybar.sk

Sportex prút purista xtf carp 3,6 m 3,25 lb

Vysoko kvalitný kus Sportex prút purista xtf carp 3,6 od obľúbeného výrobcu SPORTEX máte možnosť nájsť tu a teraz práve až neuveriteľne lacno! Kúpiť teraz za 377,96 EUR.
Sportex prút purista xtf carp 3
Overiť dostupnosť »
Značka: SPORTEX
377,96 EUR

Popis produktu

Blank je vyrobený z Japonského vysoko výkonného uhlíka a špeciálneho vlákna MOTAN v 45 ° uhle, vás určite presvedčí o jeho zdatnosti pri prvom kontakte. Vďaka fanstastickým vrhacím vlastnostiam a extrémne rýchlej špičke, je chvenie viditeľne nižšie a zaručí ďaleké hody s vysokou presnosťou. Pri zdolávaní vyvážená akcia dokonale tlmí posledné výpady ryby skôr než skončí v podberáku. Všetky prúty SPORTEX Purista XTF Carp sú osadené robustným FUJI R / S sedlom navijaku, stabilnými SIC očkami a protišmykovou EVA rúčkou. Prvé očko 50mm je ideálne pre rýchle prebehnutie vlasca pri ďalekom nahadzovaní.
Dôvody na kúpu SPORTEX prútu • 10 ročná záruka na blank • top kvalita za dobrú cenu • zdolávanie ryby na tieto prúty je skutočným zážitkom • prúty v tenkom – modernom blanku • prúty sú vhodné aj na ďaleké hody – nahadzujete výrazne ďalej ako ostatní • každý prút má svoje výrobné číslo je jedinečný • dlhá životnosť aj po 20 rokoch sú prúty ako nové • nadčasový dizajn • ak si kupujete rybársky prút SPORTEX tak si kupujete zážitok ktorý vám žiadny iný prút neposkytne
SPORTEX kaprové prúty
Inovatívne kaprové prúty neprekonateľné v kvalite Sportex kaprové prúty kombinujú znalosti v dizajne s optimálnou akciou a funkčnými vlastnosťami ako žiadne iné prúty. Vďaka kvalitným vysoko modulovaným uhlíkovým vláknam alebo optimálnu kombináciu kevlarových / vysoko modulovaných uhlíkových vlákien s technológiou HT-Cross-Winding spletaných pásov sme vytvorili prúty ktoré ľudia dlhodobo vyhľadávajú. Vysoko kvalitné Fuji diely, ako sú najlepšie očká a sedlo navijaku dávajú prútom vynikajúci estetický vzhľad a úžitkovú hodnotu po mnoho rokov. Boli vyvinuté profesionálmi pre profesionálnych kaprárov – ľudí, ktorí chcú mať vo výbave to najlepšie.
Rybárske prúty s unikátnou technológiou a vynikajúcou kvalitou sú na trhu už 70 rokov. Značka ktorá ponúka 10 ročnú záruku a naozaj nepozná žiadne limity. Najlepšie dostupné materiály ako Kevlar, Boron alebo Zylon použité vo výrobe, nájdete tiež aj v leteckom priemysle a vo formule 1. Žiadny iný prút neponúka takú kombináciu sily, pružnosti a odolnosti. SPORTEX je prút na celý život a dedičstvo vášho syna i vnuka