sportovyrybar.sk

Sportex prút black arrow g 3 ultra light 2,7 m 0,5-7 g

Zľavový produkt Sportex prút black arrow g 3 ultra od značky so zárukou kvality SPORTEX ľahko nájdete ešte dnes až neuveriteľne lacno! Teraz v akcii 202,46 EUR.
Sportex prút black arrow g 3 ultra
Overiť dostupnosť »
Značka: SPORTEX
202,46 EUR

Popis produktu

Vďaka použitiu nášho high-tech T800 uhlíkového blanku v spojení s epoxidovou živicou a nano materiálom bolo možné vylepšiť rýchlosť a citlivosť prútov na ešte vyššiu úroveň. Spodná časť prútu bola posilnená inovatívnou technológiou 4X krížového viazania, čo dodáva enormnú silu a kontrolu nad zdolávanou rybou. Špičkové vrhacie vlastnosti zaručia dlhé hody s presnosťou na pár centimetrov a to s ľahkosťou aj pri niekoľko hodinovom love. Všetky modely Black Arrow G-3 sú osadené odľahčenými SIC očkami a pevným FUJI sedlom navijaka. Medzi ďalšie špičkové doplnky patria ergonomicky tvarovaná duplonová rúčka a držiak háčikov, ktorý predlžuje životnosť očiek prútu.
Dôvody na kúpu SPORTEX prívlačového prútu – 10 ročná záruka na blank – top kvalita za dobrú cenu – zdolávanie ryby na tieto prúty je skutočným zážitkom – prúty v tenkom – modernom blanku – prúty sú vhodné na ďaleké a presné hody – každý prút má svoje výrobné číslo je jedinečný – dlhá životnosť aj po 20 rokoch sú prúty ako nové – nadčasový dizajn – ak si kupujete rybársky prút SPORTEX tak si kupujete zážitok ktorý vám žiadny iný prút neposkytne