sportovyrybar.sk

Shimano wobler lure yasei trigger twitch s brown gold tiger 6 cm

Veľmi žiadaný produkt Shimano wobler lure yasei trigger twitch s pochádzajúce od značky SHIMANO máte možnosť získať aktuálne trvalo výhodne. Produkt momentálne predávame za 7,96 EUR.
EAN: 8717009870320
Shimano wobler lure yasei trigger twitch s
Overiť dostupnosť »
Značka: SHIMANO
7,96 EUR

Popis produktu

Keď pracujete s rôznymi technikami šklbania, vytvára to trhavú akciu, ktorá pripomína zranenú alebo nervóznu rybu. Rad Yasei Trigger Twitch je k dispozícii v troch variantoch – Sinking (S), Suspending (SP) a Deep Running Suspending (D-SP) a ponúka vynikajúcu všestrannosť.
Pokiaľ ste rybár, ktorý rád skutočne pracuje so svojimi návnadami, okamžite vás zaujme Yasei Trigger Twitch. Táto všestranná trhacia návnada naozaj príde na svoje pri love v čistej vode, najmä v plytkých oblastiach okolo rybičiek. V závislosti na tom, akú možnosť zvolíte, môžete s týmito návnadami pracovať tesne pod hladinou až do hĺbky 3 m, čo vám poskytne fantastické pokrytie vodou. S vynikajúcou rovnováhou a špeciálne vyladenými prednými perami môžete použiť širokú škálu techník šklbania od rýchlych po pomalé, s krátkymi alebo dlhými pauzami. Každé šklbnutie vystrelí návnadu do akcie nervóznym pohybom, ktorý napodobňuje zranenú alebo zmätenú návnadu, zatiaľ čo pauza umožňuje návnade udržať rovnováhu a často je to čas, kedy dravci zasiahnu návnadu extrémnou rýchlosťou a silou.
•všestranná nástraha so širokou škálou možností •trhavé vedenie replikuje zranenú rybku • vynikajúci v čistej vode •ponor verzia S: 0-2 m •vysoko kvalitné BRK háčiky