sportovyrybar.sk

Shimano prút tribal tx-9b 3,66 m 3 lb

Vysoko kvalitný tovar Shimano prút tribal tx-9b 3,66 originál od výrobcu SHIMANO pohodlne nakúpite ešte dnes za skvelú cenu. Na zohnanie práve v akcii za 386,96 EUR.
EAN: 022255267540
Shimano prút tribal tx-9b 3
Overiť dostupnosť »
Značka: SHIMANO
386,96 EUR 413,42 EUR Zľava -6%

Popis produktu

Ak uprednostňujete „klasicky“ vyzerajúce kaprové prúty, ale chcete všetky výhody, ktoré môže priniesť najnovšia karbónová technológia, TX-9 si zamilujete. Tenký blank dokonale skrýva úžasnú dostupnú vrhaciu silu, zatiaľ čo korková rukoväť a sedlo navijaka Fuji DPS sú v súlade s tradíciou minulých časov. Je to závideniahodná kombinácia, ktorá veľa vypovedá o tom, aký ste typ rybára, a iste bude silným hráčom, nech lovíte kdekoľvek.
Pozoruhodný výkon odlievania, najmä modelov Intensity, na vás určite urobí dojem. Blank z High Modulus Full Carbon je vylepšený exkluzívnou technológiou Shimano Spiral X. Táto kombinácia sa takmer ničomu nevyrovná a ponúka nielen dlhšie hody, ale aj väčšiu presnosť. Pre doplnenie výkonu poskytujú najnovšie očká Kigan 3D Zirconia ľahkosť a výkon znižujúce trenie; zatiaľ čo Fuji DPS sedlo navijaku udrží váš navijak bezpečne zaistený.
V sortimente je päť modelov, ktoré pokryjú všetok váš rybolov. Ohromujúci 10′ model je navrhnutý pre malé vody alebo rybárčenie z lode a má exkluzívnu akciu Intensity – ideálny pre väčšie ryby a lov na krátke vzdialenosti. K dispozícii sú tri 12′ modely, vrátane Intensity vzdorujúce vzdialenosti, a pre ultimátne hody na veľké vzdialenosti 13′ Intensity, ktorá bola na mieste aj v rukách najlepších svetových turnajových rybárov. Vďaka kombinácii tradičného „retro“ vzhľadu a špičkového nahadzovacieho výkonu je TX9 naozaj taký dobrý, ako len môže.