sportovyrybar.sk

Sensas kŕmenie carpes 3000 3 kg – kapor

Tento neodolateľný kus Sensas kŕmenie carpes 3000 3 od známeho výrobcu SENSAS máte možnosť nakúpiť u nás teraz navždy výhodne! V akcii za cenu 15,50 EUR.
EAN: 3297830006839
Sensas kŕmenie carpes 3000 3
Overiť dostupnosť »
Značka: SENSAS
15,50 EUR

Popis produktu

Nájdete v nej špeciálne vyrobené krmiva pre všetky druhy techník, vôd i rýb – rieka, jazero, odhod, kapor, pleskáč, plotica, hladinové kŕmenie … Séria 3000 je výsledkom úzkej spolupráce medzi schopnosťami laboratórnych pracovníkov a skúsenosťami tých najlepších svetových pretekárov a rybárov . Sú obľúbené u pretekárov i bežných rybárov po celej Európe už dlhé roky. Kŕmenie určené pre lov kaprov. Má vysokú výživnú hodnotu. Má silnú pachové arómu, ktorá láka kapry za akýchkoľvek podmienok. Najobľúbenejšie kaprové krmivo na slovenskom trhu.

Kapor – Hrubé sladké kŕmenie určené pre lov kaprov. Má vysokú výživnú hodnotu. Má silné kukurično orieškové arómu, ktoré láka kapry za akýchkoľvek podmienok. Najobľúbenejšie kaprové krmivo na slovenskom trhu.

Kapor Žltý – je osvedčené sladké kaprové krmivo. Žltá farba je vhodná v letných mesiacoch.

Kapor Hrubý – Hrubé sladké kŕmenie určené pre lov kaprov. Má vysokú výživnú hodnotu. Prevedenie s veľkými partiklovými časticami.

Kapor Červený – Hrubé sladké kŕmenie určené pre lov kaprov. Má vysokú výživnú hodnotu. Má silné kukurično orieškové aroma, ktoré láka kapry za akýchkoľvek podmienok. Najobľúbenejšie kaprové krmivo na slovenskom trhu. Červená farba je vhodná do kalnej vody najmä v jarných mesiacoch.

Kapor Čierny- Jemnejšie kaprové kŕmenie čiernej farby. Má nižšiu výživnú hodnotu a je určená do studenej vody. Jasná voľba pre jesenné a zimné chytanie.