sportovyrybar.sk

Rapala wobler x rap haku pel 14 cm

Vynikajúci produkt Rapala wobler x rap haku od spoločnosti s dlhoročnou tradíciou RAPALA ľahko zoženiete online lacno. V súčasnosti za cenu 20,73 EUR.
EAN: 022677316093
Rapala wobler x rap haku
Overiť dostupnosť »
Značka: RAPALA
20,73 EUR

Popis produktu

Teší sa na súboje s veľkými dravcami, pretože je vybavená revolučným RAPALA patentovaným systémom uvoľňovania montáže (Titanium 3R Release Rig) s háčikmi VMC Coastal Black. Háčiky umiestnené pod telíčkom ako pri tradičnej nástrahe, ale zadný háčik je pripevnený na pevnom 100lb lanku, ktoré je skryté v drážke na spodu telíčka. Háčik je na chvoste prichytený špeciálnou plastovou sponkou v tvare číslice 3. Háčiky aj lanko s montážou sú tak dokonale chránené proti uviaznutiu vo vodnom poraste či na iných prekážkach. Pri zaseknutí ryby sa celá zostava uvoľní z telíčka a zaistí, že ryby nemajú šancu použiť návnadu ako páku na uvoľnenie z háčika. Ľahšie sa aj odstraňuje háčik z ryby, pretože tomu nebráni telíčko nástrahy.
X-Rap Haku možno použiť na rôzne prezentácie. Kĺzavý pohyb vo vode môžete vytvoriť trhaným pohybom prútu, alebo navíjaním so zastávkami. Šklbaním prútu vzniká rýchlejšia akcia s pohybom zo strany na stranu, navíjaním so zastávkami nástraha umožňuje dlhší kĺzavý pohyb. Rýchle šklbnutie medzi zastávkami napodobňuje unikajúcu návnadu.