sportovyrybar.sk

R-spekt prechovávacia a vážiaca taška s plavákmi ladies

Tento skvelý tovar R-spekt prechovávacia a vážiaca taška od výrobcu so skvelou povesťou R-SPEKT je možné zakúpiť aktuálne v našej ponuke naozaj lacno! Momentálne v akcii za 149,96 EUR.
EAN: 8592981003528
R-spekt prechovávacia a vážiaca taška
Overiť dostupnosť »
Značka: R-SPEKT
149,96 EUR

Popis produktu

Ako napovedá celý názov výrobku, ide o kombináciu plávajúceho prechovávacieho saku a vážiacej tašky s pevnými hliníkovými ramenami s rozmermi 120 x 60cm. Hlavnými textilnými materiálmi sú v hornej časti tašky vodeodolný polyamid a v spodnej časti jemná polyesterová sieťovina nutná pre dostatočný odtok prebytočnej vody pri vážení, ako aj pre jej prúdenie pri samotnom sakování.

 

Taška vďaka štyrom veľkým plavákom bezpečne a isto pláva po vodnej hladine a možno ju tak v pokoji využiť i ako krátkodobý prechovávací sak. Štyri pevné polstrované popruhové uši zaisťujú bezpečné prenášanie tašky s úlovkom, ďalší pár dlhých popruhových uší s kovovými krúžkami slúži na jednoduché a bezpečné uchytenie tašky na váhu. Po celej dĺžke a v bokoch tašky je našitý masívny špirálový zips s dvojcestnými jazdcami pre rýchle a bezpečné rozopnutie celej tašky. Na bočných stranách tašky sú potom hore umiestnené 5m dlhé a odnímateľné kotviace šnúry.

 

K transportu tašky v zloženom stave slúžia špeciálne vodeodolné púzdro v čiernej farbe, ktoré sa dá veľmi ľahko zaistiť stiahnutím v hornej časti. Taška je veľmi ľahká, skladná a multifunkčná, čo viac si priať, snáď len dostatočné množstvo trofejných úlovkov!

Farebné prevedenie tašky: kombinácia čiernej sieťoviny a čiernej textílie s logom R-spekt limited edition a motívom „Ladies“

 

Farebné prevedenie transportného púzdra: čierna textília s logom R-spekt limited edition a motívom „Ladies“

Materiálové zloženie tašky: polyesterová textilná sieťovina / vodeodolný polyamid s PU záterom / hliníkové pevné ramená

Materiálové zloženie transportného púzdra: vodeodolný polyamid s PU záterom

 

Rozmery tašky s plavákmi: 120 x 60cm (dĺžka x výška)