sportovyrybar.sk

One more cast montáž magic twig lead clip 2 ks – medium

Tento dizajnový tovar One more cast montáž magic twig lead od tejto skvelej značky ONE MORE CAST ide zaobstarať aktuálne za úžasnú cenu. Výhodne za super cenu 11,99 EUR.
EAN: 5060939133434
One more cast montáž magic twig lead

Popis produktu

Po celé desaťročia sa rybárom stávalo, že boli lovené ryby schopné striasť háčik, bez toho, aby rybár o ich zábere vôbec vedel. S tým je teraz koniec. Ali Hamidi vyvinul revolučnú montáž, ktorá zaručuje, že keď ryba zoberie vašu nástrahu a otočí sa, aby narovnala háčik, okamžite zareguje a spustí mechanizmus, ktorý pomôže cuknutím späť rybu zaseknúť. Systém je patentovaný a je k dispozícii v 3 variantoch – rozdiel je v sile, ktorá musí byť na montáž vyvinutá, aby sa spustil zasekávací mechanizmus.
Produkt je veľmi revolučný aj v tom, že je pre ryby absolútne bezpečný. Posledné 2 roky bol Magic Twig vyvíjaný a testovaný v Spojenom Kráľovstve a rôznych štátoch Európy. Fungoval aj na vodách, kde sa nachádzalo veľké množstvo podvodnej trávy. Vďaka veľkému testovaniu je zrejmé, že sa jedná o jednu z najväčších prelomových noviniek v rybárskej bižutérii.
Ali Hamidi začal svoje testovanie s verziami Light, ale postupne sa jeho najobľúbenejšie stala Medium a Heavy. Doslova si zamilovala silu tohto systému, ktorý mu priniesol veľa záberov a tiež úspešných súbojov, pretože rybám nevypadol háčik z tlamky.
Použitie montáže je veľmi jednoduché, pretože má obratlík vo veľkosti 8, ktorý sa pripojí k Lead Clipu. Náväzec potom pripevníte na obratlík z druhej strany Magic Twig montáže. Následne natiahnete ramená montáže, ktoré pre dlhé náväzce pripevníte PVA niťou, čo zaručí nespustenie mechanizmu už pri nahodení alebo dopade do vody.
Podľa Vašich záberov dosiahnutých s montážou Magic Twig zistíte, aký impozantný je to produkt.
Varianty: •Light – spúšťa sa pri 4,5 oz •Medium – spúšťa sa pri 6,5 oz •Heavy – spúšťa sa pri 8,5 oz