sportovyrybar.sk

Nikl boilies giga squid – 2,7 kg 24 mm

Tento veľmi žiadaný výrobok Nikl boilies giga squid - 2,7 od spoľahlivého výrobcu NIKL možno získať práve dnes navždy výhodne. Práve možno objednať len za 55,73 EUR.
EAN: 8592400002972
Nikl boilies giga squid - 2
Overiť dostupnosť »
Značka: NIKL
55,73 EUR

Popis produktu

Boilies obsahuje mix rastlinných, ale hlavne kvalitných rybích a kalamárových múčok. Zásadnú úlohu „hrajú“ atraktory, medzi ktoré patria hlavne squidové esencie, ktoré sme dlho kombinovali, aby finálna vôňa nebola príliš ostrá, ale ani veľmi sladká. Vôňu a chuť sme navyše podporili silicou čierneho korenia, o ktorom vieme, že kaprami sú akceptované snáď na všetkých vodných plochách.
Po usilovnej práci sa nám podarilo vyrobiť maximálne chutné a príťažlivé boilies, ktoré budú kapre s dôverou zbierať po celý rok. Zaujímavosťou je, že boilies obsahuje aj drobné mini peletky s vysokým obsahom rybích olejov, ktoré sa pri výrobnom procese čiastočne rozpustia, niektoré zostávajú v pevnom stave a celkovo tak dodávajú guličkám na atraktivite.
Keďže nám veľmi záleží na prosperite a zdravotnom stave kaprov, aj Giga Squid obsahuje náš unikátny vitamínový premix „Carp Imunity“, ktorý podporuje ich imunitný systém a zlepšuje zdravotný stav.