sportovyrybar.sk

Nash plachta bank life multi tarp camo

Tento dizajnový tovar Nash plachta bank life multi od našej známej značky NASH nájdete práve teraz u nás za dobrú cenu. Výhodne za cenu 105,99 EUR.
EAN: 5055108912415
Nash plachta bank life multi
Overiť dostupnosť »
Značka: NASH
105,99 EUR

Popis produktu

Plachta Multi Tarp ponúka akékoľvek využitie, napríklad ako predsieň pri aute, prehoz cez bivak, možno ju tiež pripevniť k stromom a vytvoriť si tak prístrešok. Dodáva sa s dvoma štvordielnymi uzamykateľnými podpernými tyčami, ktoré je možné rozdeliť na väčší počet kratších podpier pre flexibilitu tvaru. •Nylonový materiál s vodným stĺpcom 3000 mm v camo vzore •Dodávané s 2 x štvordielnymi podpernými tyčami, kotevnými lanami, T kolíkmi as transportnou taškou
NÁVOD NA POSTAVENIE PLACHTY MULTI TARP 1. Vyberte plachtu Multi Tarp z prepravnej tašky a rozložte ju na zem. 2.Spojte obe tyče. 3.Umiestnite jednu z tyčí do zeme. Buď postavte plachtu Multi Tarp s dvoma tyčami, alebo rozdeľte štyri sekcie podperných tyčí na kratšie dĺžky, aby vyhovovali profilu prístrešku, ktorý chcete vytvoriť. 4.Kovové očko plachty na jednom z rohov navlečte na tŕň tyče. 5.Umiestnite ďalšie podperné tyče do zeme a použite kotevné laná na vypätie plachty. 6. Zaistite rohy plachty, tak aby ste ju plne roztiahli. 7.Upravte polohu a napätie všetkých kotevných lán, kým nedosiahnete plne naplý tvar plachty.
Bank Life Multi Tarp • 377 cm (š) x 304 cm (d) x 235 cm (výška podporných tyčí) •Váha: 4.2 kg (vrátane podporných tyčí a kolíkov)