sportovyrybar.sk

Lk baits boilie paste wild strawberry 200 ml

Tento neodolateľný tovar Lk baits boilie paste wild od skvelej značky LK BAITS k dostaniu na našich stránkach teraz práve za výhodné peniaze. Teraz môžete získať za skvelú cenu 6,15 EUR.
EAN: 8595602000616
Lk baits boilie paste wild
Overiť dostupnosť »
Značka: LK BAITS
6,15 EUR

Popis produktu

Boilie cesto vyrábame z rovnakých ingrediencií ako boilies, ale s rozdielom dvojnásobnej dávky extraktov. Tým dokážete okamžite upútať pozornosť rýb, ako pri bežnej kaprárine, pretekoch alebo zimných mesiacoch. Pastu Vám ponúkame už pripravenú v praktickom tégliku. Nemusíte teda už nič miešať. Stačí odobrať požadované množstvo a rovno použiť. V kelímku ponúkame 250g veľmi účinnej boilies pasty! To všetko za cenu, ktorú Vám iní poskytujú pri 100 – 200g!

 

Tem LK Baits: „Boilie cesto má mnoho vyriant využitia. Najlepšie výsledky sme dosiahli, keď sme obaľovali plávajúce boilies. Tým sme docielili kriticky vyváženú nástrahu, ktorá bola poväčšine veľmi úspešná „.

 

Pasta Vám na nástrahe vydrží v závislosti na teplote vody, ataku bielych rýb či prúdenia vody. Ak si prajete aby sa pasta uvoľňovala pomalšie, nechajte ju na nástrahe zaschnúť. Pastu môžete nanášať aj na inú príchuť boilies, často to býva ešte viac účinné!