sportovyrybar.sk

Korda šiltovka kore fleece waterproof cap olive

Tento akčný a v zľave tovar Korda šiltovka kore fleece waterproof od populárneho výrobcu KORDA k dispozícii momentálne na webe za primerané peniaze! Produkt si môžete zakúpiť u nás za 22,99 EUR.
EAN: 5060929020966
Korda šiltovka kore fleece waterproof
Overiť dostupnosť »
Značka: KORDA
23 EUR

Popis produktu

Zachováva si výhodu bežnej čiapky v tom, že šilt vám pomáha chrániť sa pred slnkom, čo je užitočné pri pozorovaní alebo nahadzovaní, a dobre padne na vašu hlavu, dokonale fixuje vašu hlavu takže ľahko nespadne alebo vám ju vietor sfúkne.
Na rozdiel od bežnej šiltovky je vyrobená z ľahkého vodoodpudivého materiálu, ktorý zaisťuje, že vaša hlava zostane v suchu – navyše ak ste vonku v daždi, šilt vám dopomáha k tomu že vám neprší do očí či na polarizačné okuliare.
Okrem toho, že je vodeodolná, má aj fleecovú podšívku, ktorá zaisťuje, že vaša hlava zostane v teple a je veľmi priliehavá a pohodlná na nosenie.
Materiál je s rip-stop úpravou, takže pokiaľ sa pri nosení utrite o černice alebo niečo podobné, ľahko sa nepoškodí. Jedna veľkosť padne všetkým a je k dispozícii v olivovo zelenej alebo limitovanej edícii -vínovej. •Fleecová podšívka •Ľahký, vodoodpudivý materiál •Rip-stop materiál •Nastaviteľný popruh