sportovyrybar.sk

Korda náväzec spinner rig krank 11,3 kg – 6

Tento zľavnený tovar Korda náväzec spinner rig krank 11,3 od dodávateľa tovaru KORDA jednoducho zoženiete u nás právě extra so zľavou! Aktuálne stojí u nás 3,49 EUR.
EAN: 5060660634897
Korda náväzec spinner rig krank 11
Overiť dostupnosť »
Značka: KORDA
3,49 EUR

Popis produktu

Je zhotovená rovnakým spôsobom, ako by ju viazal ktokoľvek z našich najlepších rybárov, jej dĺžka je 5,5 palcov a je zhotovená z fluorokarbónom Boom s háčikmi Krank alebo Kurv Shank a zakončená obratlíkom Spinner Swivels, ktorý je zakrimpovaný tak, aby poskytoval dokonale silné spojenie .
Na druhom konci je slučka zakončená krimpom, ktorú možno pripojiť k akémukoľvek z našich systémov Quick Change. Náväzec možné použiť niekoľkokrát, len jednoducho vymeníte háčik, čo je veľmi jednoduché.
K dispozícii je na výber z háčikov veľkosti 4 alebo 6, s prevedením s protihrotom alebo bezprotihrotu, a každé balenie obsahuje jednu montáž.
„Toto je najúčinnejšia kaprová montáž, akú som kedy použil!“ Nahadzuje ju s extrémnou istotou, pretože to robí všetko, čo si prajete, aby to robilo; má skvelý ,, zasekávací „potenciál a môžete rýchlo zmeniť háčik, bez toho aby ste museli viazať celý nový náväzec. “
READY Tied SPINNER RIG – 5.5 „palcová montáž, teraz prichádza vo verzii s háčikom krank veľkosti 4 alebo 6 a háčikom kurvy Shank (s protihrotom alebo bez protihrotu)