sportovyrybar.sk

Ibite plavák allround mega – 8 g

Najpredávanejší výrobok Ibite plavák allround mega - od tejto skvelej značky IBITE pohodlne zoženiete práve teraz za úžasnú cenu. Akčná cena od 7,88 EUR.
EAN: 5999018211940
Ibite plavák allround mega -
Overiť dostupnosť »
Značka: IBITE
7,88 EUR

Popis produktu

Všetky produkty iBite sa zameriavajú na najčerstvejšie novinky, ktoré uľahčia každodenný život rybárov.
Už samotná značka iBite znie zaujímavo a z názvu je možné predpokladať istý druh technickej novinky. To platí pre všetky produkty v rámci tejto série. Všetky produkty iBite sa zameriavajú na najčerstvejšie novinky a vývoj, ktorý uľahčia a obohacujú každodenný život a na brehu vody. Aktuálna séria ponúka rybárom loviacim plávajúcimi metódami zaujímavé riešenie k nočnému rybolovu. Myšlienku produktu inšpirovali nočné vychádzky na ryby so svietiacimi tyčinkami, kedy sa nám plavák strácal v čiernej tme. To už je teraz iba peknou spomienkou.
S inovatívnym riešením prišiel iBite, ktorý do svojho plaváka zakomponoval LED diódu, ktorá osvetľuje anténu plaváku a je možné ju zapnúť a vypnúť. Z antény plaváku je tak vyžarované jasné svetlo, ktoré nejde v noci prehliadnuť. Plavák má v sebe batériu 311, ktorá má životnosť až 24 hodín. Vďaka tomu je koniec premrhaným záberom, kvôli nepriaznivým svetelným podmienkam.
Súčasťou plaváku sú 2 LED svetlá, jedno zelené a jedno červené, čo Vám umožňuje vybrať si vhodnú farbu vzhľadom k aktuálnym podmienkam lovu.