sportovyrybar.sk

Gp batteries lithiová baterie gp cr123a

Kvalitný a žiadaný tovar Gp batteries lithiová baterie gp od spoločnosti s výborným menom GP Batteries máte možnosť nakúpiť ešte dnes za akčnú cenu. V súčasnosti za cenu 4,58 EUR. EAN: 4891199001086
Gp batteries lithiová baterie

Popis produktu

Oproti bežným alkalickým batériám vynikajú maximálne širokým rozsahom prevádzkových teplôt, -40 ° C do + 60 ° C, preto je využijete v akokoľvek extrémnych prírodných podmienkach. Či už v ručnom svietidle, fotoaparáte alebo v obojkoch vašej psej svorky pripravené na mrazivú jazdu naprieč Aljaškou. Tento typ batérií vás oproti alkalikám rovnakej veľkosti poteší až 7x väčším výkonom a skladovateľnosťou až 10 rokov.
Špeciálna batéria CR123A obsahuje lítium, vďaka ktorému vás nikdy nesklame. V dobrom slova zmysle vám vyrazí dych svojím stabilným výkonom aj napätím (3 V), za akokoľvek extrémnych podmienok, a abnormálne dlhou životnosťou (10 rokov). Vzhľadom k tomu nachádza uplatnenie v bežnom živote aj v náročných plánoch vrcholových športovcov a nevyliečiteľných dobrodruhov – ako externá batéria na ktorú je spoľahnutie.
značka GP
veľkosť batérie neuvádza sa
možnosť nabíjania nie
chemické zloženie lítiové
kategórie / rada lítium
kapacita 1 500 mAh
počet nabíjacích cyklov nenabíjacie