sportovyrybar.sk

Delphin podložka delphin carppool

Tento kvalitný a žiadaný produkt Delphin podložka delphin originál od značky DELPHIN k dispozícii práve tu za neuveriteľne výhodnú cenu! Vo skvelej akcii za 90,66 EUR.
EAN: 8586018474931
Delphin podložka delphin
Overiť dostupnosť »
Značka: DELPHIN
90,66 EUR

Popis produktu

Taktiež vyniká kvalitou spracovania použitých materiálov. Je dodávaná s praktickou prenosnou taškou. Okrem toho je po celom obvode a tiež zo spodnej časti hrubo polstrovaná, aby ochránila vaše kapitálne úlovky. Vrchná časť je určená na zabezpečenie úlovku proti prípadnému vyskočeniu a obsahuje veľký priezor z pogumovanej sieťoviny. Pripevňuje sa na jednotlivých miestach pomocou suchých zipsov. Na spodnej strane sa nachádza spevnená pogumovaná sieťovina, ktorá umožňuje lepšie odtekanie prebytočnej vody. Na ňu sa pomocou suchých zipsov pripevní vyberateľný matrac, čo je veľmi praktické najmä pri následnom sušení. Na oboch koncoch sa nachádzajú dômyselne riešené zipsy, ktoré sú ešte zosilené suchým zipsom. Slúžia pre jednoduchšie vypúšťanie úlovkov späť do vody. Nylonové pásy rukovätí, ktoré sme navrhli, prechádzajú popod celú vaničku v tvare X a poskytujú väčšiu oporu pri prenášaní ťažkých úlovkov.
Delphin CarpPool je vaničková podložka bez kompromisov, ktorá svojmu užívateľovi zjednoduší manipuláciu s úlovkami a ich následné vypúšťanie.
Rozmery:110x60x25cm Hrúbka steny: 3cm Hrúbka podložky: 3cm Transportné rozmery: 70x30x30cm Ceny a varianty