Delphin broďáky river-veľkosť 45

Tento kvalitný a žiadaný kus Delphin broďáky river-veľkosť 45 od obľúbenej značky so zárukou kvality DELPHIN jednoducho nájdete v súčasnosti za super peniaze. Výhodne za 34,44 EUR. EAN: 8586018450966
Delphin broďáky river-veľkosť 45
Značka: DELPHIN
34,44 EURDostupnosť: SKLADOM 40,47 Kč Sleva -14%
Overiť dostupnosť »

Popis produktu

Na spájanie jednotlivých dielov z textílie nylon 190D bola použitá najmodernejšia derivácia technológie SONIC SEAM, čo by sa voľne dalo preložiť ako sonické švy. Aj keď šev v tomto prípade nie je úplne exaktným pojmom, nakoľko pri použití tejto technológie neuvidíte na povrchu klasické šitie pomocou nití. Táto technológa totiž spájané vrstvy látky dokonale prepojí a voľným okom vidíte len tenučkú čiaru spoja, ktorá je ale aj po dlhodobom používaní vysoko odolná akémukoľvek poškodeniu, či prepúšťaniu vody. Vďaka tomu sú tieto 100% vodeodolné švy veľmi populárne a používané hlavne u profi modelov.

 

Nylon 190D plynule vodotesne prechádza do gumených čižiem s odolnou podrážkou stabilnou aj v náročnejších podmienkach. Samozrejmosťou je výčnelok v oblasti päty pre ľahšie vyzúvanie, či zavesenie čižiem po použití.

 

Vďaka popruhom sú tieto brodiace čižmy veľmi ľahko upevniteľné a nízka hmotnosť celku z nich robí príjemného spoločníka počas celoročných vychádzok!

 

Rada RIVER je povrchovo vysoko odolná voči oderu! Približná hmotnosť len 2,2kg.

 

Súčasťou balenia je ZDARMA praktická sada určená k zalepeniu prípadného mechanického poškodenia. Obsahuje lepidlo a 2ks kruhov z textílie nylon 190D priemeru 5cm.