sportovyrybar.sk

Daiwa prút ninja x ul spin 1,8 m 2-8 g

Tento akčný a v zľave produkt Daiwa prút ninja x ul spin od obľúbenej značky DAIWA nájdete u nás teraz za extra cenu! Akčná cena od 50,16 EUR.
EAN: 4059845048025
Daiwa prút ninja x ul spin
Overiť dostupnosť »
Značka: DAIWA
50,16 EUR

Popis produktu

Model Light Jigger (produktové číslo 11627-211) má trubkovitú špičku, ktorá zaisťuje ešte rýchlejšiu akciu – vhodné na jigovanie s malými, gumovými nástrahami. Akcia a krivka ohybu silnej chrbtice týchto prútov bola navrhnutá tak, aby poskytla rybárovi pôžitok z lovu a zároveň eliminovala riziko straty ryby. Skvele vyvážené prúty majú štíhly blank, ktorý prenáša aj najjemnejšie zábery rovno do rukoväte. X-Wraps na povrchu blanku zamedzujú krúteniu prútu, podporujú precízne a presné nahadzovanie a poskytujú stabilitu pri zdolávaní veľkých druhov rýb.
Ninja X Spin je úspešná séria prívlačových prútov DAIWA v novom desgine! Štíhly karbónový blank je veľmi praktický a skvele vyvážený a poskytuje vám skvelý kontakt s nástrahou. Predovšetkým keď používate mäkké gumové nástrahy, oceníte, že môžete skvele zmapovať dno a zároveň cítiť aj ten najjemnejší záber. Klasické prívlačové prúty s akciou v špičke. Tieto prúty sú skutočne univerzálne. Ideálna voľba pre lov s gumovými nástrahami, voblermi, plandavkami i rotačkami. Rukoväť má veľké silové rezervy a bez problémov zdolá aj veľké a bojovné ryby.
TECHNOLÓGIA: •HVF® karbónový blank •Štíhly a ľahký dizajn blanku •Brading-X rukoväť •Kvalitná korková rukoväť •Titan-oxidové očká •Transportný obal