sportovyrybar.sk

Daiwa navijak 19 lexa e lt 2500

Kvalitný a žiadaný produkt Daiwa navijak 19 lexa e od obľúbeného výrobcu DAIWA jednoducho nájdete v súčasnosti za neuveriteľne nízku cenu! Ceny už od 127,68 EUR.
EAN: 043178593080
Daiwa navijak 19 lexa e
Overiť dostupnosť »
Značka: DAIWA
127,68 EUR 153,46 EUR Zľava -16%

Popis produktu

Navijak LEXA E má veľkú silu pri navíjaní, čomu dopomáhajú kvalitné a silné prevody. Veľmi jemný a plynulý chod navijaka umožňuje citlivú prezentáciu nástrahy, keď lovíte šťuky, zubáče aj ostrieže. Vďaka hliníkovému telu znesie tento navijak naozaj veľkú záťaž a je tou správnou voľbou aj pre feeder, kde navijaky pri navíjaní ťažkých kŕmitok dostávajú veľmi zabrať.

 

Použitím technológie MagSeled sme zabránili nielen vniknutiu vody a drobných nečistôt do tela navijaku cez hlavnú os, ale tiež sme eliminovali riziko korózie, ktorú voda spôsobuje. Vďaka 5 CRBB guličkovým ložiskám môžete navijak LEXA E použiť aj pri love pstruhov morských. Veľkosť 6000 sa skvele hodí aj na ľahšie jiggovanie, keď lovíte tresky v Baltskom mori a v Nórsku.

 

Vďaka inovovanému dizajnu nemá hliníková ABS cievka pre ďaleké hody takmer žiadne trenie, a umožní vám tak dosiahnuť naozaj veľkých vzdialeností. Stredne plytké cievky sa hodia predovšetkým pre použitie v kombinácii s pletenou šnúrou.

 

Skvele spracované prevody Tough Digiger zabezpečujú dokonalý prenos sily a zlepšujú výdrž a odolnosť navijaka. ATD brzda pracuje okamžite, bez počiatočného odporu a je naozaj silná. Brzdná sila: 2500/3000: 10kg, 4000/6000: 12kg.

 

LT (Light & Tough)

HARDBODYZ® hliníkové telo navijaku

MAGSEALED® ochrana tela

5 guľôčkových ložísk „CRBB®“

AIR ROTOR®

Silné prevody TOUGH DIGIGEAR® (TDG)

Brzdný systém ATD ™

Anti-reverzný systém Infinite®

Krížové navíjanie vlasca Cross Wrap®

Tichý systém oscilácie

Hliníková cievka pre ďaleké hody ABS®

Sústružená hliníková rukoväť

Mäkký úchop kľučky

AIR BAIL®

Rolnička Twist Buster® II