Wiley x okuliare vapor comm. 2,5 mm matte black se skly grey + clear + light rust

Akčný a v zľave tovar Wiley x okuliare vapor comm. 2,5 mm matte black originál od značky WILEY X môžete si kúpiť tady teraz v akcii! Akčné ceny už od 141,92 EUR.
Wiley x okuliare vapor comm. 2
Značka: WILEY X
141,92 EURDostupnosť: SKLADOM
Overiť dostupnosť »

Popis produktu

Snúbi v sebe štýl a eleganciu s dokonalou funkčnosťou a precíznou ochranou zraku. Polykarbonátové šošovky sa dajú ľahko vybrať a vymeniť za iný odtieň, podľa aktuálnej svetelnej situácie.
Ultra-tenké stranice sa pohodlne zmestia pod strelecké slúchadlá, netlačia do hlavy a sú tak uspôsobené aj na dlhodobé nosenie a celodenné sústredenie. Flexibilný nosník sa ľahko prispôsobí akémukoľvek tvaru nosa a okuliare tak sadnú prakticky na všetky typy tvárí.
Číra šošovka sa hodí do menej slnečných dní s horšími svetelnými podmienkami či do interiéru ako súčasť pracovných ochranných okuliarov. Má vysokú svetelnú priepustnosť – 89% – a tiež poskytuje ochranu pred UV žiarením a odleskami bez akéhokoľvek skreslenia farieb.
Šedé sfarbenie so svetelnou priepustnosťou 15% je vhodné do jasného slnečného počasia, maximálne znižuje oslňujúce svetelné odlesky a neskresľuje farby.
Svetlooranžová šošovka o svetelnej priepustnosti 52% dokáže odfiltrovať väčšinu modrých svetelných vĺn, ktoré sú hlavným dôvodom oslnenia či difúzie. Zvyšuje kontrast v stredných a zlých svetelných podmienkach.
Odolnosť okuliarov je balisticky testovaná a certifikovaná Americkým národným štandardizačným inštitútom (ANSI).
obsah balenia: obal na okuliare, čistiaca handrička, šnúrka, šošovky: číra, oranžová, šedá
PARAMETRE: •Šírka okuliarovej šošovky. 42 mm •Šírka nosníka: 24 mm •Dĺžka stranice: 135 mm
TECHNOLÓGIA:
BALISTICKÝ ŠTANDARD MIL-PRF-32432A •Produkt spĺňa balistické štandardy MIL-PRF-32432A (GL) pre okuliare a ochranné okuliare.
EN. 166F •Okuliare certifikované podľa štandardu EN.166f musia odolať nárazu oceľovej guličky s priemerom 22 mm a váhe 43 g spustenej z výšky 1,3 ma dopadajúcou rýchlosťou 18 km/h. Nerozbitá šošovka musí zostať pevne zasadená v ráme okuliarov, rám musí zostať nepoškodený.
ANSI HIGH VELOCITY IMPACT TEST – Test odolnosti proti strelám •Okuliare certifikované podľa štandardu ANSI HIGH VELOCITY IMPACT musia odolať nárazu oceľovej guličky s priemerom 6,35 mm vystrelené rýchlosťou 164,6 km/h. Nerozbitá šošovka musí zostať pevne zasadená v ráme okuliarov, rám musí zostať nepoškodený.
HARD COATING •Ochrana proti poškriabaniu šošoviek vďaka silnej a odolnej vrstve.
ANTI-FOG COATING-vrstva proti zahmlievaniu