Vass prsačky vass-tex 700 nova e edition-veľkosť 42

Unikátny a obľúbený produkt Vass prsačky vass-tex 700 od značky s tradíciou a dobrou povesťou VASS pohodlne zaobstaráte v našej internetovej ponuke za neuveriteľne výhodnú cenu! Práve teraz za skvelú cenu 140,35 EUR. EAN: 5060477294826
Vass prsačky vass-tex 700 nova e edition-veľkosť
Značka: VASS
140,35 EURDostupnosť: SKLADOM
Overiť dostupnosť »

Popis produktu

Firma VASS neustále vyvíja nové, lepšie materiály a zdokonaľuje prevedenie svojich produktov. Prsačky VASS-TEX 700 sú vlajkovou loďou firmy VASS už dlhú dobu. Veľmi sú hlavne obľúbené vďaka ich odolnosti a pohodliu.

NOVÉ prsačky Vass-Tex 700E Nova sa pýšia pridaním novej vystuženej „Vass Boot“. Táto topánka má širšie lýtka a Vaše chodidlá budú taktiež mať ďaleko väčšie pohodlie.

Tento typ je vyrobený z vysoko kvalitného Vass-Tex 700 hladkého PVC s vonkajšou mäkkou polyesterovou vrstvou (chová sa ako tlmič nárazov na švoch). Robustná žltá podrážka topánky ponúka pohodlie, spoľahlivosť, je tvrdšia a tiež viac vystužená.

Firma VASS ťažila z vysokého štandardu výroby a materiál Vass-Tex 700E Nova tiež obsahuje funkcie ako sú 4 vrstvové zvary, elastickosť, rýchloupínacie traky a tiež veľmi jednoduchú opraviteľnosť.

Tento rad ponúka bezkonkurenčnú kvalitu za vynikajúcu cenu.