sportovyrybar.sk
Giants fishing kedrovnica 7 litrov +

Kedrovnica sa skladá z dvoch častí, vedra s kovovým madlom a vyberateľným košom. Vnútorný kôš má v sebe otvor pre vzduchovaciu hadičku a výklopný otvor s poistkou. Vyrobené vo Francúzsku.
Rozmery: D30 x V16 x H20 cm Farba šedá Obsah: 7litrov
Batériový vzduchovací motorček, ktorý je napájaný dvoma batériami. Motúrik má zo zadnej časti praktický klip, vďaka ktorému ho ľahko prirobíte k rezničke. Napájanie 2×1,5V batérie typ R20 „D“ (nie sú súčasťou výrobku) Súčasťou motorčeka je, hadička 50cm a vzduchovací kamienok.

Delphin multifunkčný okysličovač aerotap

Výkon 3 litre za minútu poskytuje maximálny komfort nástražným rybkám aj počas presunu na väčšie vzdialenosti. AeroTAP je možné využiť aj ako vodovodný kohútik, v tom prípade čerpadlo poskytuje výkon 1 liter vody za minútu. Používanie okysličovača uľahčuje aj pohybový senzor, ktorý je pripravený počas celého pobytu pri vode. Okysličovač má tiež závesný háčik umiestnený priamo na tele, umožňujúci jeho upevnenie či už na vedro, bivakovú konštrukciu a pod. Výdrž batérie až 8 hodín postačuje aj na dlhšie presuny bez auta alebo iné možnosti dobitia batérie.
Pokiaľ je AeroTAP používaný ako čerpadlo, dokáže nepretržite fungovať až 2 hodiny. Súčasťou balenia je aj sacia hadička, filter na odstraňovanie nečistôt pri používaní čerpadla a vzduchovací kameň pre dôsledné okysličenie vody. Vďaka závitu na spodnej časti okysličovača ho možno uchytiť aj na rôznych stojanoch. Pre uľahčenie používania počas nepriaznivých svetelných podmienok je na zadnej strane umiestnené svetlo, ktoré môžete použiť aj na osvetlenie lovného miesta. Delphin AeroTAP je teda užitočným pomocníkom pre každého rybára počas krátkych aj dlhých výprav.
Technické parametre: •Rozmery: 127x71x41 mm •Napájanie: 1800mAh, USB kábel •Rýchlosti: 1 •Vzduchovanie: 3L/min •Pumpovanie vody: 1L/min •Výdrž: 8h pri vzduchovaní •Výdrž: 2h pri pumpovaní •Nabíjací čas: 8h •Príslušenstvo: sacia hadička, vzduchovací kamienok, USB kábel, kohútik, filter, plastové kolienko

Plastilys vzduchovanie air pump

Plastilys Air Pump možno totiž napájať pomocou klasických ceruzkových batérií, pomocou USB kábla z POWERBANKY alebo NOTEBOOKU a vďaka adaptéru na 12 V aj z autozapaľovača. Veľkou výhodou teda je, že Vám stačí iba jedno vzduchovanie, ktoré využijete doma, v garáži, ale aj na výprave v prírode alebo na lodi. Iba vďaka prepínaču zvolíte príslušný zdroj a môžete sa spoľahnúť, že bezproblémov udržíte Vaše nástražné rybičky živé av dobrej kondícii.
•Výdrž až 80h •Clip pre jednoduchšiu fixáciu k rezňovnici •Prepínač napájania : I = napájanie batériami, II = napájanie z USB zdroja •3 možnosti napájania: 1.) 3x AA Batérie (odporúčame dobíjacie) – nie sú súčasťou balenia!!!! 2.) USB kábel – POWERBANKA/NTB a pod. 3.) Adaptér do autozapaľovača na 12V – súčasťou balenia •Súčasťou balenia je tiež vzduchovacia koncovka (kamienok) s hadičkou

Zfish skladacie rybárske vedro/ kedrovnica 18

Celá její její vrchní část „víko“ se otevírá po celém svém obvodu díky kvalitnímu zipu. Samotné víko je opatřeno praktickým otvorem ze síťoviny, takže máte nejen perfektní přehled, co se uvnitř nachází a co se s nástražkami děje, ale otvor se také uzavírá jednoduše zipem po celém jeho obvodu a slouží pro snadné vkládání a vyjímání obsahu. Ve víku je umístěn i druhý praktický otvor, který slouží jako průchod pro hadičku vzduchování, které lze k této šikovné tašce samostatně dokoupit a bez problémů spolu využívat, pro uložení přídavného vzduchování je taška na boku opatřena vnější kapsou, do které se běžná vzduchování pohodlně vejdou. Taška je samozřejmě vybavena dvěma plastovými úchopy, které je navíc k sobě možné zafixovat zasunutím jejich vrchních částí do sebe, což velice usnadňuje manipulaci a samotný transport. Tuto novou tašku tedy ocení všichni, kteří potřebují své nástražní rybky přechovat během transportu k vodě, ale dokonale poslouží jako větší vědro nebo kbelík všem ostatním rybářům.

Kvalitně zpracovaná skládací taška/kbelík/vědro/řízkovnice
Stačí přikoupit standardní vzduchování a nainstalovat
Kompletně otevíratelné víko na zip opatřené dvěma praktickými otvory
1. otvor se síťovinou a zipem pro zjištění stavu a vkládání a vyjímání rybek
2. otvor pro hadičku přídavného vzduchování
Vnější boční kapsa pro umístění vzduchování (není součástí balení)
Pevné a praktické plastové úchopy pro snadný transport

Saenger vedro na živú nástrahu

Dierované veko zaistí dostatočný prísun kyslíka. Praktické ucho pre ľahkú prepravu. Doplnený elegantným logom Saenger.

Delphin gumová taška keepo

Jeho vrchná časť sa otvára po celom obvode pomocou zipsu. Veko je na vrchnej časti vybavené otvorom, ktorý je vyrobený zo sieťoviny, takže máte dokonalý prehľad, čo sa vo vnútri nachádza. Otvor sa uzátvára jednoducho zipsom po jeho obvode a slúži na vkladanie a vyberanie živej nástrahy. Nájdeme tu aj malý otvor pre hadičku okysličovača. Okysličovač je možné uložiť do vonkajšieho vrecka, ktoré bolo na tento účel primárne aj navrhnuté (napr. okysličovače Delphin A-PUMP maxi alebo mini). Taška je vybavená dvomi plastovými úchopmi, ktoré je možné zafixovať zasunutím ich vrchných častí do seba. Delphin KEEPO je praktická pomôcka pre všetkých, ktorí potrebujú svoje nástrahové rybky prechovať počas transportu na lovné miesto. Alternatívne je možné ju použiť aj na odkladanie rôzneho rybárskeho príslušenstva.
Technické parametre: Rozmer: 36cm x 25cm x 22cm Objem: 18,5l

Rapala aerator rcd compact floating

Aerátor je napájaný 6 batériami typu AA. Kapacita batérií postačuje na nepretržitú prevádzku v dĺžke 14 hodín, alebo k prerušovanej prevádzke v dĺžke 31 hodín s intervalovým nastavením v dĺžke 15 minút. Veko je opatrené silikónovým prúžkom.

Delphin vzduchovanie a-pump maxi

Napájanie je riešené dvoma 1,5V batériami typu LR20 alebo pomocou adaptéra do autozapaľovača, ktorý je súčasťou balenia. Okysličovač má dve rýchlosti a vzduch dodáva intenzitou 1 až 1,2l za minútu. Súčasťou samotného vzduchového motorčeka je záves na vedro so šírkou 1,5 cm, vďaka čomu môže byť vzduchovač umiestnený priamo na vedre. V balení nájdete aj gumovú hadičku so vzduchovacím kamienkom. Výdrž batérií je úctyhodných 80 hodín, vďaka čomu môžete vaše nástrahy udržať v dobrej kondícii po dlhú dobu. A-PUMP MAXI je odolný voči dažďu.

Technické parametre:

Rozmery: 145x79x43 mm

Napájanie: 2x 1,5V batéria LR20 alebo pomocou adaptéra do autozapaľovača

Rýchlosti: 2

Vzduchovanie: 1.0 -1.2l / min

Výdrž: 80h

Príslušenstvo: gumová hadička, vzduchovací kamienok, autoadaptér

Delphin vzduchovnie a-pump mini

A-PUMP MINI je napájaný jednou 1,5V batériou typu LR20. Táto batéria umožňuje chod až 58 hodín vkuse. Okysličovač má dve rýchlosti, ktoré pumpujú vzduch v objeme 0,8 – 1l za minútu a je odolný voči dažďu. Súčasťou balenia je gumená hadička a vzduchovací kamienok.

Technické parametre:

Rozmery: 102x79x41 mm 

Napájanie: 1x 1,5V batéria LR20

Rýchlosti: 2

Vzduchovanie: 0.8 – 1l/min

Výdrž: 58h

Príslušenstvo: gumená hadička, vzduchovací kamienok

Saenger vzduchovací motorček ii

Saenger Vzduchovací Motorček II

Hell-cat kedrovnica s vekom 25

Uspokojí tých najnáročnejších rybárov. Teraz k nej dostanete kvalitný vzduchovací motorček v hodnote 5,50,- Eur ZADARMO! Je vyrobená z vysoko kvalitného recyklovateľného plastu, ktorý je odolný voči UV žiareniu. Kedrovnica sa skladá z troch častí, vedra s vyberateľným košom a vekom. Vnútorný kôš má v sebe otvor pre vzduchovaciu hadičku a výklopný otvor s poistkou. Výhodou tohto výrobku je, že môžete použiť samotné vedro na miešanie krmiva. Vrátane veka.  Vyrobené vo Francúzsku.      Obsah: 25 litrov  Vzduchovanie v cene 5,50,- Eur ZADARMO:  Batériový vzduchovací motorček, ktorý je napájaný dvoma batériami.  Motorček má zo zadnej časti praktický klip, vďaka ktorému ho ľahko prirobíte k kedrovnici.  Napájanie 2×1,5V batérie typ R20 „D“ (nie sú súčasťou výrobku)  Súčasťou motorčeka je, hadička 50cm a vzduchovací kamienok.

Saenger specitec airpump

    vodeodolný
     2 úrovne nastavenia
     1 x 1.5V batérie (nie je súčasťou balenia)
     životnosť batérie: cca 50 hodín nepretržitej prevádzky
     dodávaný s hadicou a vzduchovým kameňom
     dĺžka hadice: cca 55 cm

Plastilys kedrovnica 13l + vzduchovanie

Je vyrobená z vysoko kvalitného recyklovateľného plastu, ktorý je odolný voči UV žiareniu.  Kedrovnica sa skladá z dvoch častí, vedra s pevným plastovým madlom a vyberateľným košom.  Vnútorný kôš má v sebe otvor pre vzduchovaciu hadičku a výklopný otvor s poistkou.  Vyrobené vo Francúzsku.      Rozmery: D33 x V23 x H23 cm  Obsah: 13 litrov      Teraz ku každej kedrovnici úplne zadarmo Vzduchovací motorček v hodnote 6 Eur.      Batériový vzduchovací motorček, ktorý je napájaný dvoma batériami.  Motorček má zo zadnej časti praktický klip, vďaka ktorému ho ľahko prirobíte ku kedrovnici.  Napájanie 2×1,5V batérie typ R20 „D“ (nie sú súčasťou výrobku)  Súčasťou motorčekov je, hadička 50cm a vzduchovací kamienok.

Plastilys kedrovnica 18l + vzduchovanie zadarmo

Teraz ku každej kedrovnici úplne zadarmo Vzduchovací motorček v hodnote 6 Eur.

Batériový vzduchovací motorček, ktorý je napájaný dvoma batériami.
Motorček má zo zadnej časti praktický klip, vďaka ktorému ho ľahko prirobíte ku kedrovnici.
Napájanie 2×1,5V batérie typ R20 „D“ (nie sú súčasťou výrobku)
Súčasťou motorčekov je, hadička 50cm a vzduchovací kamienok.

Plastilys kedrovnica 7l +

Je vyrobená z vysoko kvalitného recyklovateľného plastu, ktorý je odolný voči UV žiareniu.  Kedrovnica sa skladá z dvoch častí, vedra s pevným plastovým madlom a vyberateľným košom.  Vnútorný kôš má v sebe otvor pre vzduchovaciu hadičku a výklopný otvor s poistkou.  Vyrobené vo Francúzsku.      Rozmery: D30 x V16 x H20 cm  Obsah: 7 litrov      Teraz ku každej kedrovnici úplne zadarmo vzduchovací motorček v hodnote 6 Eur.      Batériový vzduchovací motorček, ktorý je napájaný dvoma batériami.  Motorček má zo zadnej časti praktický klip, vďaka ktorému ho ľahko prirobíte ku kedrovnici.  Napájanie 2×1,5V batérie typ R20 „D“ (nie sú súčasťou výrobku)  Súčasťou motorčekov je hadička 50cm a vzduchovací kamienok.

Giants fishing kedrovnica 13 litrov + vzduchovanie

Vzduchovanie v cene 6, -Eur ZADARMO:
Batériový vzduchovací motorček, ktorý je napájaný dvoma batériami. Motorček má zo zadnej časti praktický klip, vďaka ktorému ho ľahko prirobíte ku kedrovnici. Napájanie 2×1,5V batérie typ R20 „D“ (nie sú súčasťou výrobku) Súčasťou motorčekov je, hadička 50cm a vzduchovací kamienok.