sportovyrybar.sk
One more cast šnúrka get flossed

Jedinečný plechový obal, ktorý je možné využívať stále dookola a má v sebe zabudovaný rezák na bait floss.

Fox náväzcová šnúrka edges hair braid

Tenká a veľmi jemná šnúrka určená na vytváranie jemného, nenápadného vlasového prívesu pre upevnenie nástrahy.

 

Farba: hnedá

Extra carp šnúrka bait floss

Táto šnúrka je vďaka plávajúcim vlastnostiam úplne ideálna na výrobu nenápadných koncových náväzcov s POP-UP nástrahami všetkých tvarov a veľkostí. Po uviazaní nástrahy pomocou uzla, už stačí len nahriať zapaľovačom a šnúrka sa stiahne a spoľahlivo udrží aj tie najhladšie nástrahy. Dodávaná v praktickom balení v návine 50 m, ktorý vám vydrží niekoľko rokov.
•Plávajúca náväzcová šnúrka ideálna pre POP-UP nástrahy •Po uviazaní uzlom stačí nahriať a dokonale stiahnuť •Praktické balenie •Návin 50 m

Korda šnúrka bait floss

Je úplne ideálna na viazanie pop-up boilies. Niť dokonale udrží aj ten najmenší a najhladší boilies. Akonáhle máte uviazanú návnadu za použitia uzla, stačí nahriať zapaľovačom okolo nite ktorá sa stiahne. Každá cievka má päťdesiat metrov nite, ktorá vydrží veky!

Nash nádväzcová šnúrka hair braid

Nash Nádväzcová Šnúrka Hair Braid 10 m

Delphin náväzcová šnúra bait floss 20 m

Bait floss je čisté Dyneema vlákno. Šňůrka Je plovoucí a téměř neviditelná ve vodě. Je ideální šňůrou pro výrobu nenápadných koncových návazců, s POP UP boilies. Je ideální pro kombinaci s návazcovou šňůrou Delphin 6K. Dyneema je registrovaná obchodní značka Royal DSM N.V.

Korda šnúrka unwaxed bait

Nevoskovaný povlak umožňuje úplné utiahnutie uzla, takže je menej pravdepodobné, že skĺzne po nahodení. Každá cievka obsahuje 30 metrov.

Garda šnúrka na nástrahy bait floss

Používa sa na upevňovanie predovšetkým plávajúceho boilies na moderné náväzce ako je Ronnie rig atď. Vďaka plochému profilu a povoskovanému povrchu drží uzol na mieste. Potom stačí nahriať zapaľovačom konca nite, ktorá sa tým zatiahne a dokonale drží nástrahu.

Ridgemonkey šnúrka the floss waxed bait

Zvlášť pri plávajúcich nástrah tak neznížite ich schopnosť vznášať sa. Skvelou a dokonalou pomôckou pre tento spôsob nadväzovania je RidgeMonkey EzeeKnot Hookbait Tyer, vďaka ktorému veľmi jednoducho a pevne uviažete niť okolo nástrahy. Niť je povoskovaná, aby dobre udržala nástrahu, a jej biela farba sa zmení na priehľadnú, keď okolo nej po dokončení montáže ľahko prejdete plameňom zapaľovača.
Špecifikácia:
• Povoskovaná úprava
• Biela farba
• Jednoduché použitie v spojení s nástrojom EzeeKnot Hookbait Tyer
• Návin: 50m

Cygnet šnúra bait floss

Vlastnosti produktu •extra silná, nylonová niť •koniec zatavíte pomocou zapaľovača •po roztavení a vytvorení zarážky, niť nevydáva žiadny zápach
Technické špecifikácie
Dĺžka: 20 m .