sportovyrybar.sk
Korda šnúrka unwaxed bait floss

Nevoskovaný povlak umožňuje úplné utiahnutie uzla, takže je menej pravdepodobné, že skĺzne po nahodení. Každá cievka obsahuje 30 metrov.

Garda šnúrka na nástrahy bait floss waxed

Používa sa na upevňovanie predovšetkým plávajúceho boilies na moderné náväzce ako je Ronnie rig atď. Vďaka plochému profilu a povoskovanému povrchu drží uzol na mieste. Potom stačí nahriať zapaľovačom konca nite, ktorá sa tým zatiahne a dokonale drží nástrahu.

Ridgemonkey šnúrka the floss waxed bait

Zvlášť pri plávajúcich nástrah tak neznížite ich schopnosť vznášať sa. Skvelou a dokonalou pomôckou pre tento spôsob nadväzovania je RidgeMonkey EzeeKnot Hookbait Tyer, vďaka ktorému veľmi jednoducho a pevne uviažete niť okolo nástrahy. Niť je povoskovaná, aby dobre udržala nástrahu, a jej biela farba sa zmení na priehľadnú, keď okolo nej po dokončení montáže ľahko prejdete plameňom zapaľovača.
Špecifikácia:
• Povoskovaná úprava
• Biela farba
• Jednoduché použitie v spojení s nástrojom EzeeKnot Hookbait Tyer
• Návin: 50m

Giants fishing šnúrka waxed

Skvele sa hodí na prezentáciu plávajúcich boilies a koniec sa fixuje zapečením pomocou zapaľovača.
Balenie: 50m

Carp´r´us šnúrka na nástrahy bait braid 30

Hlavné využitie nájde predovšetkým pri upevňovaní plávajúcich nástrah. Šnúrka Bait Braid je na rozdiel od klasickej povoskovanej „Bait Floss“ spletená z niekoľkých vlákien, vďaka ktorým si drží svoj tvar, je krásne jemná, dobre sa s ňou pracuje, nestrapká sa, ale zároveň je aj dostatočne pevná a výborne sa taví. Ako veľké plus vnímame fakt, že aj po roztavení, „zarážka“ nevydáva žiadny zápach!
Použitie je jednoduché – kúsok šnúrky Bait braid prevlečiete cez krúžok, alebo mikro obratlík, oba konce pretiahnete cez boilies a zastrihnete 0,5 cm od nástrahy. Vyčnievajúce kúsky zatavte pomocou zapaľovača, čím vytvoríte dostatočne veľkú „pecičku“ zabraňujúcu skĺznutiu nástrahy.
Vlastnosti produktu •pevná, ale zároveň veľmi jemná •ideálne pre tvorbu všetkých náväzcov D-typu •skvele sa taví •nestrapka sa •po roztavení, nevydáva žiadny zápach •balenie 30 m

Gardner šnúrka bait floss

Má plochý profil, takže bez problémov drží na mieste. Vďaka povoskovanému povrchu uzol drží v mieste a je možné ho zapaľovačom pripiecť pre maximálnu odolnosť a jednoduchosť pri používaní.

Špecifikácia:

dĺžka: 50 m

farba: biela

povoskovaný materiál

v krytom puzdre

Nash nádväzcová šnúrka hair

Nash Nádväzcová Šnúrka Hair Braid 10 m

Fox náväzcová šnúrka edges hair braid

Tenká a veľmi jemná šnúrka určená na vytváranie jemného, nenápadného vlasového prívesu pre upevnenie nástrahy.

 

Farba: hnedá

Fox náväzcová šnúrka edges

Šnúrka na priväzovanie plávajúceho boilies k nadväzcu. Je ideálny na priväzovanie akéhokoľvek plávajúceho boilies, vrátane veľa tvrdých a hladkých guličiek. Má plochý profil, takže bez problémov drží na mieste.

 

Balenie: 50m na cievke