sportovyrybar.sk
Ridgemonkey puzdro na náväzce armouty

Aj keď je Armory Rig Box ľahký a kompaktný, môžete do neho uložiť viac ako 100 náväzcov naraz, čo znamená, že ste vždy pripravení na čokoľvek. Jednoducho pripevnite háčik k tyčke a udržujte svoje háčiky rovno prišpendlením druhého konca náväzca pomocou dodaných kolíčkov. Armory Rig Box má štyri úložné priestory, ktoré vám umožnia mať veci vždy po ruke, ako sú háčiky, zarážky na boilies alebo obratlíky. V hornej časti veka tiež nájdete značky na pravítku, ktoré vám pomôžu zakaždým vytvoriť perfektnú dĺžku náväzca. Armory Rig Box je vyrobený z robustného ABS plastu a je odolný voči poveternostným vplyvom, čo znamená, že vydrží veľmi dlhú dobu a odolá tomu, čo naň môže spadnúť každému rybárovi. Armory Rig Box bol navrhnutý tak, aby sa perfektne hodil k radu RidgeMonkey Ruggage.
Foto je ilustračné – náväzce nie sú súčasťou balenia.

Giants fishing krabička na náväzce double

• Vysoko kvalitný a odolný plast • Pojme až 30 hotových nadväzcov • Obsahuje 30 špendlíkov • Rozmery: 34×8,5×4,5cm • Hmotnosť: 330g

Korum box na návazce

Nový RIG BLOX preberá myšlienku Rig Winder a posúva ju na úplne novú úroveň. Nie sú potrebné žiadne špendlíky! Obsahuje starostlivo navrhnutý most, ktorý je možné použiť so slučkami alebo obratlíkmi, aby zostali vaše háčiky na pevno. Jednoducho naviňte náväzec a zaborte háčik do mäkkého silikónu, aby ste ho udržali na mieste. Vnútorná komora je prístupná na ďalšie skladovanie. Kompatibilný so všetkými boxmi na náradie BLOX.

Korum box na náväzce

Nový RIG BLOX DELUXE preberá myšlienku Rig Winder a posúva ju na úplne novú úroveň. Nie sú potrebné žiadne špendlíky! Obsahuje starostlivo navrhnutý most, ktorý je možné použiť so slučkami alebo obratlíkmi, aby zostali vaše háčiky na pevno. Jednoducho naviňte náväzec a zaborte háčik do mäkkého silikónu, aby ste ho udržali na mieste. Model DELUXE je dodávaný so silným vonkajším obalom, ktorý chráni vaše nadväzce pred zamotaním v taške. Vnútorná komora je prístupná na ďalšie skladovanie. Kompatibilný so všetkými boxmi na náradie BLOX.

Fox cievka na náväzce edges leader rack

Cievka umožňuje uloženie až 10 hotových náväzcov vrátane súčastí montáže ako sú závesky na olovo a helikoptérové koraly a prevleky.

Fox cievka na náväzce

Cievka umožňuje uloženie až 10 hotových náväzcov vrátane súčastí montáže ako sú závesky na olovo a helikoptérové koraly a prevleky.

Korda tubus na náväzce boom

Boom Tubes sú perfektným riešením a sú dodávané v dvoch rôznych dĺžkach: 6 palcov (15 cm) a 9 palcov (23 cm). Každá pojme až 30 hotových montáží. Na každom konci sú zakončené uzáverom, ktorý bezpečne sedí na mieste, aby zaistil, že montáže nemôžu počas prepravy vypadnúť.

Trabucco zásobník gnt hooklength

Trabucco Zásobník GNT Hooklength Box – L

Trabucco zásobník gnt hooklength box

Trabucco Zásobník GNT Hooklength Box – M

Dam puzdro na náväzce rig system box

Stačí háčik zaháknuť za hrazdičku v hornej časti peračníka a druhý koniec zaistiť zapichnutím kolíčka do tvrdej peny. Obsahuje tiež 3 priehradky na úschovu háčikov, boilies zarážok, krúžkov atď. Tento peračník jednoducho musí byť súčasťou výbavy dnešných kaprárov!

Mistrall krabička na náväzce s

Pokiaľ si pri vode radi vyberáte z väčšieho množstva náväzcov, potom je táto krabička vhodná práve pre vás!
Špecifikácia: • Rozmery: 350x100x68 mm

Mistrall krabička na náväzce

Pokiaľ si pri vode radi vyberáte z väčšieho množstva náväzcov, potom je táto krabička vhodná práve pre vás! Skvele sa hodí aj na preteky, kde nemáte čas náväzce vyrábať a potrebujete veľké množstvo rôznych náväzcov. V tejto škatuľke máte 6 plôch, kam si ich môžete uložiť, triedenie už závisí čisto na vás!
Špecifikácia: • Rozmery: 250x90x44 mm

Filfishing zásobník na náväzce

Vhodný ako na plávanú, feeder, ale aj pre kaprové náväzce.
Dĺžka: 28cm Počet náväzcov: 20 ks

Nash krabička chod box

Je vybavená vnútorným penovým valčekom pre napínanie a uchytenie náväzcov pre udržanie dokonalej krivky Vašich montáži pri ich skladovaní. Pojme až 15 montáži. Dodávané s pripínacími kolíkmi.

Ngt krabička xpr plus box

Rovnako ako náš štandardný Box System, aj tento držia pohromade pomocou magnetov, vďaka ktorým je prístup a skladovanie rýchle a bezpečné. Medzi ďalšie výhody patrí merítko 22 cm na čelnej strane, ktoré je ideálne pre výrobu náväzcov. Vďaka 8 bezpečným priehradkám na terminálne náradie a väčšej centrálnej úložnej ploche to bude skvelý doplnok k vašej rybárskej výbave. (Zahŕňa 20 špendlíkov pre zaistenie náväzcov.)
veľkosť: 26 x 14,5 x 3 cm (uzatvorená) 26 x 28 x 2 cm (otvorená)

Ridgemonkey vešiak na náväzce hangman rig

Univerzálny držiak, na ktorý môžete zavesiť vaše náväzce, pripravené PVA sety a veľa ďalších vecí. Hangman Rig Rack je malý produkt, ktorý ktorý vám na rybách ušetrí veľa starostí. Je vyrobený z robustného ABS plastu a ponúka hneď niekoľko možností pre zavesenie. Vďaka silnému magnetu ho možno pripevniť nielen na bivak, brolly alebo prístrešok, ale aj na vonkajšiu alebo vnútornú karosériu vášho automobilu. Skvelý pomocník tiež pre pretekárov, ktorí potrebujú mať neustále pripravených niekoľko rôznych montáží.
VLASTNOSTI PRODUKTU Robustná konštrukcia ABS Rôzne možnosti zavesenia Súčasťou balenia je kovová podložka pre magnetické spojenie s bivakom alebo brolly Vhodný pre náväzce, PVA prípravu, preteky Silný magnet, ktorý udrží až 900g

Delphin púzdro na feedrové nadväzce

Tento plochý box je vyrobený z plastu. Jeho spodná časť je bordovej farby, doplnená o plastové výbežky, na ktoré upevneníte nadväzce a o EVA penu, kde možete zapichnúť háčiky. Vrchná časť je z priehľadného plastu, aby ste mali dokonalý prehľad o umiestnení nadväzcov. Uzatvára sa dvomi klipmi.

Delphin púzdro na feedrové nadväzce atoma

Tento plochý box je vyrobený z plastu. Jeho spodná časť je bordovej farby, doplnená o plastové výbežky, na ktoré upevneníte nadväzce a o EVA penu, kde možete zapichnúť háčiky. Vrchná časť je z priehľadného plastu, aby ste mali dokonalý prehľad o umiestnení nadväzcov. Uzatvára sa dvomi klipmi.

Trabucco zásobník rig storage

Materiál krabičky je z tvrdého plastu, vo vnútri 16 cievok z EVA materiálu.

Rozmery: 11x25x3cm

Delphin krabička na náväzce

Vo vnútri sa nachádza plastový naklikávací diel na uchytenie háčikov a pena s rozmermi 260x69mm do ktorej je možné pomocou priložených špendlíkov uchytiť koniec montáže. Špendlíky so žltou guľatou hlavičkou v počte 20 kusov sa nachádzajú v dvoch uzatvárateľných priečinkoch. Penál tmavej zelenej farby sa uzatvára sivým priesvitným krytom na troch pántoch s dvoma zámkami. Na kryte sa nachádza praktická mierka v centimetroch (30cm) a v palcoch (12″). Cenovo dostupný a veľmi praktický kus výbavy nielen pre kaprárov.

Technické parametre:

Rozmery: 348x85x25mm

Kapacita puzdra: 20ks nadväzcov s max. dĺžkou cca 30cm

Hmotnosť: 193g

Korda púzdro na náväzce

Môžete do neho uložiť clipy a Heli-Safe systémy a je navrhnutý tak aby perfektne pasoval do Korda Tackle Boxu, keď z neho odstránite obal. Odstrániteľný obal ochráni montáže v prípade, že ho skladujete mimo Tackle Box.

Korda púzdro na náväzce

Môžete do neho uložiť clipy a Heli-Safe systémy a je navrhnutý tak aby perfektne pasoval do Korda Tackle Boxu, keď z neho odstránite obal. Odstrániteľný obal ochráni montáže v prípade, že ho skladujete mimo Tackle Box.

Flagman zásobník na náväzce eva rig box 8

Guľaté zásobníky z EVA peny umožňujú skladovať nadväzce v prirodzenom tvare a vyhnúť sa tak nechcenému zalomeniu, ktoré môže vlasec poškodiť. Stačí len zapichnúť háčik, namotať vlasec a koncovú slučku upevniť kolíkom a hotovo. Balenie obsahuje 8 ks penových zásobníkov uskladnených v praktickom plastovom boxe z priehľadného materiálu, ktorý sa uzatvára pomocou magnetov.

Rozmery: 32x9x3 cm

Flagman zásobník na náväzce

Guľaté zásobníky z EVA peny umožňujú skladovať nadväzce v prirodzenom tvare a vyhnúť sa tak nechcenému zalomeniu, ktoré môže vlasec poškodiť. Stačí len zapichnúť háčik, namotať vlasec a koncovú slučku upevniť kolíkom a hotovo. Balenie obsahuje 6 ks penových zásobníkov uskladnených v praktickom plastovom boxe z priehľadného materiálu, ktorý sa uzatvára pomocou magnetov.

Matrix púzdro na 12 cievok s nádväzcami small eva storage

Magnetický uzamykací mechanizmus
Gumové tesnenie chráni pred vlhkosťou
Plne tuhá povrchová úprava, ktorá chráni pred poškodením UV žiarením
Poskytnite 12 cievkových matríc EVA a veľmi jemné kolíky
Rozmery: 34 x 12 x 4cm

Fox púzdro na náväzce large disc rig box sys inc

Dodávané disky majú možnosť popisu, aby si užívatelia dokázali napísať na disk typ háčiku, typ nadväzcovej šnúrky a ďalšie informácie Dodávané s 6 magnetickými vložkami diskov, ktoré sú umiestnené v strede Chod Disku, na ich bezpečné umiestnenie v boxe Vysoká hustota EVA peny na doskách zabezpečia pevné umiestnenie štipcov a zabezpečenie nadväzcov Tvarované hrazdy na umiestnenie háčikov zabraňujú ich posunutiu Magnetické závesy umožňujú vzájomné oddelenie oboch dosiek Kompatibilný s F- Box Magnetic Large Rig Box Lid Magnety zaručujú bezpečné uzavretie Pravítko na vonkajšej strane umožňuje vytvorenie presných montáží Dodávané s 60 kolíkmi

Fox púzdro na náväzce medium disc rig box sys inc pins

Dodávané disky majú možnosť popisu, aby si užívatelia dokázali napísať na disk typ háčiku, typ nadväzcovej šnúrky a ďalšie informácie Dodávané s 10 magnetickými vložkami diskov, ktoré sú umiestnené v strede Chod Disku, na ich bezpečné umiestnenie v boxe Vysoká hustota EVA peny na doskách zabezpečí pevné umiestnenie kolíčkov a zabezpečenie nadväzcov Tvarované hrazdy na umiestnenie háčikov zabraňujú ich posunutiu Magnetické závesy umožňujú vzájomné oddelenie oboch dosiek Kompatibilný s F- Box Magnetic Medium Rig Box Lid Magnety zaručujú bezpečné uzavretie Pravítko na vonkajšej strane umožňuje vytvorenie presných montáží Dodávané s 50 kolíkmi

Korda zásobník na náväzce

Zásobník obsahuje 12 priehradiek, v ktorých môžete pohodlne a hlavne oddelene od seba skladovať drobnú bižutériu ako obratlíky alebo prevleky na zamotania. Na druhej strane môžete uložiť 20 náväzcov s dĺžkou 20 cm. Súčasťou zásobníka je aj 15 klasických štipcov na napnutie hotových náväzcov a 10 dvojitých, ktoré bezpečne zaistí nedokončené náväzca bez slučky. Nový magnetický systém uzatvárania garantuje, že sa zásobník nemôže otvoriť počas transportu a taktiež uľahčuje jeho otváranie v prípade potreby aj v chladnom a vlhkom počasí, kedy máte skrehnuté prsty. Každý háčik hotového náväzca sa prichytáva na robustnú hliníkovú hrazdičku, pod ktorou je vybraný priestor, vďaka ktorému nehrozí poškodenie ostria háčika.

Korda zásobník na náväzce mini rig

Zásobník obsahuje 12 priehradiek, v ktorých môžete pohodlne a hlavne oddelene od seba skladovať drobnú bižutériu ako obratlíky alebo prevleky proti zamotaniu. Na druhej strane môžete uložiť 20 nadväzcov s dĺžkou 20 cm. Súčasťou zásobníka je aj 15 klasických štipcov na napnutie hotových náväzcov a 10 dvojitých, ktoré bezpečne zaistia nedokončené nadväzce bez slučky. Nový magnetický systém uzatvárania garantuje, že sa zásobník nemôže otvoriť počas transportu a taktiež uľahčuje jeho otváranie v prípade potreby aj v chladnom a vlhkom počasí, kedy máte skrehnuté prsty. Každý háčik hotového náväzca sa prichytáva na robustnú hliníkovú hrazdičku, pod ktorou je vybraný priestor, vďaka ktorému nehrozí poškodenie ostria háčika.

Korda nadväzcový box chod

Je odolný proti nárazu a umožňuje zakrivenie a ukladanie až 28 Hotových náväzcov.

Zfish zásobník na náväzce chod

Jedná sa o 5 kompaktných EVA špuliek s fixovacími kolíkmi, kam uložíte svoje nadväzce bezpečne a úhľadne na malom priestore. Tento univerzálny systém je možné použiť pre všetky druhy nadväzcov rôznych dĺžok vrátane Zig Rig a Chod Rig montáží. Mäkké EVA špulky chránia zapichnutý háčik a zaoblené hrany zabraňujú poškodeniu alebo rozmotaniu nadväzca.

Balenie obsahuje 5 ks špuliek.

Matrix púzdro na náväzce

Gumové tesnenie chráni pred vlhkosťou
Dodávané 30x identifikačné štítky
20 trvanlivých hákových čapov schopných držať 10+ háčikov za kolík
Plne tuhá povrchová úprava, ktorá chráni pred poškodením UV žiarením

 

Kompaktný dizajn L18.5cm x W12cm x H3.5cm

Matrix púzdro na 24

Magnetický uzamykací mechanizmus Gumové tesnenie chráni pred vlhkosťou Plne tuhá povrchová úprava, ktorá chráni pred poškodením UV žiarením Poskytnite 24 cievkových matríc EVA a veľmi jemné kolíky
 
Rozmery: L34cm x W12cm x H4cm

Matrix púzdro na náväzce large

Gumové tesnenie chráni pred vlhkosťou
Dodávané 30x identifikačné štítky
20 trvanlivých hákových čapov schopných držať 10+ háčikov za kolík
Plne tuhá povrchová úprava, ktorá chráni pred poškodením UV žiarením

 

Kompaktný dizajn L34cm x W12cm x H3.5cm

Saenger ms range šablona

Obe strany šablóny sú rovnaké, takže je nástroj vhodný ako pre ľavákov tak i pravákov.

9,5 cm

Suretti zásobník na náväzce

Suretti Zásobník na náväzce 25cm

Trabucco krabička gnt ready hook

Vyrobená z veľmi odolného plastu s čírym vekom pre maximálny prehľad. Jednotlivé sekvencie sú tvorené EVA materiálom, výborná vec, kde jednotlivé náväzce sú oddelené od seba, nehrozí tak ich opotrebenie pri prechovávaní. Na oboch stranách je 20 + 20 držiaku, ktoré ponúka možnosť uskladnenia rôznych radov a typov pre okamžité použitie. Jednoznačne ideálna pre pretekárov, feeder. Možno uskladniť v dĺžkach od 5 cm až do dĺžky 31 cm a dokonca aj dlhšie.
Špecifikácia: rozmery: 13 x 36 x 3,5 cm

Anaconda organizér na hotové náväzce rig

Anaconda organizér na hotové náväzce Rig Carrier

Giants fishing krabička na náväzce carp

Na vnútornej strane veka krabičky, je praktická mierka do 30 cm, vďaka nej môžete vytvoriť presné nadväzca. Súčasťou krabičky je 19 ks špendlíkovej zarážok.

 

Rozmery: 35 x 8,5 x 2,5 cm
Hmotnosť: 199 g