Mistrall krabička na náväzce s

Pokiaľ si pri vode radi vyberáte z väčšieho množstva náväzcov, potom je táto krabička vhodná práve pre vás!
Špecifikácia: • Rozmery: 350x100x68 mm

Filfishing zásobník na náväzce

Vhodný ako na plávanú, feeder, ale aj pre kaprové náväzce.
Dĺžka: 28cm Počet náväzcov: 20 ks

Nash krabička chod box

Je vybavená vnútorným penovým valčekom pre napínanie a uchytenie náväzcov pre udržanie dokonalej krivky Vašich montáži pri ich skladovaní. Pojme až 15 montáži. Dodávané s pripínacími kolíkmi.

Ngt krabička xpr plus box

Rovnako ako náš štandardný Box System, aj tento držia pohromade pomocou magnetov, vďaka ktorým je prístup a skladovanie rýchle a bezpečné. Medzi ďalšie výhody patrí merítko 22 cm na čelnej strane, ktoré je ideálne pre výrobu náväzcov. Vďaka 8 bezpečným priehradkám na terminálne náradie a väčšej centrálnej úložnej ploche to bude skvelý doplnok k vašej rybárskej výbave. (Zahŕňa 20 špendlíkov pre zaistenie náväzcov.)
veľkosť: 26 x 14,5 x 3 cm (uzatvorená) 26 x 28 x 2 cm (otvorená)

Ridgemonkey vešiak na náväzce hangman rig

Univerzálny držiak, na ktorý môžete zavesiť vaše náväzce, pripravené PVA sety a veľa ďalších vecí. Hangman Rig Rack je malý produkt, ktorý ktorý vám na rybách ušetrí veľa starostí. Je vyrobený z robustného ABS plastu a ponúka hneď niekoľko možností pre zavesenie. Vďaka silnému magnetu ho možno pripevniť nielen na bivak, brolly alebo prístrešok, ale aj na vonkajšiu alebo vnútornú karosériu vášho automobilu. Skvelý pomocník tiež pre pretekárov, ktorí potrebujú mať neustále pripravených niekoľko rôznych montáží.
VLASTNOSTI PRODUKTU Robustná konštrukcia ABS Rôzne možnosti zavesenia Súčasťou balenia je kovová podložka pre magnetické spojenie s bivakom alebo brolly Vhodný pre náväzce, PVA prípravu, preteky Silný magnet, ktorý udrží až 900g

Avid carp zásobník na

Skvelé riešenie pre skladovanie Zigových náväzcov. Tento kompaktný box je dodávaný s 8 Zig cievkami, kde každá pojme aspoň 2 zigové náväzce. Cievky majú posuvníky, čo umožňuje pohodlné ukladanie Zigových náväzcov všetkých dĺžok.
Pri používaní a transporte Zigových náväzcov sa stáva, že sa náväzec zamotá a nedajbože na ňom vznikne suk. To práve vďaka tomuto boxu chceme znemožniť a uľahčiť tak prácu s týmito náväzcami všetkým rybárom, ktorí majú túto populárnu techniku lovu radi.
Zigové náväzce môžu byť docela časovo náročné na uviazanie a na väčšine miestach sa oplatí meniť ich dĺžku. V pravidelných intervaloch meníme ich dĺžku, pokiaľ čakáme na záber, takže je rozumné vytvoriť si zásobu náväzcov. Doteraz, keď si rybári chceli uviazať zigy doma, tak bolo celkom náročné ich skladovánie.Našťastie nový Avid box zodpovedá prosbám rybárov, ktorí to s rybárčením a ich zigovými háčikmi myslia vážne. Dodávané s 8 špecificky navrhnutými cievkami, kde sa každá chváli unikátnymi posuvníky, ktoré držia zigy na cievke. Box ľahko pojme 16 vytvorených Zigových náväzcov. Dodávané so 32 samolepkami, ktoré môžu byť nalepené na cievky, takže presne viete, akú dĺžku zigu máte na každej cievke. Cievky sú dodávané v praktickom i-design puzdre, vybaveným 30cm pravítkom na strane pre presné meranie dĺžok vašich zigov

Delphin púzdro na feedrové nadväzce

Tento plochý box je vyrobený z plastu. Jeho spodná časť je bordovej farby, doplnená o plastové výbežky, na ktoré upevneníte nadväzce a o EVA penu, kde možete zapichnúť háčiky. Vrchná časť je z priehľadného plastu, aby ste mali dokonalý prehľad o umiestnení nadväzcov. Uzatvára sa dvomi klipmi.

Delphin púzdro na feedrové nadväzce atoma

Tento plochý box je vyrobený z plastu. Jeho spodná časť je bordovej farby, doplnená o plastové výbežky, na ktoré upevneníte nadväzce a o EVA penu, kde možete zapichnúť háčiky. Vrchná časť je z priehľadného plastu, aby ste mali dokonalý prehľad o umiestnení nadväzcov. Uzatvára sa dvomi klipmi.

Trabucco zásobník rig storage

Materiál krabičky je z tvrdého plastu, vo vnútri 16 cievok z EVA materiálu.

Rozmery: 11x25x3cm

Flagman zásobník na náväzce two

Zásobník je vyrobený z odolného plastu s pevnými a spoľahlivými zámkami. Má pridanú kapacitu, pri ktorej pojme až 200 nadväzcov. Vďaka posuvným držiakom pri vnútornom pravítku si môžete presne vytvoriť sadu rovnako dlhých nadväzcov. Mäkká EVA pena nijak nadväzec nepoškodzuje a udržuje ich v bezpečí.

Delphin krabička na náväzce

Vo vnútri sa nachádza plastový naklikávací diel na uchytenie háčikov a pena s rozmermi 260x69mm do ktorej je možné pomocou priložených špendlíkov uchytiť koniec montáže. Špendlíky so žltou guľatou hlavičkou v počte 20 kusov sa nachádzajú v dvoch uzatvárateľných priečinkoch. Penál tmavej zelenej farby sa uzatvára sivým priesvitným krytom na troch pántoch s dvoma zámkami. Na kryte sa nachádza praktická mierka v centimetroch (30cm) a v palcoch (12″). Cenovo dostupný a veľmi praktický kus výbavy nielen pre kaprárov.

Technické parametre:

Rozmery: 348x85x25mm

Kapacita puzdra: 20ks nadväzcov s max. dĺžkou cca 30cm

Hmotnosť: 193g

Korda púzdro na náväzce

Môžete do neho uložiť clipy a Heli-Safe systémy a je navrhnutý tak aby perfektne pasoval do Korda Tackle Boxu, keď z neho odstránite obal. Odstrániteľný obal ochráni montáže v prípade, že ho skladujete mimo Tackle Box.

Korda púzdro na náväzce

Môžete do neho uložiť clipy a Heli-Safe systémy a je navrhnutý tak aby perfektne pasoval do Korda Tackle Boxu, keď z neho odstránite obal. Odstrániteľný obal ochráni montáže v prípade, že ho skladujete mimo Tackle Box.

Flagman zásobník na náväzce eva rig box 8

Guľaté zásobníky z EVA peny umožňujú skladovať nadväzce v prirodzenom tvare a vyhnúť sa tak nechcenému zalomeniu, ktoré môže vlasec poškodiť. Stačí len zapichnúť háčik, namotať vlasec a koncovú slučku upevniť kolíkom a hotovo. Balenie obsahuje 8 ks penových zásobníkov uskladnených v praktickom plastovom boxe z priehľadného materiálu, ktorý sa uzatvára pomocou magnetov.

Rozmery: 32x9x3 cm

Flagman zásobník na náväzce

Guľaté zásobníky z EVA peny umožňujú skladovať nadväzce v prirodzenom tvare a vyhnúť sa tak nechcenému zalomeniu, ktoré môže vlasec poškodiť. Stačí len zapichnúť háčik, namotať vlasec a koncovú slučku upevniť kolíkom a hotovo. Balenie obsahuje 6 ks penových zásobníkov uskladnených v praktickom plastovom boxe z priehľadného materiálu, ktorý sa uzatvára pomocou magnetov.

Matrix púzdro na 12 cievok s nádväzcami small eva storage

Magnetický uzamykací mechanizmus
Gumové tesnenie chráni pred vlhkosťou
Plne tuhá povrchová úprava, ktorá chráni pred poškodením UV žiarením
Poskytnite 12 cievkových matríc EVA a veľmi jemné kolíky
Rozmery: 34 x 12 x 4cm

Fox púzdro na náväzce large disc rig box sys inc

Dodávané disky majú možnosť popisu, aby si užívatelia dokázali napísať na disk typ háčiku, typ nadväzcovej šnúrky a ďalšie informácie Dodávané s 6 magnetickými vložkami diskov, ktoré sú umiestnené v strede Chod Disku, na ich bezpečné umiestnenie v boxe Vysoká hustota EVA peny na doskách zabezpečia pevné umiestnenie štipcov a zabezpečenie nadväzcov Tvarované hrazdy na umiestnenie háčikov zabraňujú ich posunutiu Magnetické závesy umožňujú vzájomné oddelenie oboch dosiek Kompatibilný s F- Box Magnetic Large Rig Box Lid Magnety zaručujú bezpečné uzavretie Pravítko na vonkajšej strane umožňuje vytvorenie presných montáží Dodávané s 60 kolíkmi

Fox púzdro na náväzce large double rig box sys inc

Tvarované pre umiestnenie háčikov a zabraňujúce ich posúvanie.

Magnetické závesy umožňujú vzájomné oddelenie oboch dosiek

Kompatibilný s boxami F-Box Magnetic Large Rig Box LIDS

Magnety zaručujú pevné uzatvorenie

Pravítko na vonkajšej strane umožňuje vytvorenie presných montáži

Dodávané s 50 kolíkmi

Fox púzdro na náväzce medium disc rig box sys inc pins

Dodávané disky majú možnosť popisu, aby si užívatelia dokázali napísať na disk typ háčiku, typ nadväzcovej šnúrky a ďalšie informácie Dodávané s 10 magnetickými vložkami diskov, ktoré sú umiestnené v strede Chod Disku, na ich bezpečné umiestnenie v boxe Vysoká hustota EVA peny na doskách zabezpečí pevné umiestnenie kolíčkov a zabezpečenie nadväzcov Tvarované hrazdy na umiestnenie háčikov zabraňujú ich posunutiu Magnetické závesy umožňujú vzájomné oddelenie oboch dosiek Kompatibilný s F- Box Magnetic Medium Rig Box Lid Magnety zaručujú bezpečné uzavretie Pravítko na vonkajšej strane umožňuje vytvorenie presných montáží Dodávané s 50 kolíkmi

Fox púzdro na náväzce medium double rig box sys

Tvarované pre umiestnenie háčikov a zabraňujúce ich posúvaniu.
Magnetické závesy umožňujú vzájomné oddelenie oboch dosiek
Kompatibilný s boxami F-Box Magnetic Medium Rig Box LIDS
Magnety zaručujú pevné uzatvorenie
Pravítko na vonkajšej strane umožňuje vytvorenie presných montáží
Dodávané s 50 kolíkmi
Rozmer: 27 x 12 x 4cm

Korda organizér tacklesafe

Púzdro sa uzatvára magneticky, takže sa Vám nemôže stať, že po nejakom čase sa jednoducho odlomí zatvárací klip. Povrch je z veľmi príjemného protišmykového materiálu a na jednej strane má praktickú mierku, ktorá Vám pomôže pri meraní náväzcov. Vnútri na jednej strane nájdete otvorenú sekciu, ktorá skvele poslúži na úschovu šnúrok, nožníc a podobných vecí väčších rozmerov. Rovnaká časť potom obsahuje 8 malých prepážok na zatváranie, do ktorých pohodlne naskladáte všetky závesky, prevleky, imitácie nástrah a ďalšie podobné drobnosti. Opačná strana potom disponuje dvoma sekciami na uloženie ihiel a balíčkov háčikov. Rovnako tak ale obsahuje niekoľko malých prepážok na uloženie najmenšej bižutérie ako sú obratlíky, rôzne klipy a krúžky.

Korda zásobník na náväzce

Zásobník obsahuje 12 priehradiek, v ktorých môžete pohodlne a hlavne oddelene od seba skladovať drobnú bižutériu ako obratlíky alebo prevleky na zamotania. Na druhej strane môžete uložiť 20 náväzcov s dĺžkou 20 cm. Súčasťou zásobníka je aj 15 klasických štipcov na napnutie hotových náväzcov a 10 dvojitých, ktoré bezpečne zaistí nedokončené náväzca bez slučky. Nový magnetický systém uzatvárania garantuje, že sa zásobník nemôže otvoriť počas transportu a taktiež uľahčuje jeho otváranie v prípade potreby aj v chladnom a vlhkom počasí, kedy máte skrehnuté prsty. Každý háčik hotového náväzca sa prichytáva na robustnú hliníkovú hrazdičku, pod ktorou je vybraný priestor, vďaka ktorému nehrozí poškodenie ostria háčika.

Korda zásobník na náväzce

Tento veľmi kompaktný a pritom robustný zásobník dokáže pojať až 90 hotových kaprových náväzcov! Nový magnetický systém uzatvárania garantuje, že sa zásobník nemôže otvoriť počas transportu a taktiež uľahčuje jeho otváranie v prípade potreby aj v chladnom a vlhkom počasí, kedy máte skrehnuté prsty. Každý háčik hotového nadväzca sa prichytáva na robustnú hliníkovú hrazdičku, pod ktorou je vybraný priestor, vďaka ktorému nehrozí poškodenie ostria háčika. Každý zásobník je dodávaný s 30 klasickými napínacími špendlíkmi a 20 širokými, ktoré sú určené pre uchytenie náväzcov, ktoré neboli ešte ukončené slučkou alebo obratlíkom a ich konečnú dĺžku si tak môžete upraviť priamo pri vode.

Korda nadväzcový box chod

Je odolný proti nárazu a umožňuje zakrivenie a ukladanie až 28 Hotových náväzcov.

Korda zásobník na náväzce mini rig

Zásobník obsahuje 12 priehradiek, v ktorých môžete pohodlne a hlavne oddelene od seba skladovať drobnú bižutériu ako obratlíky alebo prevleky proti zamotaniu. Na druhej strane môžete uložiť 20 nadväzcov s dĺžkou 20 cm. Súčasťou zásobníka je aj 15 klasických štipcov na napnutie hotových náväzcov a 10 dvojitých, ktoré bezpečne zaistia nedokončené nadväzce bez slučky. Nový magnetický systém uzatvárania garantuje, že sa zásobník nemôže otvoriť počas transportu a taktiež uľahčuje jeho otváranie v prípade potreby aj v chladnom a vlhkom počasí, kedy máte skrehnuté prsty. Každý háčik hotového náväzca sa prichytáva na robustnú hliníkovú hrazdičku, pod ktorou je vybraný priestor, vďaka ktorému nehrozí poškodenie ostria háčika.

Zfish zásobník na náväzce chod

Jedná sa o 5 kompaktných EVA špuliek s fixovacími kolíkmi, kam uložíte svoje nadväzce bezpečne a úhľadne na malom priestore. Tento univerzálny systém je možné použiť pre všetky druhy nadväzcov rôznych dĺžok vrátane Zig Rig a Chod Rig montáží. Mäkké EVA špulky chránia zapichnutý háčik a zaoblené hrany zabraňujú poškodeniu alebo rozmotaniu nadväzca.

Balenie obsahuje 5 ks špuliek.

Matrix púzdro na 24

Magnetický uzamykací mechanizmus Gumové tesnenie chráni pred vlhkosťou Plne tuhá povrchová úprava, ktorá chráni pred poškodením UV žiarením Poskytnite 24 cievkových matríc EVA a veľmi jemné kolíky
 
Rozmery: L34cm x W12cm x H4cm

Matrix púzdro na náväzce large

Gumové tesnenie chráni pred vlhkosťou
Dodávané 30x identifikačné štítky
20 trvanlivých hákových čapov schopných držať 10+ háčikov za kolík
Plne tuhá povrchová úprava, ktorá chráni pred poškodením UV žiarením

 

Kompaktný dizajn L34cm x W12cm x H3.5cm

Matrix púzdro na náväzce

Gumové tesnenie chráni pred vlhkosťou
Dodávané 30x identifikačné štítky
20 trvanlivých hákových čapov schopných držať 10+ háčikov za kolík
Plne tuhá povrchová úprava, ktorá chráni pred poškodením UV žiarením

 

Kompaktný dizajn L18.5cm x W12cm x H3.5cm

Saenger ms range šablona

Obe strany šablóny sú rovnaké, takže je nástroj vhodný ako pre ľavákov tak i pravákov.

9,5 cm

Suretti zásobník na náväzce

Suretti Zásobník na náväzce 25cm

Trabucco krabička gnt ready hook

Vyrobená z veľmi odolného plastu s čírym vekom pre maximálny prehľad. Jednotlivé sekvencie sú tvorené EVA materiálom, výborná vec, kde jednotlivé náväzce sú oddelené od seba, nehrozí tak ich opotrebenie pri prechovávaní. Na oboch stranách je 20 + 20 držiaku, ktoré ponúka možnosť uskladnenia rôznych radov a typov pre okamžité použitie. Jednoznačne ideálna pre pretekárov, feeder. Možno uskladniť v dĺžkach od 5 cm až do dĺžky 31 cm a dokonca aj dlhšie.
Špecifikácia: rozmery: 13 x 36 x 3,5 cm

Anaconda organizér na hotové náväzce rig

Anaconda organizér na hotové náväzce Rig Carrier

Fox zásobník na nádväzce

Multi Chod & Zig Bin môže byť tiež použitý ako pomôcka pri vytváraní týchto náväzcov. • Dodávané so šiestimi diskami – dva kusy v každej veľkosti • Najväčší disk je ideálny pre ukladanie náväzcov Zig Rig, tiež pomáha zmerať dĺžku nadväzca, keď jeden ovinutie = 15cm, dva oviny = 30cm • Tieto disky sú vysúvacie a jednotlivé veľkosti diskov možno kúpiť samostatne , preto si môžete tento svoj zásobník upraviť podľa svojich potrieb. • Môže byť tiež použitý pri tvarovaní náväzcov Chod Rig pomocou pary • 18 špendlíčkov v balení • Disky k dostaniu samostatne – dva disky v balení + 6 špendlíčkov v balení.

Trabucco krabička gnt rig

Krabička je zhotovená z veľmi pevného plastového materiálu, ktorá vo vnútri skrýva 10 cievok z EVA materiálu práve určené pre Vaše veľavážené pripravené náväzce.

 

Špecifikácia:
z odolného plastu
vrchné veko na klip
číre veko
vo vnútri 10 cievok z EVA materiálu
rozmery: 11 x 15 x 7 cm

Prologic púzdro na nádväzce cruzade

Vodoodolné a odolné proti nárazu
4 vnútorné púzdra na náväzce
Pojme až 40 náväzcov
Rozmery: 35 x 10,5 x 7 cm

Prologic púzdro na nádväzce cruzade

Vodoodolné a odolné proti nárazu
Vrátane puzdra na náväzce
Vrátane dvoch boxov na bižutériu
Priestranný a praktický
Rozmery: 34,5 x 19,5 x 6,5 cm

Ngt box na náväzce multilevel

Viac poschodový box na nadväzce, ktorý pojme, až 72 ks nadväzcov Tento kompaktný box obsahuje, až 6 dosiek a každá pojme 12ks nadväzcov. Vysoká kvalita spracovania a použitých materiálov od Anglickej kaprárskej značky NGT je samozrejmosťou. 

Rozmery: 25cm x 4.5cm x 9.7cm.  

Ngt rybársky box na

Krabička na nnadväzce jednostranná. Kvalitný plast. Vysoká kvalita spracovania a použitých materiálov od Anglickej kaprárskej značky NGT. Rozmery: 34 x 8 x 2,5 cm 195g súčasťou špendlíkové zarážky na náväzce kvalitný plast

Mivardi box na náväzce

Praktický zásobník na kaprové nadväzce s priehľadným vekom.