sportovyrybar.sk
Ridgemonkey puzdro na náväzce armouty

Aj keď je Armory Rig Box ľahký a kompaktný, môžete do neho uložiť viac ako 100 náväzcov naraz, čo znamená, že ste vždy pripravení na čokoľvek. Jednoducho pripevnite háčik k tyčke a udržujte svoje háčiky rovno prišpendlením druhého konca náväzca pomocou dodaných kolíčkov. Armory Rig Box má štyri úložné priestory, ktoré vám umožnia mať veci vždy po ruke, ako sú háčiky, zarážky na boilies alebo obratlíky. V hornej časti veka tiež nájdete značky na pravítku, ktoré vám pomôžu zakaždým vytvoriť perfektnú dĺžku náväzca. Armory Rig Box je vyrobený z robustného ABS plastu a je odolný voči poveternostným vplyvom, čo znamená, že vydrží veľmi dlhú dobu a odolá tomu, čo naň môže spadnúť každému rybárovi. Armory Rig Box bol navrhnutý tak, aby sa perfektne hodil k radu RidgeMonkey Ruggage.
Foto je ilustračné – náväzce nie sú súčasťou balenia.

Trabucco zásobník rig storage

Materiál krabičky je z tvrdého plastu, vo vnútri 16 cievok z EVA materiálu.

Rozmery: 11x25x3cm

Korda zásobník na náväzce large

Tento veľmi kompaktný a pritom robustný zásobník dokáže pojať až 90 hotových kaprových náväzcov! Nový magnetický systém uzatvárania garantuje, že sa zásobník nemôže otvoriť počas transportu a taktiež uľahčuje jeho otváranie v prípade potreby aj v chladnom a vlhkom počasí, kedy máte skrehnuté prsty. Každý háčik hotového nadväzca sa prichytáva na robustnú hliníkovú hrazdičku, pod ktorou je vybraný priestor, vďaka ktorému nehrozí poškodenie ostria háčika. Každý zásobník je dodávaný s 30 klasickými napínacími špendlíkmi a 20 širokými, ktoré sú určené pre uchytenie náväzcov, ktoré neboli ešte ukončené slučkou alebo obratlíkom a ich konečnú dĺžku si tak môžete upraviť priamo pri vode.

Trabucco krabička gnt ready

Vyrobená z veľmi odolného plastu s čírym vekom pre maximálny prehľad. Jednotlivé sekvencie sú tvorené EVA materiálom, výborná vec, kde jednotlivé náväzce sú oddelené od seba, nehrozí tak ich opotrebenie pri prechovávaní. Na oboch stranách je 20 + 20 držiaku, ktoré ponúka možnosť uskladnenia rôznych radov a typov pre okamžité použitie. Jednoznačne ideálna pre pretekárov, feeder. Možno uskladniť v dĺžkach od 5 cm až do dĺžky 31 cm a dokonca aj dlhšie.
Špecifikácia: rozmery: 13 x 36 x 3,5 cm

Ice fish tubus na náväzce - malý

Nie je nič príjemné rozmotávať zamotané náväzce vo vlnách na mori – toto je jednoduché riešenie.
Tento model je vhodný na dravce, ale aj na kaprárinu.

Korda púzdro na náväzce leader

Môžete do neho uložiť clipy a Heli-Safe systémy a je navrhnutý tak aby perfektne pasoval do Korda Tackle Boxu, keď z neho odstránite obal. Odstrániteľný obal ochráni montáže v prípade, že ho skladujete mimo Tackle Box.

Korda púzdro na náväzce leader

Môžete do neho uložiť clipy a Heli-Safe systémy a je navrhnutý tak aby perfektne pasoval do Korda Tackle Boxu, keď z neho odstránite obal. Odstrániteľný obal ochráni montáže v prípade, že ho skladujete mimo Tackle Box.

Flagman zásobník na náväzce eva rig

Guľaté zásobníky z EVA peny umožňujú skladovať nadväzce v prirodzenom tvare a vyhnúť sa tak nechcenému zalomeniu, ktoré môže vlasec poškodiť. Stačí len zapichnúť háčik, namotať vlasec a koncovú slučku upevniť kolíkom a hotovo. Balenie obsahuje 6 ks penových zásobníkov uskladnených v praktickom plastovom boxe z priehľadného materiálu, ktorý sa uzatvára pomocou magnetov.

Flagman zásobník na náväzce eva rig

Guľaté zásobníky z EVA peny umožňujú skladovať nadväzce v prirodzenom tvare a vyhnúť sa tak nechcenému zalomeniu, ktoré môže vlasec poškodiť. Stačí len zapichnúť háčik, namotať vlasec a koncovú slučku upevniť kolíkom a hotovo. Balenie obsahuje 8 ks penových zásobníkov uskladnených v praktickom plastovom boxe z priehľadného materiálu, ktorý sa uzatvára pomocou magnetov.

Rozmery: 32x9x3 cm

Fox púzdro na náväzce large double rig

Tvarované pre umiestnenie háčikov a zabraňujúce ich posúvanie.

Magnetické závesy umožňujú vzájomné oddelenie oboch dosiek

Kompatibilný s boxami F-Box Magnetic Large Rig Box LIDS

Magnety zaručujú pevné uzatvorenie

Pravítko na vonkajšej strane umožňuje vytvorenie presných montáži

Dodávané s 50 kolíkmi

Fox púzdro na náväzce medium disc rig

Dodávané disky majú možnosť popisu, aby si užívatelia dokázali napísať na disk typ háčiku, typ nadväzcovej šnúrky a ďalšie informácie Dodávané s 10 magnetickými vložkami diskov, ktoré sú umiestnené v strede Chod Disku, na ich bezpečné umiestnenie v boxe Vysoká hustota EVA peny na doskách zabezpečí pevné umiestnenie kolíčkov a zabezpečenie nadväzcov Tvarované hrazdy na umiestnenie háčikov zabraňujú ich posunutiu Magnetické závesy umožňujú vzájomné oddelenie oboch dosiek Kompatibilný s F- Box Magnetic Medium Rig Box Lid Magnety zaručujú bezpečné uzavretie Pravítko na vonkajšej strane umožňuje vytvorenie presných montáží Dodávané s 50 kolíkmi

Fox púzdro na náväzce medium double rig

Tvarované pre umiestnenie háčikov a zabraňujúce ich posúvaniu.
Magnetické závesy umožňujú vzájomné oddelenie oboch dosiek
Kompatibilný s boxami F-Box Magnetic Medium Rig Box LIDS
Magnety zaručujú pevné uzatvorenie
Pravítko na vonkajšej strane umožňuje vytvorenie presných montáží
Dodávané s 50 kolíkmi
Rozmer: 27 x 12 x 4cm

Korda zásobník na náväzce

Zásobník obsahuje 12 priehradiek, v ktorých môžete pohodlne a hlavne oddelene od seba skladovať drobnú bižutériu ako obratlíky alebo prevleky na zamotania. Na druhej strane môžete uložiť 20 náväzcov s dĺžkou 20 cm. Súčasťou zásobníka je aj 15 klasických štipcov na napnutie hotových náväzcov a 10 dvojitých, ktoré bezpečne zaistí nedokončené náväzca bez slučky. Nový magnetický systém uzatvárania garantuje, že sa zásobník nemôže otvoriť počas transportu a taktiež uľahčuje jeho otváranie v prípade potreby aj v chladnom a vlhkom počasí, kedy máte skrehnuté prsty. Každý háčik hotového náväzca sa prichytáva na robustnú hliníkovú hrazdičku, pod ktorou je vybraný priestor, vďaka ktorému nehrozí poškodenie ostria háčika.

Korda organizér tacklesafe

Púzdro sa uzatvára magneticky, takže sa Vám nemôže stať, že po nejakom čase sa jednoducho odlomí zatvárací klip. Povrch je z veľmi príjemného protišmykového materiálu a na jednej strane má praktickú mierku, ktorá Vám pomôže pri meraní náväzcov. Vnútri na jednej strane nájdete otvorenú sekciu, ktorá skvele poslúži na úschovu šnúrok, nožníc a podobných vecí väčších rozmerov. Rovnaká časť potom obsahuje 8 malých prepážok na zatváranie, do ktorých pohodlne naskladáte všetky závesky, prevleky, imitácie nástrah a ďalšie podobné drobnosti. Opačná strana potom disponuje dvoma sekciami na uloženie ihiel a balíčkov háčikov. Rovnako tak ale obsahuje niekoľko malých prepážok na uloženie najmenšej bižutérie ako sú obratlíky, rôzne klipy a krúžky.

Korda nadväzcový box chod

Je odolný proti nárazu a umožňuje zakrivenie a ukladanie až 28 Hotových náväzcov.

Korda zásobník na náväzce mini

Zásobník obsahuje 12 priehradiek, v ktorých môžete pohodlne a hlavne oddelene od seba skladovať drobnú bižutériu ako obratlíky alebo prevleky proti zamotaniu. Na druhej strane môžete uložiť 20 nadväzcov s dĺžkou 20 cm. Súčasťou zásobníka je aj 15 klasických štipcov na napnutie hotových náväzcov a 10 dvojitých, ktoré bezpečne zaistia nedokončené nadväzce bez slučky. Nový magnetický systém uzatvárania garantuje, že sa zásobník nemôže otvoriť počas transportu a taktiež uľahčuje jeho otváranie v prípade potreby aj v chladnom a vlhkom počasí, kedy máte skrehnuté prsty. Každý háčik hotového náväzca sa prichytáva na robustnú hliníkovú hrazdičku, pod ktorou je vybraný priestor, vďaka ktorému nehrozí poškodenie ostria háčika.

Zfish zásobník na náväzce chod &

Jedná sa o 5 kompaktných EVA špuliek s fixovacími kolíkmi, kam uložíte svoje nadväzce bezpečne a úhľadne na malom priestore. Tento univerzálny systém je možné použiť pre všetky druhy nadväzcov rôznych dĺžok vrátane Zig Rig a Chod Rig montáží. Mäkké EVA špulky chránia zapichnutý háčik a zaoblené hrany zabraňujú poškodeniu alebo rozmotaniu nadväzca.

Balenie obsahuje 5 ks špuliek.

Matrix púzdro na náväzce small

Gumové tesnenie chráni pred vlhkosťou
Dodávané 30x identifikačné štítky
20 trvanlivých hákových čapov schopných držať 10+ háčikov za kolík
Plne tuhá povrchová úprava, ktorá chráni pred poškodením UV žiarením

 

Kompaktný dizajn L18.5cm x W12cm x H3.5cm

Saenger ms range šablona na

Obe strany šablóny sú rovnaké, takže je nástroj vhodný ako pre ľavákov tak i pravákov.

9,5 cm

Suretti zásobník na náväzce

Suretti Zásobník na náväzce 25cm

Anaconda organizér na hotové náväzce

Anaconda organizér na hotové náväzce Rig Carrier

Giants fishing krabička na náväzce

Na vnútornej strane veka krabičky, je praktická mierka do 30 cm, vďaka nej môžete vytvoriť presné nadväzca. Súčasťou krabičky je 19 ks špendlíkovej zarážok.

 

Rozmery: 35 x 8,5 x 2,5 cm
Hmotnosť: 199 g

Fox zásobník na nádväzce multi chod

Multi Chod & Zig Bin môže byť tiež použitý ako pomôcka pri vytváraní týchto náväzcov. • Dodávané so šiestimi diskami – dva kusy v každej veľkosti • Najväčší disk je ideálny pre ukladanie náväzcov Zig Rig, tiež pomáha zmerať dĺžku nadväzca, keď jeden ovinutie = 15cm, dva oviny = 30cm • Tieto disky sú vysúvacie a jednotlivé veľkosti diskov možno kúpiť samostatne , preto si môžete tento svoj zásobník upraviť podľa svojich potrieb. • Môže byť tiež použitý pri tvarovaní náväzcov Chod Rig pomocou pary • 18 špendlíčkov v balení • Disky k dostaniu samostatne – dva disky v balení + 6 špendlíčkov v balení.

Prologic púzdro na nádväzce cruzade

Vodoodolné a odolné proti nárazu
Vrátane puzdra na náväzce
Vrátane dvoch boxov na bižutériu
Priestranný a praktický
Rozmery: 34,5 x 19,5 x 6,5 cm

Prologic púzdro na nádväzce cruzade

Vodoodolné a odolné proti nárazu
4 vnútorné púzdra na náväzce
Pojme až 40 náväzcov
Rozmery: 35 x 10,5 x 7 cm

Ngt box na náväzce multilevel

Viac poschodový box na nadväzce, ktorý pojme, až 72 ks nadväzcov Tento kompaktný box obsahuje, až 6 dosiek a každá pojme 12ks nadväzcov. Vysoká kvalita spracovania a použitých materiálov od Anglickej kaprárskej značky NGT je samozrejmosťou. 

Rozmery: 25cm x 4.5cm x 9.7cm.  

Ngt rybársky box na náväzce

Krabička na nnadväzce jednostranná. Kvalitný plast. Vysoká kvalita spracovania a použitých materiálov od Anglickej kaprárskej značky NGT. Rozmery: 34 x 8 x 2,5 cm 195g súčasťou špendlíkové zarážky na náväzce kvalitný plast

Mivardi box na náväzce

Praktický zásobník na kaprové nadväzce s priehľadným vekom.

Mivardi kaprársky box na

Dvojitý box na kaprové náväzce z odolného plastu, pre šetrné a bezpečné uloženie vašich už pripravených náväzcov. Ochránite úplne bezpečne, prehľadne a precízne ako viazací materiál, tak hlavne ostrosť háčikov!
Poznámky
30 x špendlík Hmotnosť 335 gr Rozmer 34 x 8 x 4,5 cm

Giants fishing krabička na náväzce

• Vysoko kvalitný a odolný plast • Pojme až 30 hotových nadväzcov • Obsahuje 30 špendlíkov • Rozmery: 34×8,5×4,5cm • Hmotnosť: 330g

Korum box na návazce

Nový RIG BLOX preberá myšlienku Rig Winder a posúva ju na úplne novú úroveň. Nie sú potrebné žiadne špendlíky! Obsahuje starostlivo navrhnutý most, ktorý je možné použiť so slučkami alebo obratlíkmi, aby zostali vaše háčiky na pevno. Jednoducho naviňte náväzec a zaborte háčik do mäkkého silikónu, aby ste ho udržali na mieste. Vnútorná komora je prístupná na ďalšie skladovanie. Kompatibilný so všetkými boxmi na náradie BLOX.

Korum box na náväzce rig

Nový RIG BLOX DELUXE preberá myšlienku Rig Winder a posúva ju na úplne novú úroveň. Nie sú potrebné žiadne špendlíky! Obsahuje starostlivo navrhnutý most, ktorý je možné použiť so slučkami alebo obratlíkmi, aby zostali vaše háčiky na pevno. Jednoducho naviňte náväzec a zaborte háčik do mäkkého silikónu, aby ste ho udržali na mieste. Model DELUXE je dodávaný so silným vonkajším obalom, ktorý chráni vaše nadväzce pred zamotaním v taške. Vnútorná komora je prístupná na ďalšie skladovanie. Kompatibilný so všetkými boxmi na náradie BLOX.

Fox cievka na náväzce edges

Cievka umožňuje uloženie až 10 hotových náväzcov vrátane súčastí montáže ako sú závesky na olovo a helikoptérové koraly a prevleky.

Fox cievka na náväzce edges

Cievka umožňuje uloženie až 10 hotových náväzcov vrátane súčastí montáže ako sú závesky na olovo a helikoptérové koraly a prevleky.

Korda tubus na náväzce

Boom Tubes sú perfektným riešením a sú dodávané v dvoch rôznych dĺžkach: 6 palcov (15 cm) a 9 palcov (23 cm). Každá pojme až 30 hotových montáží. Na každom konci sú zakončené uzáverom, ktorý bezpečne sedí na mieste, aby zaistil, že montáže nemôžu počas prepravy vypadnúť.

Trabucco zásobník gnt hooklength box

Trabucco Zásobník GNT Hooklength Box – M

Trabucco zásobník gnt hooklength box

Trabucco Zásobník GNT Hooklength Box – L

Dam puzdro na náväzce rig system

Stačí háčik zaháknuť za hrazdičku v hornej časti peračníka a druhý koniec zaistiť zapichnutím kolíčka do tvrdej peny. Obsahuje tiež 3 priehradky na úschovu háčikov, boilies zarážok, krúžkov atď. Tento peračník jednoducho musí byť súčasťou výbavy dnešných kaprárov!