sportovyrybar.sk
Cc moore tekutá potrava liquid glm

Táto vynikajúca tekutá potrava umožňuje rybárom zameriavajúcim sa na rôzne druhy rýb, dramaticky zvýšiť atraktivitu svojej nástrahy. Obsahuje jemne miešané slané mäso z mušlí a čistý prášok z extraktu mušlí. Je vhodná na celoročné použitie v spojení s boilies, spodovými zmesami, sypkými krmivami a návnadami.
Vlastnosti: •Neuveriteľná prírodná chuť a vôňa GLM mušlí •Obsahuje vysoké množstvo čerstvého mäsa z mušlí •Vysoká rozpustnosť pri všetkých teplotách vody •Bohaté na esenciálne aminokyseliny získané z bielkovín rýb a mušlí •Prirodzene sa vyskytujúce cukry tiež pomáhajú zvýšiť fermentáciu •Veľmi atraktívne pre kapry, parmy, jalce, sumce a ďalšie druhy rýb •PVA priateľská •PH: 6,4 – mierne kyslé
Tip na použitie: Tekutá potrava je veľmi účinná v sypkých zmesiach, ktorým dodáva množstvo jemných čiastočiek mäsa z mušlí, ktoré zakalia vodu a vznáša sa do voňajšieho stĺpca pri nástrahe.

Cc moore tekutá potrava liquid whole

Je to účinná tekutá zložka potravy, ktorá prešla niekoľko rokov vývoja od skvelých kaprárov. Tekutá potrava je plná kúskov čisto prírodného krillu. Potrava je namiešaná tak, aby stúpala vodným stĺpcom a urobila oblak na lovnom mieste. Potrava má 100% prírodnú arómu a chuť. Potrava je bohatá na vysoko rozpustné rybie proteíny, ktoré sú plné aminokyselín. Vhodná pre celoročný rybolov. Nerozpúšťa PVA.

Cc moore tekutá potrava liquid squid

Je to účinná tekutá zložka potravy, ktorá prešla niekoľko rokov vývoja od skvelých kaprárov. Tekutá potrava je plná šťavnatých kúskov mäsa z chobotnice. Potrava je namiešaná tak, aby stúpala vodným stĺpcom a urobila oblak na lovnom mieste. Mäso z chobotnice poskytuje vynikajúcu prírodnú arómu a chuť. Potrava je bohatá na vysoko rozpustné rybie proteíny, ktoré sú plné aminokyselín. Vhodná pre celoročný rybolov. Nerozpúšťa PVA.

Cc moore tekutá potrava liquid bloodworm

Je to účinná tekutá zložka potravy, ktorá prešla niekoľko rokov vývoja od skvelých kaprárov. Tekutá potrava je plná enzýmovo ošetrených morských proteínov bohatých na aminokyseliny. V balení sú krvaví červy, ako celí, tak aj nasekaný, čo zaisťuje skvelé zakalenie vody v mieste použitia. Veľmi dobre stráviteľná a rozpustná. Dodáva nezameniteľnú krvavú chuť a vôňu. Vysoko atraktívne pre kapry, plotice, mreny a ďalšie druhy rýb. Vhodná pre celoročný rybolov. Nerozpúšťa PVA.

Sticky baits konopný olej pure hemp

Sticky Pure Hemp Oil má krásne orechovú chuť a vôňu, ktorá je jednoducho božská a spolu s nutričným profilom, patrí určite medzi najlepšie dostupné oleje vôbec a to hlavne kvôli bohatosti na omega oleje, vitamíny a minerály, ktoré kapry potrebujú.

 

Či už pridáte olej do Spod mixu, nasypete ho do PVA pančuchy, alebo s ním prelejete boilies, Pure Hemp Oil podporí prirodzenú príťažlivosť akejkoľvek nástrahy a „vyprovokuje“ kapry na kŕmenie.

 

Nerozpúšťa PVA!

Jet fish tekutá potrava chilli

Tekutá potrava na báze chilli.
Chilli: Vynikajúce do boilies mixov, ale aj na polievanie boilies, peliet, method mixov a partiklov. Má výraznú korenistú a pálivú chuť. Podporuje u kaprov chuť k prijímaní potravy. Možno použiť ako prírodný dip, alebo na výrobu domácich dipov. Vhodné na celoročné chytanie.
Odporúčané dávkovanie: 2 – 4 ml na 1 vajce

 

Dynamite baits liquid carp food

Plný prírodných potravinových prísad a aminokyselín Vhodné na použitie s PVA Skvelé pre použitie na zmesi pre spod-kŕmidlá a spomby a namáčané návnady

Dynamite baits evolution oil robin

Dynamite Baits Evolution Oil Robin Red 300 ml

Munch baits tekutá potrava citrus nut

Vyrobené z komplexnej fúzie zlúčenín, bez akéhokoľvek obmedzenia na výrobné náklady, kokosového oleja, exkluzívneho éterického buchu oleja, extraktov z citrusových plodov a špecifických organických kyselín. Vďaka silnej aróme, ale „mdlému“ vzhľadu nebude strašiť ryby. Navyše je prirodzene hustý a ľahko priľne ku každej nástrahe, na ktorú je nanesená. Vďaka vyššej hustote pri zachovaní výbornej rozpustnosti doslova objíme dno a vysiela nekonečný prúd atraktivity v bezprostrednom okolí nástrahy.
Náš tip, ako zefektívniť tekutú potravu Citrus Nut: Kto rád chytá waftersky alebo popky Citrus Nut, tak neexistuje jednoduchšie zatraktívnenie nástrahy ako nanesenie tekutej potravy na tieto nástrahy. Následne získate vysoko atraktívnu a účinnú nástrahu.
Výhody Citrus Nut: – vysoko koncentrovaná tekutá potrava – komplexné fúzie – 100% PVA friendly – prirodzene hustá konzistencia

Jet fish tekutá potrava amino power

Enzymaticky upravená, vo vode rozpustná a úplne prírodná, zmes amino kyselín a prírodných výťažkov z rýb. Vyvoláva u nich priamo „žracie“ šialenstvo. Vynikajúci ako prísada do boilies, ale aj na zalievanie návnad. Možno použiť ako prírodný dip, alebo na výrobu domácich dipov. Vhodné na celoročné chytanie.

Dynamite baits liquid carp food robin

Vďaka týmto zložkám vytvára vysoko stráviteľnú a neodolateľnú tekutú potravu. Samotný originálny Robin Red je len čerešničkou v tejto fľaši. Jeho úspešnosť prezrádza už len to, že je jeden z najpredávanejších CSL značky Dynamite. Vo vode CSL pracuje celoročne bez ohľadu na teplotu vody. Má aj ďalšie nepreberné využitie, od máčania návnad, nástrah až po použitie pri domácej výrobe boilies. Nerozpúšťa PVA materiály.
A čo je CSL? Je to hustá tekutina jemnej konzistencie, vyrábaná pomocou fermentácie z kukurice. CSL je predaktivované a následne stabilizované, takže nedochádza k ďalšiemu kvaseniu. Obsahuje bielkoviny, vlákninu, cukry, škroby, enzýmy av malej miere aj tuky. Ďalej obsahuje aminokyseliny, napríklad Lyzín, Cystín a Metionín. CSL je ľahko riediteľné vodou. Jeho všestranné využitie z neho robí atraktívnu látku naprieč všetkým lovom kaprovitých rýb. Obohatí domáci boilies, hodí sa na macerovanie návnad, nástrah a nerozpúšťa PVA, ba naopak! V letných mesiacoch rozpad PVA materiálov ešte spomalí, takže montáž v poriadku dopadne na dno. Pracuje vždy perfektne, bez ohľadu na teplotu vody.

Tb baits lososový olej

Tento olej má výraznú rybiu vôňu a chuť a sýto oranžovú farbu. Je plný esenciálnych omega-3 mastných kyselín. Oproti nášmu oleju premium quaility nie je toľkokrát filtrovaný, ale to nie je vôbec na škodu, ba práve naopak, tým je jeho chuť a vôňa intenzívnejšia. Najlepšie funguje v teplejšej vode nad 14 ° C. Môžete použiť pri výrobe boilies, dipov, method mixov, ale aj pre zatraktívnenie vašich boilies, peliet alebo partiklov. Jeho rybia vôňa kapry naozaj priťahuje.
Odporúčané dávkovanie 10 – 60 ml / kg. Keďže sa ale jedná o prírodný produkt, dávkovanie nie je nijako obmedzené a môžete používať podľa svojej ľubovôle. Nerozpúšťa PVA.

Nikl sladidlo n.h.d.c.-250

Nikl sladidlo N.H.D.C.-250 ml

Nikl olej tigrí orech-500

Osvedčilo sa mi miešať tento olej 50/50 s Robin olejom. Dávkovanie 10–20ml/500g

Jet fish tekutá potrava ppc

Podobná tekutá potrava ako bioamino, navyše obsahuje PPC – veľké množstvo vitamínov, minerálov a aminokyselín. Vynikajúce do boilies, method mixov a k dipovaniu.

Odporúčané dávkovanie: 3 – 5 ml na 1 vajce

Jet fish tekutá potrava ppc

Podobná tekutá potrava ako bioamino, navyše obsahuje PPC – veľké množstvo vitamínov, minerálov a aminokyselín. Vynikajúce do boilies, method mixov a k dipovaniu.

Odporúčané dávkovanie: 3 – 5 ml na 1 vajce

Jet fish tekutá potrava

Bioamino nejčastěji používaná přísada, sladká a vyrábí se z jater, sleziny a žaludeční sliznice. Podporuje trávení a chuť k jídlu. Má vysoký obsah aminokyselin a vitamínů. Vynikající do boilie, method mixů a k dipování.
Doporučené dávkování: 3 – 5 ml na 1 vejce

Sportcarp lososový olej -

Je pôvodom z Anglicka a obsahuje prírodný antioxadant proti žltnutiu. Vhodný aj pre použitie do chladných vôd.
Dávkovanie max. 20 ml na 1kg.

Sportcarp lososový olej -

Je pôvodom z Anglicka a obsahuje prírodný antioxadant proti žltnutiu. Vhodný aj pre použitie do chladných vôd.
Dávkovanie max. 20 ml na 1kg.

Munch bait tekutá potrava bio

Vhodná na použitie s PVA s nekonečnými možnosťami použitia. Vďaka rozpustným ingredienciám pretrváva v okolí návnady a stimuluje ryby na kŕmenie. Balenie 250 ml

Munch bait tekutá potrava cream

Naša tekutá potrava umožňuje nekonečne mnoho aplikácií v akýchkoľvek podmienkach, ideálne pre použitie s PVA. Vďaka vyššej hustote pri zachovaní výbornej rozpustnosti doslova objíme dno a vysiela nekonečný prúd atraktivity v bezprostrednom okolí nástrahy. Balenie 250 ml

Dynamite baits evolution oil hemp

Dynamite Baits Evolution Oil Hemp 300 ml

Dynamite baits evolution oil citrus

Dynamite Baits Evolution Oil Citrus 300 ml

Dynamite baits evolution oil monster tiger

Dynamite Baits Evolution Oil Monster Tiger Nut 300 ml

Dynamite baits liquid carp food sweet

Vytvára oblak, lákajúci ryby
Vynikajúci pomer úžitkovej hodnoty a ceny

Mivardi tekutá potrava rapid salmon

Sú vhodné pre vlastnú prípravu boilies zo zmesí aj pre zatraktívnenie návnad. Nerozpúšťajú PVA, dobre fungujú pri príprave vlastných stick mixov.

Mivardi tekutá potrava rapid liquid

Sú vhodné pre vlastnú prípravu boilies zo zmesí aj pre zatraktívnenie návnad. Nerozpúšťajú PVA, dobre fungujú pri príprave vlastných stick mixov.

Dynamite baits complex-t liquid attractant &

Vysoký obsah proteínov, otvorená štruktúra Boilie
Vyrobené z najkvalitnejšej rybej múčky LT94, predtrávených a vo vode dobre rozpustných pečene, Haithoveho tuku z tresčej pečene (CLO) a antarktického krillu
Dobre strávitelná zmes je skvelým celoročným chuťovým stimulantom, ktorý má výraznú schopnosť prilákať ryby
Tekutý atraktant v balení 500 ml je perfektný pre namáčanie Boilie a peliet
Koncentrovaný dip pomáha zvýrazniť a zatraktívniť háčikové nástrahy

Nikl esenciálny olej skorica

Nikl esenciálny olej Skorica 10 ml

Sportcarp tekutá potrava liquid liver

Dodá nástrahe charakteristickú vôňu, chuť a navyše zvýši nutričnú hodnotu. Liquid liver sme starostlivo vyberali z niekoľkých veľmi podobných potráv rovnakého charakteru a práve táto tekutá potrava vyšla z testov najlepšie. Odporúčané dávkovanie 10-50 ml na jeden kilogram boilies, ale výborne tiež poslúžia na výrobu dipov, ciest a podobne.

Mikbaits esenciálny olej n-butyric acid

Vynikajúci pre krátkodobý lov. DD 5-25kapek / kg.

Nutrabaits esenciálny olej garlic

Nutrabaits esenciálny olej Garlic 10 ml

Nutrabaits esenciálny olej bergamot

Nutrabaits esenciálny olej Bergamot 20 ml

Nutrabaits esenciálny olej jaffa

Nutrabaits esenciálny olej Jaffa 20 ml

Nutrabaits esenciálny olej spearmint

Nutrabaits Esenciálny Olej Spearmint 20 ml

Nutrabaits esenciálny olej geranium

Nutrabaits Esenciálny Olej Geranium 20 ml

Sportcarp chilli fish oil -

Olej je precízne dochutený silným výťažkom z extrémne pálivých chilli papričiek, čo mu pridáva ďalší level atraktivity. V podstate sme spojili dva veľmi úspešné atraktory do jedného skvele znejúceho celku. Použitie tohto oleja je naozaj všestranné. Môžete ho použiť na prípravu pikantného boilies, ale rovnako dobre poslúži aj ako dip alebo ako tekutá zložka pre spestrenie method mixu či partiklu.
Upozornenie: Pri manipulácii s týmto olejom buďte opatrní. Pri kontakte s pokožkou sa správa rovnako agresívne ako čerstvo nasekanej čili papričky.