sportovyrybar.sk
Cygnet jedálenská sada one man

kompaktná sada riadu určená pre jednu osobu šikovný rozkladací dizajn, ktorý šetrí miesto presne pasuje do batohu Cygnet Compact Rucksack a tašiek Cygnet Carryall súčasťou sady je tanier, nôž, vidlička, lyžica a čajová lyžička
Technické špecifikácie
Materiál: robustný 600 Denier

Trakker jedálenská sada príborov trakker

Trakker Jedálenská Sada Príborov Trakker Cutlery Set

Fox jedálenská taška camolite 2

Taška obsahuje: 2 x štvorcové taniere, 2 x keramické hrnčeky, 2 x nože, vidličky, lyžice, 1 x čajovú lyžičku, 1 x vývrtku, 1 x doštička na krájanie, 4x dóza pre uloženie cukru, korenia (2 x veľká a 2 x malá)

 

Odolné dvojité zipsy

Dve bočné tepelne izolované vrecká s tepelne izolovanými zipsami
Zosilnená základňa a vrchná časť
Ľahko prístupné rukoväte
Odnímateľný, polstrovaný 3D ramenný popruh
Rozmery: V 46 cm x Š 55 cm x H 32 cm
Vonkajší materiál: 100% Polyester / Podšívka: 100% Polyetyléntereftalát / Výplň: 100% Polyethylen

Shimano jedálenská taška trench deluxe

Mohutné vnútorné termoizolačné polstrovanie Nepremokavé prevedenie prekrytia pre prípad nepriaznivého počasia Pružné pásky na pripojenie k stolu či iným prvkom programu OCD
 
Rozmery (cm) 63 × 26 × 27,5

Delphin jedálenská sada area

Bezchybné šitie, silné zipsy, ergonomické strihy. To je Delphin AREA!
Jedálenská súprava, ktorá vám aj v odľahlých oblastiach kempovania dopraje komfort civilizácie 🙂 V šikovne zloženom sete nájdete úhľadne uložené dva plastové taniere, multifunkčný nôž (otvárak na pivo, konzervy, vývrtku a nožík), dve vidličky dva príborové nože, jeden ostrý nôž. Príjemným detailom je aj priložený uteráčik.

Technické parametre :

Rozmery : 25x27x7cm

Priemer taniera: 23cm

Rozmer uteráku: 33x33cm

Kamufláž CARPATH je unikátnym a patentovaným dizajnovým vzorom, ktorý v sebe skĺbil maskovací vizuál kamufláže a siluety kaprov, ktoré túto kamufláž tvoria. Tento jedinečný a neopakovateľný návrh pochádza kompletne z dielne značky Delphin a posúva hranice vášho rybárskeho vybavenia do úplne novej dimenzie.

Fox jedálenská taška r series 2

Spevnené rukoväte EVA
Dodávané s: 2 x nerezové nože, vidličky, lyžice a čajové lyžičky, 2 x okrúhle zelené taniere, 2 x zelené hrnčeky, 1 x vývrtka, 1 x veľká skrutkovacia dóza, 2 x malé skrutkovacie dózy, 1 x utierka z mikrovlákna
Hlavná vonkajšia tkanina 100% polyester, výplň / plnenie 100% polyetylén, podšívka 100% polyester

 

Rozmery: 28 cm x 12 cm x 28 cm

Fox jedálenská taška r-series cooler food

Centrálna, tepelne izolovaná a ľahko čistiaca hlavná časť s deličom 60:40 na skladovanie potravín

Dve veľké polstrované a dvojité zipsové vrecká pre vaše horáky, konzervované potraviny a príslušenstvo

Veľké predné vrecko sa otvára do skladacej nádoby obsahujúcej: 2 x nerezové nože, vidličky, lyžice a čajové lyžičky, 2 x okrúhle zelené dosky, 2 x zelené hrnčeky, 1 x vývrtka,  1 x uterák z mikrovlákna

Vnútorná zapustená úložná plocha pre olej, kečup a omáčky, umývací prostriedok atď

Nastaviteľný a odnímateľný ramenný popruh

Hlavné vonkajšie tkaniny 100% polyester, výplň / plnenie 100% polyetylén, podšívka 100% polyester

 

Rozmery: 55 cm x 41 cm x 38 cm

Mivardi jedálenská termotaška camo

Obsahuje dva odolné taniere, kompletné príbory, dózy na cukor a soľ s precíznym silikónovým tesnením, doska na krájanie, vrúbkovaný nôž, dva termohrnčeky, otvárač na pivo a víno a dva menšie froté uteráky. To všetko atraktívnom dizajne série CamoCODE.
Farba camo zelená Rozmer 47 x 25 x 30 cm Poznámky Rozmer chladenej časti: 45 x 20cm – hĺbka 25 cm Predné vrecko: 40 x 20cm

Prologic jedálenská taška logicook

2 uteráky, 2 nože a vidlička
1 nôž na chlieb, 1 vývrtka
2 taniere, 1 doštička
Prepravná taška MCP camo 600D súčasťou balenia

Jrc jedálenská taška defender session

Vnútorný izotermický priestor je jednoducho umývateľný a ideálne izolovaný pre uchovanie stálej teploty.

 

Na vrchole sa nachádza veko, ktoré je na zips. Po bokoch tašky sú menšie vrecká, do ktorých môžete vložiť drobnosti. V prednej časti je veľká kapsa, kde je uložený všetok riad.

 

Celá taška je vyrobená z vode odolného zeleného 500D polyesterového materiálu, ktorý ide ľahko očistiť. Sú tu použité kvalitné X-strong zipsy s logom JRC.

 

Na vrchnej časti sa nachádzajú dve madlá, prvé kratšie pre uchopenie do ruky a druhé dlhšie pre pohodlný transport na dlhšiu zvdálenosti.

 

Súčasťou jedálenská tašky je:

– 2 hliníkové poháriky

– 2 hliníkové vzduchotesné nádoby na soľ, korenie alebo cukor

– 2 plastové taniere

– 2 vidličky

– 2 príborové nože

– nôž na steaky alebo ovocie

– 2 čajové lyžice

– 2 utierky

– multifunkčný nôž s otváračom na víno a poháre

 

Rozmer: 53 x 30 x 30cm

Ngt jedálenská sada day cutlery

Obsah jedálenskej sady je chránený dobre čalúneným obalom z pevnej tkaniny.

 

 

Obsah setu:

2x nôž
2x vidlička
2x čajová lyžica
2x tanier
1x multifunkčný otvárač s čepeľou
1x na zips uzatvárateľné puzdro pre celú sadu
1x elastické vrecko na uloženie zapaľovača

Anaconda jedálenská sada tableware

Anaconda Jedálenská sada Tableware Bag I

Trakker jedálenská sada

Trakker Jedálenská sada veľká

Ngt jedálenská sada deluxe

Set obsahuje:

2 nerezové dózy na soľ a cukor
2 nerezové termo hrnčeky
2 nože
2 vidličky
2 čajové lyžice
2 taniere
1 uterák (utierka)
1 polstrované puzdro s úchopom

Rozmery: 25 x 10 x 25cm

Trakker taška na riad -

Trakker Taška na riad – NXG COOKWARE BAG

Mivardi jedálenská sada

Mivardi Jedálenská sada Premium

Anaconda jedálenská taška survival

Vnútro tašky obsahuje špeciálnu tepelnú izolačnú výplň, ktorá zabezpečuje uchovanie potravín v čerstvom stave po dlhú dobu. Prepážky v taške majú suchý zips, vďaka ktorému je možné komory ľubovoľne meniť. Obsahuje 2 taniere a príbory, 2 x 2 obrúsky, 1 nôž s umelohmotnou doskou na rezanie, 1 soľnička, 1 korenička, 2 termošálky, 2 šálky, 2 kávové lyžičky a 1 utierka. Taška je vyrobená z vodeodolného polyesteru 600D.

 

Vonkajšie rozmery sú 65 x 36 x 35cm.   

 

vyrobené z vodeodolného 600 D polyesteru
     vonkajšie rozmery: 65 x 36 x 35 cm
     obsah:

2 taniere a 2 príbory
2 obrúsky
1 umelohmotná doštička
soľnička a korenička
2 termošálky a 2 šálky
2 kávové lyžičky
1 utierka

 

Anaconda jedálenská taška prime

V dvoch predných vreckách nájdete 2x nerezovú vidličku, 2 x nerezový nôž, 2 x lyžicu, 2 x nerezový tanier, uterák a doštičku. V hlavnej priehradke, ktorá je extra silná, môžete uchovať jedlo a návnady v chlade po dlhú dobu.
•Celkové rozmery: 60 x 36 x 36 cm •Rozmery hlavnej komory (chladiaca časť): 37 x 30 x 30 cm •Rozmery veka 48 x 30 x 5 cm •Príbory z nerezovej ocele v predných vreckách (2x vidlička, 2 x nôž, 2 x lyžička, 2 x tanier, uterák a doštička) •Materiál: vodeodolný polyester 600D •Dno špeciálne vystužené

Anaconda jedálenská sada prime

Nájdete tu dva nerezové taniere, nože, vidličky, kávové lyžičky a hrnčeky. Táto sada obsahuje aj nádobu na cukor, mlieko a tiež uterák. Puzdro má veľmi pevné steny, aby nedošlo k poškodeniu riadu.

Delphin kávový čajový set

Vyznačuje sa špičkovým spracovaním, kvalitnými zipsami, ale najmä výnimočným designom s použitím C2G kamufláže. Rozmerom malý, obsahom veľký – taký je Delphin COTEA. Produkt s malými transportnými rozmermi, vďaka čomu nezaberie vo výbave takmer žiadne miesto. Napriek tomu ukrýva sadu, ktorá poteší každého, kto si pri vode rád vychutná dobrú kávu alebo teplý čaj. COTEA obsahuje dva kvalitné nerezové hrnčeky, dve čajové lyžičky a tiež dve uzatvárateľné nerezové nádobky, ktoré poslúžia napríklad pre cukor a kávu. Samotná taštička disponuje malým sieťovaným vreckom, ktoré bez problémov pojme dostatočnú zásobu čajových sáčkov. Navyše je opatrená kvalitnými zipsami, pričom ten vonkajší je vybavený praktickým ťahačikom s logom firmy Delphin. COTEA je designované v jedinečnej C2G kamufláži s efektným piktogramom definujúcim využitie tohto zaujímavého produktu.
Súprava obsahuje: •základnú tašku •2 čajové lyžičky •2 nerezové hrnčeky •2 uzatvárateľné nádobky
Technické parametre: •Vonkajší rozmer: 17cm x 12cm x 10cm •Objem hrnčekov: 2dcl • Objem nádobiek: 1dcl
Štýlová patentovaná kamufláž z dielne značky Delphin pod označením C2G má mnoho podôb a uhlov pohľadu. Presne tak aj jej názov, ktorý môžeme voľne preložiť ako Carpath 2. generácie, čo priamo odkazuje na jej predchodcu, ale môžeme ho čítať aj ako Carpath to Green, teda prechod myšlienky Carpathu do zelenej farby. Jej jedinečnosť a nezameniteľnosť spočíva v prvkoch, z ktorých je vytvorená. Na prvý dojem ide o kamufláž tvorenú troma rôznymi odtieňmi zelenej. Všetko sa však zmení pri detailnejšom pohľade, kedy si všimnete siluety kaprov, komponent kaprárskej montáže a log značky Delphin spolu s označením C2G. Vďaka tomuto neopakovateľnému prevedeniu sa vaša rybárska výbava okamžite stane jedinečnou a maximálne originálnou.

Delphin jedálenský set foody

Termotaška s príborom Delphin FullCOOL C2G je určená na prevoz potravín s potrebou čo najdlhšieho uchovania ich pôvodnej teploty. Celá taška je z vnútornej strany opatrená termovrstvou. Zároveň je osadená polstrovaním o hrúbke 6 mm, čo zabezpečuje jej stabilitu, aj keď je prázdna. Táto vrstva polstrovania sa správa ako dodatočný izolant a zvyšuje tak dobu uchovania potravín. Termoizolačná vrstva bola navrhnutá tak, že prekrýva vonkajší okraj o 1cm a zároveň je všitá aj pod celý obvodový zips. Výrazne tým predlžuje dobu ochrany nástrah či potravín. V prípade, že by táto vrstva nebola všitá pod zipsom, vzduch prúdiaci cez zips by oveľa rýchlejšie vnikal dovnútra. Taška je z boku dodatočne osadená dvoma sieťkami, ktoré slúžia ako úložný priestor.
V prednej časti je veľké vrecko, v ktorom je umiestnená kompletná jedálenská sada pre dve osoby. Obsahuje dva kusy plastových tanierov, dva nože, dve vidličky, dve lyžice a dve malé dezertné lyžičky. Odteraz si môžete dopriať viac komfortu, aj keď ste pri vode so svojou polovičkou alebo parťákom!
Pre pohodlné nosenie je taška FullCOOL C2G vybavená odopínateľným pásom na plece a mäkko polstrovanou rukoväťou.
Technické parametre: Rozmery tašky: 29cm x 29cm x 39cm Rozmery vrecka: 23cm x 4cm x 32cm Rozmery bočnej sieťky: 18cm x 23cm Priemer taniera: 23cm Objem: 32.5l
Štýlová patentovaná kamufláž z dielne značky Delphin pod označením C2G má mnoho podôb a uhlov pohľadu. Presne tak aj jej názov, ktorý môžeme voľne preložiť ako Carpath 2. generácie, čo priamo odkazuje na jej predchodcu, ale môžeme ho čítať aj ako Carpath to Green, teda prechod myšlienky Carpathu do zelenej farby. Jej jedinečnosť a nezameniteľnosť spočíva v prvkoch, z ktorých je vytvorená. Na prvý dojem ide o kamufláž tvorenú troma rôznymi odtieňmi zelenej. Všetko sa však zmení pri detailnejšom pohľade, kedy si všimnete siluety kaprov, komponentov kaprárskej montáže a lôg značky Delphin spolu s označením C2G. Vďaka tomuto neopakovateľnému prevedeniu sa vaša rybárska výbava okamžite stane jedinečnou a maximálne originálnou.

Shimano jedálenská taška tactical compact

•Stredový úchyt na vozík •Tepelne izolovaný hlavný oddiel •Postranné vrecko s taniermi, hrnčekmi, príbormi a doplnkami pre 2 osoby
 

Prowess jedálenská taška

Špecifikácia: – taška s izolačnou komorou – sada pre dvoch (2x tanier, 2x lyžica, 2x vidlička, 2x nôž, 1x utierka, 2x hrnček) – dve bočné vrecká na zips – polstrovaný ramenný popruh pre komfortné nosenie – dve madlá pre ľahké prenášanie

Korda čajový set compac tea

Rovnako ako všetky naše rady Compac je puzdro na čajovú sadu vodotesné, so zvarenými švami a priehľadným vekom na zips, aby bol obsah ľahko identifikovateľný a tiež sa dali ľahko utrieť.
Je dodávaná s párom našich vysoko kvalitných porcelánových hrnčekov, ktoré majú vysoký lesk, ergonomicky tvarovanú rukoväť a veľké logo Korda na vonkajšej strane. Obsahuje tiež dva plastové tégliky so skrutkovacím viečkom s vyrazeným logom Korda a určené na uloženie vašich sáčkov na kávu a čaj. Čierna pokovovaná lyžičkuaz nerezovej ocele, doplnenú laserom vyleptaným logom Korda.

Carppro jedálenský set compact

Dinner Set obsahuje dva plastové taniere, dve vidličky a dva nožíky z nehrdzavejúcej ocele. Tiež tu nájdete kuchynský nôž a rozložiteľný multifunkčný nástroj na otváranie fliaš, konzerv, vývrtku a tiež uterák z microfleecu. Puzdro je vyrobené z odolnej látky Oxford 650D v krásnej farbe, ktoré chráni celý set pred poškodením a slúži na prenášanie a skladovanie.
Rozmery: 55×26 cm

Delphin kávový / čajový

Napriek tomu ukrýva sadu, ktorá poteší každého kto si pri vode rád vychutná dobrú kávu alebo teplý čaj. COTEA obsahuje dva kvalitné nerezové hrnčeky, dve čajové lyžičky a taktiež dve uzatvárateľné nerezové nádobky, ktoré poslúžia napríklad na cukor a kávu. Samotná taštička disponuje malým sieťovaným vreckom, ktoré bez problémov pojme dostatočnú zásobu čajových vrecúšok. Navyše je opatrená kvalitnými zipsami, pričom ten vonkajší je vybavený praktickým držiakom s logom firmy Delphin. COTEA je dizajnované v obľúbenej CARPATH kamufláži s efektným piktogramom definujúcim využitie tohto zaujímavého produktu. Sada obsahuje: -základnú tašku -2 čajové lyžičky -2 nerezové hrnčeky -2 uzatvárateľné nádobky
Technické parametre:
Vonkajší rozmer: 17cm x 12cm x 10cm Objem hrnčekov: 2dcl Objem nádobiek: 1dcl

Carp spirit jedálenská sada

Obsahuje 2 taniere, 2 sady príborov, 2 hrnčeky, 2 poháriky, 1 termosku a dva obrúsky.
Taška má zosilnené švy a zipsy.

Anaconda batoh catering

Zabudovaná tepelná izolácia zaisťuje dlhodobé chladenie. Vďaka priloženému riadu si váš rybársky výlet užijete naplno a nebudete musieť riešiť, ako, čo, a hlavne z čoho budete jesť.
• Obsah: 2 x kovové šálky, 2x nôž, 2x vidlička, 2x čajová lyžička, 1 x uterák, 1 x soľnička na soľ / korenie (2 v 1), 1x vývrtka (multitool) • vyrobené z 900 D • vodeodolné • polstrovaný ramenný popruh • Rozmery:
Horná priehradka: 25 x 18 x 8 cm
Hlavná komora: 36 x 25 x 20 cm
Úložná sieť na vonkajšom vrecku: 24 x 20 x 8 cm

Daiwa is jedálenská

Polo-pevné veko je vynikajúci ako stolček alebo pracovná plocha a PVC základňa napomáha ochrane pred mokrom, vlhkou pôdou a špinou. Hlavný priestor je rozdelený na 3 časti pre nosenie rôznych predmetov: variče, kanvičky a plynové bomby. 2 vnútorné priehradky sú z ľahko čistiteľného termo materiálu, ktorý udržuje jedlo v chlade a čistote. Sieťovina pod vekom môže pojať v prípade potreby tanier. Dodáva sa s vnútornou PVC taškou na všetky základné veci na varenie – a môže byť tiež skladovaná oddelene od hlavnej tašky pre zaistenie hygieny. Materiál: 600D polyester, dno: PVC
S prídavnou PVC taškou ► Tvrdé veko, ktoré môže byť použité ako stolček a pracovná plocha ► Pasuje pod väčšinu ležadiel ► Ľahké čistenie

Aqua jedálenská sada compact food

Vďaka svojim malým rozmerom sa zmestí do väčšiny z našim tašiek. Sada obsahuje všetko, čo by ste mohli pri vode potrebovať- štvorcový tanier, štyri príbory vyrobené z nerezovej ocele a vývrtku. Na vnútornej strane obalu sa ďalej nachádza priehľadné PVC vrecko, kam si môžete uložiť ďalšie veci alebo si na ňu môžete odložiť príbory pri varení. Po použití možno jednoducho umyť, vďaka čomu je sada maximálne hygienická.
Vlastnosti produktu: • vyrobené z materiálu Endura • kompaktná jedálenská súprava navrhnutá pre jedného rybára • skladací obal, ktorý šetrí miesto • súčasťou balenia je štvorcový tanier • nerezový nôž, vidlička, lyžica a čajová lyžička • nerezová vývrtka na fľaše • ľahko umývateľné priehľadné PVC vrecko na vnútornej strane obalu
Materiál: Endura

Nash jedálenská taška subterfuge

Jedna sekcia je izolovaná a potiahnutá fóliou, aby potraviny boli udržané dlhšie čerstvé a mlieko vychladené. Druhá sekcia slúži na uloženie trvanlivých potravín v suchu alebo na uloženie Vašich pomôcok na varenie alebo na súpravu na varenie. •Zosílená konštrukcia veka pre pohodlnú pracovnú plochu alebo stôl •Trojstranný vrchný prístup na zips k izolovanému a neizolovanému úložisku •Elastické vrecko na tanier •Štyri vnútorné elastické sieťové vrecká umiestnené pod vekom tašky na korenie, dezinfekciu rúk alebo príbory •Elastické rukoväte tašky •Odnímateľný a nastaviteľný neoprénový ramenný popruh •Umývateľná a vodeodolná základňa tašky
 
Rozmery: •Celkový rozmer batožiny: 41cm (š) x 29.5cm (h) x 30cm (v) •Izolovaná sekcia: 17cm (š) x 29.5cm (h) •Neizolovaná sekcia: 23cm (š) x 29.5cm (h)

Delphin jedálenská termotaška area

Celá taška je z vnútornej strany opatrená termovrstvou. Zároveň je osadená polstrovaním o hrúbke 8mm, čo zabezpečuje jej stabilitu, aj keď je prázdna. Táto vrstva polstrovania sa správa ako dodatočný izolant a zvyšuje tak dobu uchovania potravín. Termoizolačná vrstva bola navrhnutá tak, že prekrýva vonkajší okraj o 1cm a zároveň je všitá aj pod celý obvodový zips. Výrazne tým predlžuje dobu ochrany nástrah či potravín. V prípade, že by táto vrstva nebola všitá pod zipsom, vzduch prúdiaci cez zips by oveľa rýchlejšie vnikal dovnútra. Taška je z boku dodatočne osadená dvoma sieťkami, ktoré slúžia ako úložný priestor.
V prednej časti je veľké vrecko, v ktorom je umiestnená kompletná jedálenská sada pre dve osoby. Obsahuje dva kusy plastových tanierov, dva nože, dve vidličky, dve lyžice a dve malé dezertné lyžičky. Odteraz si môžete dopriať viac komfortu, aj keď ste pri vode so svojou polovičkou alebo parťákom!
Pre pohodlné nosenie je taška FullCool+ vybavená odopínateľným pásom na plece a mäkko polstrovanou rukoväťou.
Technické parametre: Rozmery tašky: 29cm x 29cm x 39cm Rozmery vrecka: 23cm x 4cm x 32cm Rozmery bočnej sieťky: 18cm x 23cm Priemer taniera: 23cm Objem: 32.5l
Kamufláž CARPATH je unikátnym a patentovaným dizajnovým vzorom, ktorý v sebe skĺbil maskovací vizuál kamufláže a siluety kaprov, ktoré túto kamufláž tvoria. Tento jedinečný a neopakovateľný návrh pochádza kompletne z dielne značky Delphin a posúva hranice vášho rybárskeho vybavenia do úplne novej dimenzie.

Aqua taška na riad cookware

Taška na riad pojme varič, panvicu, riad, tašku Brew Kit Bag, set príborov Compact Food Set, alebo celý rad ďalších vecí. Vnútri sú dve bočné vrecká, zadné vrecko na zips a vrecko na zips na spodnej strane veka ponúka ďalší priestor pre uloženie. Pohodlný polstrovaný ramenný popruh a držadlá uľahčujú prepravu a vodotesná základňa z Nyplaxu zabraňuje vniknutiu vody pri odložení na mokrý povrch.
vlastnosti produktu • vnútorné vrecko na zips • 2 vnútorné bočné vrecká • 1 vrecko na spodnej strane veka • Pohodlný, vystlaný ramenný popruh a držadlá • vodotesná základňa z Nyplaxu
technické špecifikácie
Rozmery: 240 (h) x 240 (d) x 400 mm (š)
Materiál: Endura

Solar jedálenská taška sp modular

Tie perfektne pasujú do hlavného priestoru tašky, ale môžu byť tiež ľahko a rýchlo upevnené na vonkajšiu stranu tašky, takže si môžete rýchlo prispôsobiť jej veľkosť, prípadne vymeniť výbavu, ktorú si so sebou veziete, počas niekoľkých sekund.Velké a malé modulárne vrecká sú k dispozícii aj samostatne, rovnako ako SP Cookware Pouch, ktorý je plne vybavený sadou riadu, tanierov, uteráka a príboru.

Nash jedálenská taška one man

Obsahuje tiež vrecko na zips na spodnej strane veka na sáčky s korením
ROZMERY: 4 cm (v) x 29 cm (š) x 29 cm (h)

Nash jedálenská taška session

Predná komora obsahuje luxusný čierny žiaruvzdorný tanier, čierny nerezový nôž, vidličku, dezertnú lyžičku
Dodáva sa s umývateľným sáčkom na šnúrku na použité taniere a riad.

ROZMERY:
28 cm (v) x 50 cm (š) x 33 cm (h) 
Izolovaný priestor: 28 cm (v) x 21 cm (š) x 33 cm (h)
​Hlavný priestor: 28 cm (v) x 32 cm (š) x 33 cm (h)