Delphin batoh x carryall

Výnimku môže tvoriť len produkt, ktorý v oboch funkciách exceluje. A práve to je TRANZPORTER. Volajte ho plnohodnotný ruksak! Hovorte mu plnohodnotná carryall taška na rameno! Pravda je taká, že v skutočnosti je to plnohodnotný prienik oboch týchto modelov v jednom dizajne!
Do najmenších detailov prepracovaný produkt, na ktorom sme si pri vývoji dali naozaj záležať. Jeho objem 55 litrov umožňuje zbaliť naozaj všetko, čo pri svojich expedíciách potrebujete. Pokiaľ svoju výbavu potrebujete preniesť na väčšie vzdialenosti jednoducho ho vďaka ramenným popruhom použijete ako ruksak, pričom o pohodlie vášho chrbta sa postará mäkčená odnímateľná výstuha. Práve slovo odnímateľná je podstatné. Štandardom pri produktoch 2v1 totiž býva, že dosadacia plocha chrbta ruksaku a dosadacia plocha carryall tašky je tá istá. To znamená 2 nevýhody. Prvou je špina, ktorú si po použití carryall tašky určite nechcete dať na chrbát. Druhou je slabá ergonómia tejto spoločnej plochy. My sme to ale vyriešili. Chrbát je možné opatriť špeciálnou vrstvou, ktorá ochráni Váš chrbát od nečistôt a zároveň dopraje pohodlie chrbtici. V prípade potreby túto vrstvu odpojíte, spolu s ňou i ramenné popruhy a na svete je zrazu plnohodnotná taška cez rameno. Na jej spodnej časti je vrstva ľahko čistiteľnej PVC, ktorá je 100% vodeodolná a tak ju môžete bez starostí položiť kdekoľvek na zem.
Ďalšou výhodou je úchyt opatrený EVA rúčkou, vďaka ktorému je možné TRANSPORTER bez ťažkostí zasúvať a vyťahovať z pod lehátka. Napriek svojej veľkosti vám tak v bivaku nezaberie ďalšie miesto navyše. Vnútri ruksaku/tašky sa nachádza odopínateľná priehradka, ktorá umožňuje v prípade potreby predeliť vnútorný priestor na dve časti. Vy si tak viete svoje veci usporiadať naozaj prehľadne, prípadne si ľahko oddelíte napr. jedlo a oblečenie od rybárskych potrieb. K dokonalému poriadku a uloženiu vecí napomáhajú aj veľké kapsy umiestnené po bokoch a vpredu opatrené kvalitnými zipsami s praktickým Delphin úchopom. Vstup do hlavnej časti TRANZPORTER-a umožňuje veľký otvor prechádzajúci z vrchnej až do prednej časti a taktiež druhý otvor na prednej strane. Vďaka nim bez problémov do vnútra uložíte všetko potrebné pre vaše výpravy, ktoré sa s TRANZPORTER-om stanú omnoho pohodlnejšie. Unikátny CARPATH dizajn, niektorých častí už len efektívne podčiarkuje jedinečnosť tohto skvelého produktu.
Technické parametre: Celkový rozmer vrátane vreciek ŠxVxH: 45cm x 50cm x 40cm Rozmer hlavnej časti ruksaku ŠxVxH: 30cm x 45cm x 30cm Rozmer predné vrecko ŠxVxH: 24cm x 16cm x 5cm Rozmer bočného vrecka ŠxVxH: 39cm x 20cm x 5cm

Delphin batoh blokz

Áno, to je ruksak navrhnutý spoločnosťou Delphin, ktorý na prvý pohľad zaujme svojím prevedením a variabilitou. Podľa štýlu rybačky si sami zvolíte objem ruksaku, ktorý si so sebou vezmete. Je možné ho nakonfigurovať od 30, až do neuveriteľných litrov, čo znamená, že jeho objem viete takmer zdvojnásobiť!
Tak ako napovedá jeho názov, pozostáva z niekoľkých “blokov“, ktoré spolu tvoria jedinečný celok. V základe BLOKZ pozostáva z hlavnej časti – univerzálneho ruksaku, na ktorom sú upnuté v prednej časti tri veľké samostatné tašky/kapsy v obľúbenom Carpath dizajne. Každá z nich má objem 5 litrov. Samotná kapsa BLOKZ vo vnútri disponuje nastaviteľnou/ odnímateľnou priehradkou, vďaka ktorej budete mať vo svojich veciach väčší prehľad a poriadok. Všetky tieto kapsy sú opatrené klipmi, ktorými ich je možné medzi sebou prepojiť vďaka čomu držia spolu s ruksakom veľmi kompaktne ako celok s objemom 45 litrov.
Mysleli sme však aj na tých, ktorý zo sebou nosia k vode naozaj veľké množstvo výbavy. Ruksak je po bokoch opatrený univerzálnymi popruhmi s klipmi, na ktoré je možné pripnúť ďalšie dve kapsy BLOKZ, ktoré sa dajú osobitne dokúpiť. Možné je aj využiť tieto bočné popruhy na uchytenie častí výbavy, či oblečenia. Takto je možné získať naozaj luxusný priestor na transport rybárskych potrieb. Samotné telo ruksaka poskytuje objem 30 litrov a svojím štýlovým prevedením si nájde uplatnenie aj pri bežnom nosení či turistike. Vnútri ruksaku sa nachádza odopínateľná priehradka, ktorá umožňuje v prípade potreby predeliť vnútorný priestor na dve časti- vrchnú a spodnú. Svoje veci si tak viete usporiadať naozaj prehľadne, prípadne si ľahko oddelíte napr. jedlo a oblečenie od rybárskych potrieb. Samotný ruksak disponuje až troma plnohodnotnými vstupmi, zabezpečujúcimi dokonalý prístup do každej časti! Vďaka nim poľahky zbalíte do ruksaka všetko potrebné pre vaše expedície. Pokiaľ patríte medzi aktívnych a praktických rybárov, ktorí často potrebujú prepraviť svoju výbavu na vzdialené miesto, tak BLOKZ sa stane vašim nenahraditeľným pomocníkom.
Technické parametre: Celkový rozmer vrátane vreciek ŠxVxH: 55cm x 45cm x 32cm Rozmer hlavnej časti ruksaku ŠxVxH: 31cm x 45cm x 22cm Rozmer upnutých tašiek ŠxVxH: 15cm x 32cm x 11cm

Nash batoh dwarf ruckall

Vnútro batohu je opatrené nepremokavou povrchovou úpravou, ktorá bráni absorpcii vody pri jeho rozložení. Hlavné vrecko obsahuje štyri malé a dve veľké sieťované vrecká. Ruckall je vnútri podšitý camo vzorom vytvoreným z Nash loga kapra.
Ďalší úložný priestor sa nachádza na oboch bokoch v podobe vreciek na zips po celej dĺžke pre úschovu vidličiek alebo stojanov. Tvarované, polstrované a nastaviteľné ramenné popruhy zaisťujú pohodlie pri nosení na chrbte. Popruhy batohu sa dajú schovať za vodeodolnú plachtu, ktorá ochráni popruhy pred znečistením.

Delphin batoh s boxy

Jeho vnútorný priestor s objemom 35 litrov umožňuje zbaliť veľké množstvo rybárskej výbavy, či iného príslušenstva, potrebného pre vaše aktivity. Priaznivcov prívlače, či feedru určite poteší, že v základe obsahuje 3 kusy transparentných krabíc, vhodných na uloženie nástrah/krmítok a ďalších rybárskych potrieb. V prípade, že tieto boxy nemáte v pláne využívať, tak ich jednoducho vyberiete, odlepíte suchý zips držiaci priehradky, ktoré ich oddeľujú a vznikne veľký priestor na uloženie požadovaných vecí. Ďalšou nespornou devízou je univerzálny popruh s klipmi, na ktorý je možné upevniť čokoľvek, čo popruh unesie a nevojde sa do vnútra ruksaku. OneBag, tak ako všetky naše ruksaky je opatrený kvalitnými zipsami s praktickými Delphin držiakmi na bežci. Do vnútorného priestoru je možné sa dostať prostredníctvom dvoch otvorov na prednej strane. Vrchný je navyše opatrený praktickým vreckom, určeným na odloženie drobných vecí ako kľúče, mobil a podobne. Na spodnej strane ruksaka sa nachádza vrstva PVC materiálu, vďaka ktorému ho môžete položiť aj na vlhkú, prípadne špinavú zem bez toho aby ste si tento skvelý produkt znehodnotili.
Pokiaľ teda hľadáte univerzálny ruksak, ktorý si nájde uplatnenie pri všetkých rybolovných technikách ale taktiež v iných oblastiach, tak OneBag vaše požiadavky do bodky splní.
Technické parametre: Celkový rozmer vrátane vreciek ŠxVxH: 40cm x 45cm x 25cm Rozmer hlavnej časti ruksaku ŠxVxH: 30cm x 45cm x 25cm Rozmer predné vrecko ŠxVxH: 25cm x 13cm x 4cm Rozmer bočného vrecka ŠxVxH: 17cm x 35cm x 5cm

Wychwood batoh comforter packsmart

Jednotlivé segmenty možno od seba jednoducho oddeliť zipsom a opätovne ich zipsom k sebe pripevniť ako jednotný celok pre ľahký transport. Hlavná časť batohu obsahuje jeden segment s dvoma oddelenými komorami plus ďalšie tri segmenty, ktoré sú pripevnenie k hlavnej časti zipsom.
Špecifikácia: – veľmi pevné a odolné Duraflex pracky a klipsne – originálne Bespoke zipsy – použitý materiál 600D Nylon – zložiteľný ochranný plášť proti dažďu – polstrované popruhy cez ramená – podporný bedrový pás pre komfortné nosenie – 1 hlavný segment – 3 zipsom odopínateľné segmenty – rozmery: 500 x 320 x 220 mm

Berkley batoh urbn sling

Skladá sa z dvoch hlavných priehradiek, jedného predného vrecka na zips, silného ramenného popruhu a madla pre transport.
Berkley URBN je úplne nová rada přívlačového vybavenia, predovšetkým ucelený rad taškoviny, špeciálne vyrobená pre rybárov, ktorí radi chytajú dravca v centre miest. Šedý maskáč, šitý priamo na mieru pre značku Berkley je odolný proti vode a jemná reflexná povrchová úprava vás udrží v bezpečí v rušnom a frekventovanom meste.
Technické údaje: • multifunkčné využitie • dostatočná kapacita pre uloženie vecí • kompaktný dizajn • inovatívna možnosť uloženia vecí a kombinovanie tašiek medzi sebou • URBN camo dizajn

Berkley batoh urbn sling body

Na ľavom boku sa nachádzajú dva popruhy pre upevnenie transportného puzdra. Na pravom boku sa nachádza vrecko a ochranný popruh, do ktorého môžete umiestniť Váš prút pri premiestnení z miesta na miesto.
Samozrejmosťou je kvalitné polstrovanie, popruh cez rameno a kompaktné rozmery.
Berkley URBN je úplne nová rada prívlačového vybavenia, predovšetkým ucelený rad taškoviny, špeciálne vyrobená pre rybárov, ktorí radi chytajú dravca v centre miest. Šedý maskáč, šitý priamo na mieru pre značku Berkley je odolný proti vode a jemná reflexná povrchová úprava vás udrží v bezpečí v rušnom a frekventovanom meste.
Technické údaje:
• multifunkčné využitie • dostatočná kapacita pre uloženie vecí • kompaktný dizajn • inovatívna možnosť uloženia vecí a kombinovanie tašiek medzi sebou • URBN camo dizajn

Berkley batoh urbn back

Na prednej strane sa nachádzajú dve vrecká, horné vrecko poskytuje dostatok miesta napríklad pre foťák alebo iné dôležité veci, naopak spodné vrecko obsahuje štyri plastové krabičky na uloženie nástrah a bižutérie. Po bokoch sa nachádzajú dve vrecká na zips.
Batoh je vybavený silne polstrovaným chrbtom so špeciálnou bedrovou úpravou pre pohodlnosť a nataviteľnými popruhmi pre akékoľvek prispôsobenie.
Berkley URBN je úplne nový rad prívlačového vybavenia, predovšetkým ucelený rad taškoviny, špeciálne vyrobený pre rybárov, ktorí radi chytajú dravce v centre miest. Šedý maskáč, šitý priamo na mieru pre značku Berkley je odolný voči vode a jemná reflexná povrchová úprava vás udrží v bezpečí v rušnom a frekventovanom meste.
Technické údaje: • multifunkčné využitie • dostatočná kapacita na uloženie vecí • kompaktný dizajn • URBN camo dizajn • silné a kvalitné polstrovanie • nastaviteľná veľkosť • súčasťou sú štyri plastové krabičky na bižutériu a drobnosti

Jrc batoh defender green

Batoh je vybavený nastaviteľnými polstrovanými ramennými popruhmi a niekoľkými vreckami pre univerzálne použitie.
Technické údaje: • pevná a vode odolná 500D tkanina • kvalitné polstrovanie pre extra ochranu • ľahké a kompaktné prevedenie • dvojité zipsy • polstrované ramenné popruhy • viac menších vreciek
Rozmery: 48 x 37cm (v x š)

Wychwood batoh tactical hd

Batoh Tactical HD Backpack s invovativním usporiadaním jednotlivých komôr pre maximálny prehľad a rýchlosť obsluhy. Batoh obsahuje jednu veľkú a dve bočné komory, jedna vrátane dvoch menších komôr na zips. V prednej časti potom nájdeme dve vrecká pre tyče alebo dištančné tyče. Vnútorná časť obsahuje sieťovanú kapsu. Ďalej na batohu nájdeme 3 popruhy na suchý zips pre možnosť ďalšieho upevnenia vybavenia. Na batoh boli použité odolné zipsy Bespoke. Nechýba ani ramenný popruh. Farba v kombinácii zelenej a kamo.
Špecifikácia: • použitý extra odolný materiál Nylon 1200D • komfortný popruh cez rameno • jedna veľká a dve bočné komory na zips • predné vrecká na zavŕtavacie tyče alebo dištančné tyče • vnútorné sieťované vrecko • tri popruhy na suchý zips pre ďalšie upevnenie vybavenie • použité zips Bespoke pre ich odolnosť a dlhú životnosť • pásové a prsné zapnutie pre jednoduchší transport • farba: kombinácia zelenej a camo • rozmery: 450 mm (dĺžka) x 420 mm (šírka) x 170 mm (hĺbka)

Wychwood batoh tactical hd

Náš Packsmart dizajn je už v obehu niekoľko rokov a stále zostáva populárnym. A preto sme doterajší dizajn vylepšili a priniesli tak nový dizajn v kombinácii dvoch farieb, zelenej a camo a použili ten najlepší možný materiál Nylon 1200D, ktorý je maximálne odolný aj pri opakovanom používaní. Ľahučko sme upravili veľkosť pre ešte väčší komfort nosenia. Ponúka jednu hlavnú komoru a dve bočné, ktoré možno kompletne odopnúť zipsom, a tým je použiť úplne individuálne. Batoh Tactical HD Packsmart ponúka aj naďalej polstrované ramené popruhy pre jednoduché a pohodlné nosenie. Obsahuje pásový a prsný popruh pre zabezpečenie. Jednotlivé popruhy možno ľahko nastaviť na požadovanú dĺžku. Z boku nájdeme aj madlo pre jednoduché prenášanie na krátku vzdialenosť bez nutnosti batoh opätovne dvíhať a pokladať. Odolné zipsy Bespoke plnia svoju funkciu na 100%. Vďaka systému Packsmart sme schopní ľahko a prehľadne vyhľadať jednotlivé vybavenie okamžite bez zbytočného prehrabovania a posúvania vecí. Ďalšou veľmi podarenou vecou je podložka, ktorá je umiestnená na vnútornej časti vrchného prehozu batohu, je navyše pogumovaná, teda ju možno ľahko očistiť vlhkou handričkou alebo obrúskom. Výborná vec, ako si udržať v čistote chrbtovú časť batohu pri pokladaní na zem. Na vrchnej časti batohu sú umiestnené dve plastové oká so štyrmi vstupmi, na ktoré je možné pripevniť ďalšie vybavenie.
Špecifikácia: • použitý materiál Nylon 1200D • hlavná veľká komora • dve bočné komory na zips, ktoré možno plne odopnúť • vnútorné vrecko zo sieťoviny pre maximálny prehľad- • vrchná časť obsahuje platová oká pre upevnenie ďalšieho vybavenia • veľká podložka pre možnosť ochrany chrbtovej časti batohu alebo ako možnosť využitia pre pokľaknutie • jedno bočné madlo uľahčujúce krátky prenos • farba: kombinácia zelenej a camo • rozmery: 450 mm (dĺžka) x 280 mm (šírka) x 270 mm (hĺbka)

Sports batoh na zavážaciu

Chráňte svoju zavážaciu loďku SPORTS M2 alebo M1 pomocou praktického batohu. Všetky potrebné veci budete mať pohromade a bez starostí, že ste na niečo zabudli. Pohodlné popruhy vám zaručia komfort pri preprave.
Rozmery: • Dĺžka 68cm šírka 43cm výška23 cm. • Rozmery vrchného vrecka: Dĺžka 23 šírka 20 výška 7,5 cm.
Dôvody na kúpu batohu pre zavážacie loďky SPORTS M2 a SPORTS M1: • Dokonalá ochrana pre zavážacie loďky • Praktický batoh • Pohodlné popruhy

Mivardi batoh multi green

Umožňujúce prepravu zložených teleskopických prútov s navijakmi. Batohy sú vyrobené z extrémne odolného a 100% nepremokavého materiálu B POL635D. Ponúkajú päť vonkajších vreciek a praktické bočné pásky pre upevnenie rybárskych doplnkov. Sú vybavené špeciálnymi anatomicky tvarovanými popruhmi s komfortným polstrovaním a kvalitnými zipsami brániacimi pretekaniu vody, osadenými luxusnými ťahali MIVARDI.
Výška 48cm, šírka 35cm, hĺbka 25cm 2x vrecko 24 x 20 x 8cm 2x vrecko 23 x 17 x 5cm

Mivardi batoh multi green

Umožňujúce prepravu zložených teleskopických prútov s navijakmi. Batohy sú vyrobené z extrémne odolného a 100% nepremokavého materiálu B POL635D. Ponúkajú päť vonkajších vreciek a praktické bočné pásky pre upevnenie rybárskych doplnkov. Sú vybavené špeciálnymi anatomicky tvarovanými popruhmi s komfortným polstrovaním a kvalitnými zipsami brániacimi pretekaniu vody, osadenými luxusnými ťahali MIVARDI.

Vnútorné rozmer: 58 x 31 x 21 cm
Parametre

Hmotnosť
1,48 kg

Veľkosť
Výška 58 cm, šířka 41 cm, hĺbbka 27 cm

Počet kusov v balení
1

Objem
50 I

Poznámky
2 x vrecko 24 x 20 x 8 cm a 2x vrecko 23 x 17 x 5 cm

Mivardi batoh camo code

To je zaistené otváracia prednou stenou a veľkými vreckami po obvode. Svojou veľkosťou je predurčený pre kratšie vychádzky alebo aktívny rybolov, pri ktorom sa postupne premiestňujete na nové lovné miesta. Polstrované popruhy a odvetraná chrbtová časť umožňujú veľmi pohodlné nosenie. Odolný, nepremokavý a ľahko umývateľný materiál B POL600D v CamoCODE dizajne vrátane originálnych tiahel zipsov podčiarkujú prémiovú kvalitu tohto batohu.

Mistrall rybársky batoh 26

V hlavnom vrecku je dosť miesta pre všetko potrebné vybavenie, a ešte vám zostane miesto na desiatu. Do postranných vreciek si môžete roztriediť rybárske drobnosti. Nájdete tu aj špeciálne vrecko na pitie, aby ste pri vašich vychádzkach nemuseli batoh zbytočne otvárať.
Objem: 26 l

Leeda batoh a taška rogue

Batožina v štýle brašne s dostatkom úložného priestoru, ktorú možno nosiť aj ako batoh. Táto séria batožiny Rogue bola navrhnutá ako modulárny systém, čo znamená, že hlavný priestor a bočné vrecká sú dimenzované tak, aby sa do nich vošlo ďalšie príslušenstvo z radu Modular System.
Špecifikácia: • dve veľké vonkajšie vrecká • nastaviteľné ramenné popruhy • veľká hlavná komora • Rozmery 440 mm (š) x 280 mm (h) x 250 mm (v) • batožina 2V1 • farba: zelená

Fox batoh camolite shoulder

• Môžete v ňom uschovať púzdro na doklady Fox Licencia Wallet a / alebo rybársku povolenku, lístky, a pod. • Tiež to môže byť skvelá taška na uloženie základného príslušenstva • Možno ju nosiť na pravom alebo ľavom ramene • Unikátny Fox Camo vzor • 100% vodeodolný materiál 500Denier Polyester • Rozmery: 17.5cm x 5.5cm x 23cm

Fox batoh explorer rucksack barrow bag

• Skryté popruhy pre pripevnenie na chrbát • Špeciálne navrhnuté pre rýchle a jednoduché použitie • Obsahuje jeden veľký, centrálny priestor s prepážkami zo suchého zipsu • Prepážky zo suchého zipsu umožňujú užívateľovi usporiadať vnútorné úložisko tak, aby vyhovovala presne jeho potrebám • Jeden dvojitý zips po obvode batohu umožňuje prístup ku všetkým vnútorným častiam • Už nie je potrebné otvárať viac zipsov / častí, aby ste získali prístup ku kompletnému obsahu • Prístup do jednej hlavnej časti umožňuje všetko rýchlo vytiahnuť a rovno začať chytať • Popruhy sú umiestnené na hornom, spodnom a bočnom paneli • Popruhy umožňujú pripevnenie ďalších vecí k batohu • K batohu možno pripevniť zrolovanú podložku, kresielko R-series Guest chair, vážiaci sak STR, a dokonca aj Explorer púzdra na prúty • Tvarovaná EVA základňa • Neoprénové bočné rukoväte • Sieťované vrecká na zips vnútri veka pre organizáciu osobných vecí počas rybolovu – kľúče, peňaženka, lístky, doklady a telefón • Medium Rucksack je opatrený: • 3 veľkými, 3 strednými a 3 malými prepážkami • Large Rucksack je opatrený: • 4 veľkými, 4 strednými a 4 malými prepážkami • Vonkajšia tkanina – 500D x 500D polyester potiahnutý PVC • Podšívka – 100% polyester • Výplň – 70% polyetylén, 30% polyuretán • Medium – 30l – 51x26x24cm

Fox batoh explorer rucksack barrow

• Skryté popruhy pre pripevnenie na chrbát • Špeciálne navrhnuté pre rýchle a jednoduché použitie • Obsahuje jeden veľký, centrálny priestor s prepážkami zo suchého zipsu • Prepážky zo suchého zipsu umožňujú užívateľovi usporiadať vnútorné úložisko tak, aby vyhovovala presne jeho potrebám • Jeden dvojitý zips po obvode batohu umožňuje prístup ku všetkým vnútorným častiam • Už nie je potrebné otvárať viac zipsov / častí, aby ste získali prístup ku kompletnému obsahu • Prístup do jednej hlavnej časti umožňuje všetko rýchlo vytiahnuť a rovno začať chytať • Popruhy sú umiestnené na hornom, spodnom a bočnom paneli • Popruhy umožňujú pripevnenie ďalších vecí k batohu • K batohu možno pripevniť zrolovanú podložku, kresielko R-series Guest chair, vážiaci sak STR, a dokonca aj Explorer púzdra na prúty • Tvarovaná EVA základňa • Neoprénové bočné rukoväte • Sieťované vrecká na zips vnútri veka pre organizáciu osobných vecí počas rybolovu – kľúče, peňaženka, lístky, doklady a telefón • Medium Rucksack je opatrený: • 3 veľkými, 3 strednými a 3 malými prepážkami • Large Rucksack je opatrený: • 4 veľkými, 4 strednými a 4 malými prepážkami • Vonkajšia tkanina – 500D x 500D polyester potiahnutý PVC • Podšívka – 100% polyester • Výplň – 70% polyetylén, 30% polyuretán
Medium – 45l – 59x31x26cm

Giants fishing batoh compact

Pri vývoji tohoto batohu, bolo dbané na funkčnost a každý detail, skvelé použitie na krátkodobé výpravy, kdy potrebujete mať všetko na jednom miete.

• V čelnej časti dve veľké vrecká na zips • Tri oddelené ukladacie priestory s transparentným vekom pre prehľadnejšie skladovanie • Po oboch bokoch úchytky na 4ks vidličiek • V spodnej časti chrbtovej časti očko na pripevnenie rolovacie podložky • Komfortne polstrované ramenné popruhy, ktoré sú nastaviteľné • Vode odolný nylonový materiál 210D • Vyhotovenie v atraktívnom kamuflážovom vzore • Spodná ochranná časť z vystuženého PVC

Mivardi batoh multi camo 50

Umývateľný, 100% nepremokavý materiál v maskovacom dizajne je odolný proti pretrhnutiu a jeho kvalitu spoznáte na prvý dotyk. Vynikajú pevným ušitím a perfektným spracovaním s použitím pevnostných spojok a doplnkov.
Vnútorný rozmer: 58 x 31 x 21 cm
Výška 58 cm, šírka 41 cm, hĺbka 27
2 x vrecko 24x20x8 cm a 2x vrecko 23 x17x5 cm

Mivardi batoh multi camo 30

Umývateľný, 100% nepremokavý materiál v maskovacom dizajne je odolný proti pretrhnutiu a jeho kvalitu spoznáte na prvý dotyk. Vynikajú pevným ušitím a perfektným spracovaním s použitím pevnostných spojok a doplnkov.
Rozmer: 25 x 25 x 50 cm (d x š x v)

Mivardi vodotesný batoh premium

Po uzavretí 100% chránia obsah proti vlhkosti aj v prípade spadnutia do vody. Dva nastaviteľné popruhy umožňujú ľahké nosenie na chrbte.

Korum batoh transition rucksack

Transition Rucksack ponúka veľkokapacitnú tašku v tvare batohu, ktorá ponúka maximálnu funkčnosť a pohodlie na dlhších vychádzkach. Nová koncepcia veka umožní ľahké otvorenie hlavnej časti batohu. Tri vonkajšie vrecká sú plne kompatibilné s ITM a Transition puzdrami. Na hornej strane tašky sú dve pásky na suchý zips, ktoré pojmú veci, ako sú skladacie podberákové hlavy alebo vidličky.
ROZMERY: 52x40x18

Korum batoh transition ruckbag

Funkcia jedinečných popruhov pre kombatiblitu s nosením kresiel zostala zachovaná.
Novo sú na hornej strane tašky dva pásiky na suchý zips, v ktorých je možné ľahko uložiť podberák alebo vidličky. Štyri klipy v tvare D sú určené pre pripevnenie karabíny, ku ktorej ide potom ľahko pripnúť podložka alebo ostatné veci z rady Transition.
Rozmer: 48x45x26

Korum batoh transition compact

Kompaktná verzia nášho kultového konceptu Ruckbag. Funkcia jedinečných popruhov pre kombatiblitu s nosením kresiel zostala zachovaná.
Novo sú na hornej strane tašky dva pásiky na suchý zips, v ktorých je možné ľahko uložiť podberák alebo vidličky.
Štyri klipy v tvare D sú určené pre pripevnenie karabíny, ku ktorej ide potom ľahko pripnúť podložka alebo ostatné veci z rady Transition.
ROZMERY: 40x43x20

Solar batoh sp rucksacka

Tento 40 litrový batoh vyrobený z ultra odolného nylonového materiálu 1680D, má zabudovanú odnímateľnú pláštenku, takže ho môžete používať aj v tom najsilnejšom lejaku a veci vnútri zostanú suché. Batohu dominuje veľké, predné vrecko na zips, do ktorého sa zmestia najrôznejšie boxy alebo krabičky na bižutériu. Veľké postranné vrecká pre vidličky, alebo ďalšie vybavenie. Mäkká rukoväť a polstrované ramenné popruhy s tvarovanou chrbtovou opierkou so sieťovinou pre lepšie prúdenie vzduchu uľahčujú nosenie.

Aqua batoh torrent duffel

Jeho design zodpovedá štýlu „Duffel bag“ a je vyrobený z nášho robustného vodeodolného materiálu Torrent. Ďalej boli pri výrobe použité veľmi kvalitné heavy-duty popruhy a inovované ALULA® SIMPLX® Tensionlock® pracky. Táto robustná taška je skvelá pri pobyte na lodi alebo na cestovanie. Vďaka svojim popruhom ju môžete nosiť ako batoh alebo ako klasickú tašku. Postranné úchyty napomáhajú pri nakladaní tašky do auta alebo lode. Hlavný zips je prekrytý špeciálnou klapkou, aby sa do dovnútra nedostala voda. Vnútri sa nachádza sieťované vrecko s tichým zipsom, vďaka ktorej máte rýchly prístup ku všetkým veciam. Taška je bohato vypolstrovaná, vďaka čomu chráni všetky veci vo vnútri. Táto taška je skvelým doplnkom nášhoTorrent radu.

Aqua batoh roving rucksack

Vlastnosti produktu: • vyrobené z materiálu DPM Endura • popruhy na pripevnenie podložky alebo bivaku Atom Plus • vnútri sa nachádza stolček • v chrbtovej časti sa nachádza EVA pena • pohodlne sa nosí vďaka úzkemu dizajnu • perfektne sa vďaka svojej konštrukcii hodí na prepravný vozík • vďaka svojmu nízkemu profilu ho možno jednoducho zastrčiť pod stoličku alebo ležadlo • dva úchyty pre ľahkú manipuláciu • tri úchyty pri nosení- ramenné popruhy a bedrový popruh • tri vrecká na vonkajšej strane batohu • dve sieťové vrecká vo vnútri batohu • jedno vrecko na zips vnútri batohu • dve odnímateľná puzdra vnútri batohu
Navrhnuté na kombináciu s: • Pramencov Cool Bag • Pramencov Rig Wallet • Pramencov Buzz Bar Bag • Pramencov Gadget Bag • Pramencov 2 Pot Glug Bag • Deluxe Scales Pouch
Materiál: DPM Endura

Aqua batoh deluxe roving

Vlastnosti produktu: • vyrobené z materiálu DPM Endura • popruhy na pripevnenie podložky alebo bivaku Atom Plus • vnútri sa nachádza stolček • v chrbtovej časti sa nachádza EVA pena • pláštenka z materiálu Aquatexx® • úchyty na vidličky na vonkajšej strane dlhé vrecká • vypolstrovaná prepážka v dlhej vrecku • použité zipsy č. 10 • pohodlne sa nosí vďaka úzkemu dizajnu • perfektne sa vďaka svojej konštrukcii hodí na prepravný vozík • vďaka svojmu nízkemu profilu ho možno jednoducho zastrčiť pod stoličku alebo ležadlo • dva úchyty pre ľahkú manipuláciu • tri úchyty pri nosení- ramenné popruhy a bedrový popruh • tri vrecká na vonkajšej strane batohu • dve sieťové vrecká vo vnútri batohu • jedno vrecko na zips vnútri batohu • dve odnímateľné puzdra vnútri batohu
Navrhnuté na kombináciu s: • Pramencov Cool Bag • Pramencov Rig Wallet • Pramencov Buzz Bar Bag • Pramencov Gadget Bag • Deluxe Scales Pouch • Pramencov 2 Pot Glug Bag • Large Bitz Bags • Small Bitz Bags • Brew Kit Bag • Standard Cool Bag
Materiál: DPM Endura

Starbaits batoh pro staff

Môžete si vybrať z dvoch variantov nosenia. Cez jedno rameno alebo popruh rozzipujete a máte klasický batoh.
Technické parametre: • Silné polstrovanie • Pevné zipsy • Nastaviteľný polstrovaný popruh cez ramená • Hlavná komora a dve menšie vonkajšie vrecká • Rozmery: 34x15x25 cm

Prologic batoh avenger rucksack

• Nastaviteľný •• Antikorózne HD zipsy s vysoko viditeľnými jazdcami •• 2 x odnímateľné vrecko •• 4 x úložné popruhy na vidličky •• Doplnkové úložisko •• Skrytá pláštenka •• Vodeodolná základňa

Solar batoh undercover camo

Vystužené boky umožňujú taške držať svoj tvar, aj keď nie je plná, a profil je navrhnutý tak, aby sa ľahko zasunula pod akékoľvek lehátko. Štyri vonkajšie vrecká, všetky s dvojitými zipsami a jedno dlhé postranné vrecko na signalizátory a podobne, spojená s hlavnou komorou, ktorá má 6 vnútorných vreciek, poskytujú veľa úložného priestoru. K dispozícii sú taktiež tri vonkajšie elastické popruhy pre uloženie vidličiek. Nastaviteľné, neoprénové, polstrované, ramenné popruhy a hrudný popruh zaisťujú pohodlné nosenie a dve madlá uľahčujú nosenie dovnútra a von z vášho auta, bivaku alebo vozíka.
 
vlastnosti produktu • zosilnená, odolná PVC základňa • dvojité zipsy na všetkých vreckách pre ľahký prístup • šesť vnútorných vreciek • vystužené a polstrované strany • nastaviteľné, neoprénové, polstrované, ramenné popruhy a hrudný popruh • štyri vonkajšie vrecká a jedno dlhé postranné vrecko na signalizátory atď. • tri vonkajšie elastické popruhy pre uloženie vidličiek
 
technické špecifikácie
Rozmery: 60 × 42 × 24 cm
Materiál: 600D v maskovacej farbe / PVC základňa

Nash batoh subterfuge rucksack

Tento model batohu Subterfuge ocení do detailu zejména kapraři, kteří chodí na krátké vycházky. Ramenní popruhy jsou součástí otevíratelného zadního panelu na zip, což znamená, že popruhy a přezky nestojí nikde v cestě. Tento batoh Subterfuge také replikuje brilantní konstrukční prvek modelu Recon v podobě magnetické podnosu, který je při otevření batohu upevněn na horní ploše stolečku, pokud je zadní část batohu otevřená a zaklipována. Jde o jedinečně řešení taškoviny pro ty, jejichž délka vycházek se může lišit. Je vhodný jak pro krátké perznočné vycházky a víkendové akce, tak i pro delší výpravy.
• EVA ztužená ochranná a voděodolná základna batohu • Polstrované neoprenové ramenní popruhy a tvarovaná opora zad • Design zadního panelu s otevřením na zip • Vyztužený tvar batohu pro snadný přístup za všech okolností • Připínací tácek na magnet v camo provedení pro uložení předmětů jako je příposlech, nastražovacie pomůcky, telefony apod. • Připevnění magnetické tácky na horní stranu stolečku, pokud je zadní strana batohu otevřená a zaklipována • Vrchní polstrovaná kapsa pro uložení Tackle boxu na zip s přístupem z přední strany • Dvojité vnější kapsa se zipem pro hrazdy nebo komponenty stojanu • Dvě oddělené kapsy na zip s poloviční délkou pro příslušenství, jako jsou rakety DotSpod, Hook doktor nebo sluneční brýle • Vnitřní síťovaná kapsa na zip • Elastická rukojeť na horní straně batohu pro snadné uchopení při jeho nakládce a vykládce
Rozměry: (Měřeno ve svislé poloze)
• Celkový rozměr zavazadel: 50cm (v) x 48cm (š) x 27cm (h) • Rozměr vnitřního hlavního prostoru: 40cm (v) x 30cm (š) x 27cm (h) • Rozměry tácky: 31cm (š) x 24cm (v) x 3cm (h)

Jrc batoh rova camo

Značka JRC sa snaží ponúknuť kaprárom praktické, spoľahlivé a inteligentné produkty pre lov kaprov, ktoré sú navrhnuté a testované vášnivými kaprármi naprieč celou Európou. Dôkazom je toho úplne nový rad, prvý kamuflážový rad za existenciu tejto známej anglickej značky s názvom ROVA, ktorej vzor kamufláže je úplne jedinečný a prináša na kaprársku scénu nový trend. V rade ROVA nájdete bivaky, brolly, prúty, púzdra na prúty, obaly, tašky, kreslá, spacie vaky a mnoho ďalších žiadaných produktov. Tieto produkty sú živým dôkazom tejto fungujúcej a nestarnúcej filozofie.
Technické údaje: •pevná a vode odolná 500D ROVA Camo tkanina •kvalitné polstrovanie pre extra ochranu •ľahké a kompaktné prevedenie •dvojité zipsy •polstrované ramenné popruhy •viac menších vreciek

Ngt batoh xpr rucksack dapple camo

Veľmi kvalitný a zároveň atraktívny rybársky batoh v modernom dizajne. Batoh sa skladá z dvoch hlavných komôr oddelených zipsom. Taktiež má ďalšie tri vrecká pre uloženie rôzneho príslušenstva. Batoh má plne polstrované nastaviteľné ramenné popruhy pre pohodlnejšie nosenie a ďalej neoprénom vystuženú zadnú chrbtovú časť. Súčasťou je pevný a ľahko umývateľný spodok, ktorý je 100% vodotesný.
Rozmery: 45 x 50 x 27 cm • Kapacita 50 litrov • Vnútorný priestor 33 l • Horné integrované vrecko 7 l • Bočné vrecká 2,5 l x 2ks • Predné vrecko 5 l • Zosilnené dno • Ergonomická zadná časť s polstrovanými ramennými popruhmi

Delphin batoh classa

Tá je navyše v spodnej časti doplnená o pogumovanú nepremokavú vrstvu, vďaka ktorej ruksak môžete položiť aj do trávy pokrytej rosou bez akýchkoľvek výčitiek. CLASSA má veľký centrálny priestor, do ktorého sa vstupuje cez rozmerné veko s výborným prístupom dovnútra. Uzatváranie je riešené praktickým a kvalitným zipsom. V prednej časti sa nachádza väčšie vrecko, na ktorom je navyše zipsovateľná priehradka. Pohodlne si tu odložíte dôležité veci ako doklady, peňaženku, či poprípade mobilný telefón. Obe strany ruksaku sú vybavené otvoreným vreckom a nad ním sa nachádzajú dva popruhy. Vhodné sú napríklad na uchytenie dlhších vecí, ako napríklad rázsošiek a určitých typov prútov. Otvorené vrecko v tomto prípade môže poslúžiť ako doraz pre tieto predmety. Taktiež je ho ale možné použiť na vloženie termosky, či štíhlejšej fľaše s vodou. Nespornou výhodou tohto ruksaku sú kvalitné a polstrované ramenné popruhy s penovou výplňou, ktoré znižujú tlak na ramená pri nosení plne zaťaženého ruksaku. Vo vrchnej časti sú prepojené, čím vzniklo pohodlné pútko na prenos ruksaku v ruke.
Technické parametre: Rozmer hlavnej časti: 50x23x30cm Predné vrecko: 20x4x23cm Bočné vrecko: 11x7x7cm Ceny a varianty

Fox batoh camolite laptop gadget

• Štýlový outdoorový rucksack • Môže byť využívaný pre každodenné pracovné schôdzky • Ideálne pre cestovanie s príručnou batožinou • Tašku ľahko pripevníme k rukoväti svojho cestovného kufra • Mnoho prístupových bodov • Úložný priestor pre fľašu • Polstrované transportné popruhy pre komfortné nosenie • 22l úložný priestor • Rozmery: 46 x 32 x 15 cm

Delphin batoh area carper

Mnohí z vás sa musia premiestniť na svoj hotspot pešo aj niekoľko kilometrov. A presne tento batoh vám to umožní. Čo sa týka komfortu nosenia, tak má batoh vystuženú chrbtovú časť s logom Delphin a ramenné popruhy. Ramenné popruhy je možné zopnúť integrovaným popruhom k sebe.
Naprojektovaný bol s dôrazom na praktickosť, trvácnosť a odolnosť voči nepriaznivým poveternostným vplyvom. Taška je zo všetkých strán osadená 6mm penovou vložkou pre maximálnu ochranu Vášho príslušenstva vo vnútri. To prispieva aj k tomu, že batoh je mimoriadne stabilný a drží si svoj tvar aj prázdny.
Celá spodná časť batoha je osadená vystuženou, 5cm vysokou, nepremokavou vrstvou, ktorá dovoľuje položenie batoha na mokrý povrch. To ešte viac prispieva k tomu, že taška je aj na spodnej strane mimoriadne stabilná a drží si svoj tvar.
Na oboch stranách sa nachádzajú dve objemné vrecká. Vpredu sa nachádza jedno menšie dvojvrecko. Batoh je vybavený kvalitnými zipsami. Vonkajšie zipsy sú vybavené plastovými ťaháčikmi. Dizajn tašky dopĺňa naša jedinečná hnedá CARPATH kamufláži so siluetami kaprov.
Technické parametre:Ruksak XL: Celkový rozmer vrátane vreciek ŠxVxH: 45x45x30cm Rozmer hlavnej časti ruksaku ŠxVxH: 25x45x25cm Rozmer predné vrecko ŠxVxH: 20x15x4cm Rozmer bočného vrecka ŠxVxH: 20x38x7cm
Kamufláž CARPATH je unikátnym a patentovaným dizajnovým vzorom, ktorý v sebe skĺbil maskovací vizuál kamufláže a siluety kaprov, ktoré túto kamufláž tvoria. Tento jedinečný a neopakovateľný návrh pochádza kompletne z dielne značky Delphin a posúva hranice vášho rybárskeho vybavenia do úplne novej dimenzie.

Iron claw batoh prey provider

Okrem toho má päť postranných vreciek. Má polstrované ramenný popruhy a zosilnené dno.
• materiál: Nylon 600D
• celkové rozmery: 29 x 20,5 x 42 cm
vrátane troch organizačných boxov:
• 1 ks 36 x 22,5 x 8 cm
• 2 ks 36 x 22,5 x 5 cm

Carppro batoh diamond waterproof

Vodotesná a dostatočne veľká hlavná priehradka ľahko pojme škatule, menšie tašky s príslušenstvom, oblečením a iným vybavením. Hlavná časť sa uzatvára ako vákuové vrecko, kedy sa obe časti spoja, zrolujú a uchytí plastovými klipmi, aby sa zabránilo otvoreniu. Veľké predné vrecko obsahuje plastový box pre náväzcový materiál a príslušenstvo. Dve bočné, zipsom uzatvárateľné vrecká, sú tiež dostatočne priestranné a na ich boku sa nachádzajú dve menšie vrecká zo sieťoviny. Zadná časť nepremokavého batohu Carp Pre Diamond Waterproof Rucksack je osadená mäkkými vložkami, ktoré prispievajú k rovnomernému rozloženiu tlaku pri nosení. Na transport poslúži pohodlné ramenné popruhy a držadlo z vrchnej časti.
Rozmery: 41x23x58 cm