sportovyrybar.sk

Starbaits sada signalizátorov stb bite – 3 + 1

Tento kvalitný výrobok Starbaits sada signalizátorov stb bite - 3 od značky so zárukou kvality STARBAITS môžete dostať tady teraz za úžasnú cenu. V súčasnosti za skvelú cenu 88,42 EUR. EAN: 3297830636685
Starbaits sada signalizátorov stb bite - 3 +
Overiť dostupnosť »
Značka: STARBAITS
88,42 EUR 106,88 EUR Zľava -17%

Popis produktu

100% vodotesný, s elegantným dizajnom a nízkou hmotnosťou. Jeho 9V batéria dáva vyššiu autonómiu. Veľmi jednoduché a intuitívne nastavenie sa vykonáva pomocou 4 ľahko prístupných tlačidiel na prednej strane (T / L / V / S). Detektor určený pre najnáročnejších aj začiatočníkov.
 
 
vlastnosti:   Digitálne technológie   100% vodotesný   7 úrovní zvuku vrátane jedného stlmenie   6 úrovní citlivosti   6 rôznych tónov   diódy s vysokou viditeľnosťou   Možnosť ponechať centrálnu led zapnutú na noc   2 diódy na úrovni uší, jedna pre detekciu tlačidlá druhá pre časové oneskorenie   Detekcia magnetickým kolieskom s kontaktným tesnením   Napájanie 9V batériou   Ľahký prístup k batériovému priestoru   Žiadne skrutky s nastavovacím krúžkom   Zásuvka pre ľahké príslušenstvo   Nastavenie stlačením tlačidla   4 tlačidlá (S citlivosť, L led, V hlasitosť  a T tón)