sportovyrybar.sk

Sportex prút nova travel 2,4 m 20 g

Kvalitný produkt Sportex prút nova travel 2,4 od top výrobcu SPORTEX jednoducho môžete získať v súčasnosti za neuveriteľne výhodnú cenu! Teraz si môžete kúpiť za 143,95 EUR.
EAN: 4048855368087
Sportex prút nova travel 2
Overiť dostupnosť »
Značka: SPORTEX
143,95 EUR

Popis produktu

Štvordielny prívlačový prút SPORTEX Nova Travel je ideálnym spoločníkom na rybárske výlety alebo pre pohodlné prenášanie na bicykli k vášmu obľúbenému lovnému miestu. Na tomto prúte oceníte hlavne jeho všestrannosť a použitie nielen na ľahkú a strednú prívlač. Semi-parabolická akcie zaručí optimálne rozloženie sily po celom blanku pre ďaleké a presné hody. Vďaka malej hmotnosti budete schopný loviť celé hodiny bez pocitu únavy. Prút je uložený v kvalitnom tvrdenom SPORTEX puzdre ktoré dokonale chránia pred poškodením. Prívlačový prút SPORTEX Nova Travel je osadený kvalitným Fuji sedlom navijaka a vysoko kvalitnými SIC očkami. Transportný rozmer je len 65cm!
Dôvody na kúpu SPORTEX prívlačového prútu – 10 ročná záruka na blank – top kvalita za dobrú cenu – zdolávanie ryby na tieto prúty je skutočným zážitkom – prúty v tenkom – modernom blanku – prúty sú vhodné na ďaleké a presné hody – každý prút má svoje výrobné číslo je jedinečný – dlhá životnosť aj po 20 rokoch sú prúty ako nové – nadčasový dizajn – ak si kupujete rybársky prút SPORTEX tak si kupujete zážitok ktorý vám žiadny iný prút neposkytne