sportovyrybar.sk

Sportex nafukovací čln delta 260 šedý + držiak motora

Podarený tovar Sportex nafukovací čln delta 260 od výrobcu so skvelou povesťou SPORTEX pohodlne zoženiete u nás právě za skvelú cenu! Momentálne k dispozícii za 459,29 EUR.
Sportex nafukovací čln delta 260
Overiť dostupnosť »
Značka: SPORTEX
459,29 EUR

Popis produktu

Delta 260 – séria ľahkých a kompaktných člnov vyznačujúcich sa extrémne veľkým vnútorným priestorom s lamelovou podlahou. Člny sú vhodné pre 2 osoby. Oproti iným nafukovacím člnom série DELTA majú kĺbové uchytenie vesiel. Každého poteší extrémne nízka hmotnosť už od 19kg; Rozmer zbaleného člna je 90x40x25cm a v batožinovom priestore zaberie minimálny priestor. Pre pripojenie motoru je nutné použiť zadný úchyt (nie je súčasťou člna). Nafukovací čln DELTA 260 je dodávaný s dvomi lavičkami.
Všetky nafukovacie člny DELTA sú vyrobené z viacvrstvového materiálu pozostávajúceho z tkaného syntetického materiálu (polyester) s obojstranným polyvinylchloridným pokrytím s vysokou odolnosťou voči oteru a mechanickému poškodeniu. Vlastnosti materiálu od SPORTEX (5 vrstvový PVC s prekladanými zváranými švami) zaručuje dlhú životnosť, vzduchotesnosť a ochranu pred vonkajšími vplyvmi, ako je teplo a chlad, UV žiarenie, slaná voda, olej a palivá. Plastifikačná prísada je materiál veľmi elastický, čo je obzvlášť užitočné v prípade skladania a rozkladania člna pri nízkych teplotách. Dostupné sú dve farebné prevedenia: zelená, alebo šedá
Nafukovacie člny sú štandardne dodávané: s veslami, pumpou, opravárenskou súpravou, užívateľským manuálom, prepravnou taškou, pevnými lavičkami, pevnou lamelovou podlahou. Doplnková výbava: úchyt motora, držiaky obrazovky a sond pre sonar Eagle/Lowrance.
Špeciálne ľahké (odľahčené) a skladné nafukovacie člny s pevnými lavičkami a pevnou podlahou. Vyznačujú sa veľmi malou hmotnosťou, malými transportnými rozmermi. Sú určené hlavne pre aktívnych ľudí, prípadne rybárov, ktorí vsádzajú na jednoduchosť, kvalitu a nízku hmotnosť pri transporte. Tieto člny Vás nijako neobmedzujú pri individuálnych výjazdoch k vode. Patria sem modely: Delta, Nautilus, Shelf – člny z vysokokvalitných zosilnených materiálov pre najnáročnejšie podmienky vyznačujúce sa stabilitou, jednoduchosťou a dlhou životnosťou vhodné na rybolov, vodnú turistiku, rekreáciu a k pracovnému využitiu.
Parametre:
Farba: Olivovo zelená / šedá Dĺžka: 2,60 m Šírka: 1,25 m Priemer plaváku: 0,34 Vzduchové plaváky: 2 Podlaha: PVC podlaha – roštová Veslá: 2ks – hliníkové Odporúčaná nosnosť: 220 kg Ľudia Max. 2 Hmotnosť: D-260S 19kg, D-260ST 20 kg Motor max. do: 2,5 HP pre člny vybavené odnímateľným držiakom motora Veľkosť balenia: 90x40x25