sportovyrybar.sk

Sportcarp vlasec stoner fluo green-priemer 0,28 mm / nosnosť 8,1 kg / návin 1750 m

Vynikajúci produkt Sportcarp vlasec stoner fluo green-priemer 0,28 mm / nosnosť od spoločnosti so zárukou kvality SPORTCARP máte možnosť kúpiť si momentálne na našich stránkach za rozumné peniaze! Teraz si návštevník môže kúpiť tento produkt za cenu 17,56 EUR.
EAN: 8595662108024
Sportcarp vlasec stoner fluo green-priemer 0
Overiť dostupnosť »
Značka: SPORTCARP
17,56 EUR

Popis produktu

Vývoj v oblasti rybárskych vlascov ide neustále dopredu a my túto skutočnosť v žiadnom prípade neprehliadame. Naopak snažíme sa držať krok s modernými technológiami výroby. Práve preto sme zaradili do nášho portfólia vlascov aj túto novú vylepšenú sériu vlascov. Vďaka novej výrobnej technológii sme Vám schopní ponúknuť tento obľúbený vlasec s lepšími vlastnosťami.

 

Hlavnou prednosťou je vyššia pevnosť v uzle a ešte väčšia oderuvzdornosť oproti predchádzajúcej verzii. Jeho najväčšou devíziou, ktorou je tuhosť, ale zostala, takže stále ponúka skvelý kontakt s úlovkom aj na naozaj veľkú vzdialenosť. Ďalej si môžete vybrať z troch fluo farieb, ktoré tento vlasec priamo predurčujú pre chytanie v noci, keď je pod svetlom čelovky veľmi dobre viditeľný.