sportovyrybar.sk

Shimano wobler yasei cover crank f sr brown gold tiger 5 cm

Tento žiadaný produkt Shimano wobler yasei cover crank f sr od skvelého a známeho výrobcu SHIMANO získate v našej ponuke za neuveriteľne výhodnú cenu! Na našej stránke za 7,40 EUR.
EAN: 8717009877053
Shimano wobler yasei cover crank f sr
Overiť dostupnosť »
Značka: SHIMANO
7,40 EUR

Popis produktu

K dispozícii sú tri možnosti potápania (Shallow, Medium a Deep) av dvoch veľkostiach (50 mm a 70 mm), táto fantastická nástraha má hrkálku pre zvýšenie príťažlivosti a je dodávaná v najúčinnejších farbách na chytanie rýb.
Wobler Yasei Cover Crank má pomerne agresívnu plávaciu akciu, ktorá efektívne funguje pri všetkých rýchlostiach navíjania, od pomalého až po extra rýchle, čo vám poskytuje širokú všestrannosť a rôzne možnosti, ako oklamať aj tie najťažšie chytateľné ryby. Pre zvýšenie príťažlivosti, najmä za zlých svetelných podmienok alebo zafarbenej vody, je pri pohybe vydávaný hrkavý zvuk, ktorý umožňuje rybám zaútočiť na vašu návnadu.
K dispozícii v dvoch veľkostiach (50 mm a 70 mm), na výber je široká škála tých najlepších farieb na chytanie rýb, od žiarivých Fire Tiger až po neobvyklú čiernu verziu. Vyberte si z možností plytkého, stredného alebo hlbokého potápania tak, aby vyhovovali vode a miestam, kde rybárčite.
•agresívne pri všetkých rýchlostiach navíjania •hrkálka pre zvýšenie efektivity jazýček pomáha vyhnúť sa zachyteniu o prekážky •verzia SR – plytký beh •hĺbka ponoru: do 1,5 m •vysoko kvalitné BKK háčiky